Među biznismenima najčitaniji Poslovni dnevnik (objavljeno 09.12.2005.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Među biznismenima najčitaniji Poslovni dnevnik (objavljeno 09.12.2005.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo, a nakon ovih statistika vjerujem da su nove web stranice višestruko poboljšale čitanost poslovnog u odnosu na konkurenciju.
Nemojte stati, radite i dalje na promociji kvalitetnog te objektivnog poslovnog informiranja.[color=red][/color][smiley2][center][/center]

Pridružujem se čestitkama…
Ono što mene zabrinjava je podatak “da se više od 60% poslovnjaka izjasnilo da ne čita niti jednu od trinaest poslovnih novina”. Kaj ćemo mi s tim nepismenim majmunima u Europu? Konkurirat i natjecat se u otvorenom trzisnom gospodarstvu. A siguran sam da ih pola vozi auto na firmu od barem 30.000 eura…

Trebalo bi pogledati potpuni izvjestaj i rezultate te metodu i uzorak.
Vjerujem da su u tih 60% znacajni dio oni manageri koji su u “odlasku” takozvana starija generacija iz proslog sistema.


Trebalo bi pogledati potpuni izvjestaj i rezultate te metodu i uzorak. Vjerujem da su u tih 60% znacajni dio oni manageri koji su u “odlasku” takozvana starija generacija iz proslog sistema.

Stari moj, nisam siguran da se prije manje čitalo nego sada. A kaj se tiče stare generacije, oni se sigurno ne igraju na Sony playstation-u…

Prije se nije citalo uopce jer se nije imalo sto i zasto.
Kad kazem prije mislim u pretproslom sistemu.

New Report

Close