LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Doći će dan kada će naša soba biti 150.000 Eura , a izvanredna dividenda 10Eura/dionici , na radost malih i velikih 🙂

Bit će dosta ako soba bude i 100 tis eura

marigali, 04.02.2023. u 09:01

Doći će dan kada će naša soba biti 150.000 Eura , a izvanredna dividenda 10Eura/dionici , na radost malih i velikih 🙂

 

 

da niste možda mislili 100 ojra!!!??? pa kaj ti je samo cener?

Treba Ostoja prezentirati što se sve može sagradit u Cavtatu za ove poduzetnike što vole samo gradit i izvlačit lovu iz svojih firmi.

Nekad je Dalibor objašnjavao da je gradnja za razliku od preuzimanja gubitak u poslovanja jedno 3 god.

Hit smo na zse ovoliki promet nema nam dalibora da objasni koliko vrijedimo ali 50milja sigurno skuplje je darko platio preuzimanja a ulaganje i nakraju godine a mi ma cijeni iz 2015)(nešto je i zaradio valjda)

Na ovoj cijeni to je ispod 45 tis eura soba.

Plitko tržište +cerp

Ne mora biti prodaja firme neka se spoje sa riv ili aren. I otključana je vrijednost nadam se što prije mislim da žudi za pravom uprav. Stukrurom

Prodajna cijena  po dionici  izpod  350 EURa nije ekonomsko smotrna glede na vrednost  nepremicninskega trga v EU/UK/USA.

lp deckima.

God bless 🇹🇷🙏🏻

Splasnula euforija, danas nema trgovine. Idemo opet na 150 eura.

Ak se ovo proda za 30000 eura soba bit ce vrh, vidim da neki spominju 100, 150…ne vidim da u ovom zivotu…

Nema danas euforije nigdje, ne znam hoće li se prodati za 150 tis eura po sobi ili po 100 tis eura ali sam siguran ako se bude prodavalo da neće ispod 80 tis eura soba a to je skoro 100% na trenutnu cijenu

Uvijek sam u ovakvim dionicama bio hmst, himr, lrh, jdra…. Nema tu euforije dok ne dodje vijest i blokada trgovanja. Strpljivi zaradjuju, ostali se prebacuju

kanabis, 08.02.2023. u 06:54

Uvijek sam u ovakvim dionicama bio hmst, himr, lrh, jdra…. Nema tu euforije dok ne dodje vijest i blokada trgovanja. Strpljivi zaradjuju, ostali se prebacuju

Baš tako. Strpljen, spašen.

randopph, 05.02.2023. u 18:50

 





marigali, 04.02.2023. u 09:01



 

Doći će dan kada će naša soba biti 150.000 Eura , a izvanredna dividenda 10Eura/dionici , na radost malih i velikih🙂

 



 

 

 

da niste možda mislili 100 ojra!!!??? pa kaj ti je samo cener?

randopph, 05.02.2023. u 18:50

 





marigali, 04.02.2023. u 09:01



 

Doći će dan kada će naša soba biti 150.000 Eura , a izvanredna dividenda 10Eura/dionici , na radost malih i velikih🙂

 



 

 

 

da niste možda mislili 100 ojra!!!??? pa kaj ti je samo cener?

Ne, mislio sam 10-15 Eura . To će biti cca.1/3 EBITDA  koja će biti 14 mil.Eura. I tada će biti kraj priče 🙂 . Za vaših 100 “OJRA”/dionici  treba 10.000 soba i 200 mil. Eura prihoda , a to su neke druge dionice

Ma ovo mora ići na prodaju samo je pitanje kad ulaganja stala recebzije katastrofa rad 3mj nema ljudi a da vrijedi 260 to je min bez ove inflacije rasta vrijednosti nekretnina sad je pitanje koji cajt

New Report

Close