Maras: Ako tvrtka ima 100, 200 ili 500 tisuća kn prometa, može imati i zaposlenu osobu

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Ako tvrtka ima 100, 200 ili 500 tisuća kn prometa, može imati i zaposlenu osobu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako netko tvrdi da bi tvrtka morala imati zaposlenu osobu ako ima prihod onda toga nekoga možemo nazvati pravim imenom: “idiotom”. Ne vjerujem da bi normalna osoba mogla imati takav stav.

…jadničak pa taj ne zna ni što je promet…a gdje je onda… što je prihod
…gdje je rashod,pa gdje je dobit…

…o moj Maras odi lovi gušterice…[emo_zloban]

…pa da moju nonu pitaš žena bi znala razliku…[emo_zloban]

Dobro zbori nas Maras Zedong. Daleko ce ovaj sa ovakvom glavom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ma sto ovaj prica,ma sta je njemu,jel on zna sto govori,boze sacuvaj,jel on to oce reci,da ce biti strozije kontrole nad privatnicima.

A šta će onda sa hrpom J.D.O.O. -a? Tko će otvarati takve tvrtke? 100.000 kn prometa znači uglavnom gubitak tvtrke… Ili Maras želi da se zaposle svi koji već imaju posao, i otvorili su j.d.o.o. kako bi pokušali razviti svoj posao ili eventualno ostvariti dodatne prihode.

Hoće li biti dva put zaposleni? Jel radnik smije raditi normalnih 16 sati na dan? Ili, hoće li zaposliti osobu koja im uopće netreba u takvoj tvrtki ali zbog zakona su prisiljeni zaposliti nekoga?

Zašto bi onda uopće otvarali tako nešto? Cijena lošije plaćenog radnika je oko 50.000 kn godišnje, kako se to može isplatiti sa tvrtkom koja radi godišnji promet od 100.000 ?

el stupido, figurira kao buduci ministar financija, a ne poznaje osnove osnova. tragedija, ali ne i neočekivano.

Tvrtka može i s jednom kunom – imati zaposlenu osobu- ALI, JE NE MOŽE PLATITI!

Ponoviti osnovice za plaću / godišnje -brutto/ ……gosp. Maras!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim ideje su im iste ko i u ADZ-ovca. Idemo dalje, u isto revijalnom tonu kršenja ustava. Povijest se ponavlja, samo s drugim akterima istog komesarskog razmišljanja. Tu ti je “ministre?” odluka Ustavnog suda iz 2000.godine pa si ju pročitaj: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2000_05_52_1176.html
a tu ti je famozni neustavni zakon: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/1999_04_34_707.html
Prije nego sljedeći put ispališ kakvu genijalnu ideju (koja je usput već odbijena od valjda genijalca sličnog razmišljanja) posavjetuj se s nekim ko se zna služiti internet pretraživaćem, a to su ti sva djeca koja su krenula u osnovnu školu.

kakva b..letina.
Znaci svi SPV-evi moraju imati zaposlene i placati doprinose na placu.

Daj ga maknite da ga vise ne gledamo.
U razvijenim zemljama bi mu bio doseg salter na banci (ako i to)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

on ima ambicije postati ministrom financija.

...povijest se ponavlja...

Očito da stranke birače vuku za nos, malo lijevo, pa malo desno i.d. Na pr. već sada se zna da će Jakovčić biti izabran najmanje u europski parlament, a možda i na neku višu dužnost. Vi se možete birači slikati zajedno sa vašim glasačkim listićem. Zato u vladi i oporbi nema kvalitetnih kadrova. Kadrovi dolaze prema dogovoru stranaka: ti meni-ja tebi. pa se na vrh izborne liste postavljaju već dogovoreni kadrovi, a mi birači smo stoka sitnog zuba. Zato ne idem više na nikakve izbore dok se izborni sistem ne promjeni. Kada se pojavi kakva lopurda,
ispada, pa vi ste ga birači izabrali.


Očito da stranke birače vuku za nos, malo lijevo, pa malo desno i.d. Na pr. već sada se zna da će Jakovčić biti izabran najmanje u europski parlament, a možda i na neku višu dužnost. Vi se možete birači slikati zajedno sa vašim glasačkim listićem. Zato u vladi i oporbi nema kvalitetnih kadrova. Kadrovi dolaze prema dogovoru stranaka: ti meni-ja tebi. pa se na vrh izborne liste postavljaju već dogovoreni kadrovi, a mi birači smo stoka sitnog zuba. Zato ne idem više na nikakve izbore dok se izborni sistem ne promjeni. Kada se pojavi kakva lopurda,
ispada, pa vi ste ga birači izabrali.

taj jakovčić , na stranu neprovjerene optužbe, barem nešto radi i iz istre je ipak napravio brand i destinaciju 4 + zvijezdica, dok ostali nemaju životopis vrijedan divljenja.

...povijest se ponavlja...


…U razvijenim zemljama bi mu bio doseg salter na banci (ako i to)

Ne slazem se uopce.U razvijenim zemljama doseg bi mu bio mozda salter u javnom zahodu i naplata velike i male nuzde.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A ako imaš traktor, vrati kombajn! [emo_smijeh]

Tarzan :

Tu ti je “ministre?” odluka Ustavnog suda iz 2000.godine pa si ju pročitaj: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2000_05_52_1176.html [narodne-novine.nn.hr]
a tu ti je famozni neustavni zakon: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/1999_04_34_707.html [narodne-novine.nn.hr]

.

New Report

Close