LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRHC (LRH Hoteli Cavtat d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uteče ovaj sa aska na 1700, postalo pretijesno😋….a tek kad stignu novci od LRH i počme prebacivanje ovde.
Prije desetak dana sam nadokupio na 1400… 👍

Ovo dugo nismo vidjeli. Kapitalni fond kupuje na burzi.
Počeli su državnim paketom od kojeg su uzeli 1.096 komada – cijena 1550 kn
7.10. kupili su 146 komada
9.10. kupili su još 45 komada
Pomalo i dižu cijenu po kojoj kupuju

Nemoj misliti na m2!

Evo mojih + 130 komada na kupnji danas :).
Možna bogatiji i za tih 9 komada :)))).
Lp deckima i Darku Ostoja.

Kapitalni fond je i 14.10. kupio 5 komada ?
Vidjet ćemo večeras dali je nešto kupio i 15.

Nemoj misliti na m2!

poštovani kolege,
kako sam u isčekivanju izvješća, a uskraćen sam za tehničke mogućnosti i nadnaravne moći, pa ne znam kakva je prodaja lrhc do 2000kn?
Molim ako netko može popisati, hvala unaprijed

Pa evo u grubo, gledalica mi ne dozvoljava copy/paste
na prodaji:

1730 4 komada
1740 51 komad
1750 90 komada
1760 15 komada
1780 10 komada
1790 56 komada
1800 455 komada

To je 681 komad za 1,2 mil kuna
Dalje nema ništa posebno cca 300 komada do 2000 kuna

Nemoj misliti na m2!

Fin.izvj.
Vaš link …

izašlo kvartalno: LRHC Q3_19
Dalibore, da li ja to dobro računam? EV/Ebitda 7,65
računao sam onako kako to rade na MD
ako bi primijenili nama poznati benchmark 11,5
TK bi trebala znatno skočiti u formuli, cijena bi trebala na cca 2.600 kn

gledam NT: nekih 3 mil kn je više otplaćeno glavnice kredita (a i u bilanci se vidi da je D+K dug prema bankama ostao praktički isti)
ali je zato cash pozicija (KFI + novac na računu) za cca 12.4 mil kn bolja

ja zadovoljan!

GOP povećan za 30 mil, troškovi plaća smanjeni…
FI 2019 bi morao biti još bolji od ovog kvartalnog u odnosu na FI 2018.

Ovo mogu jedino pogurati kolege poslije isplate od LRH, ostalima je izgleda nezanimljivo usprkos dobrim rezultatima i gradnji novih soba……Šteta;,:(


Ovo mogu jedino pogurati kolege poslije isplate od LRH, ostalima je izgleda nezanimljivo usprkos dobrim rezultatima i gradnji novih soba……Šteta;,:(

Mislim da većina kolega sa LRH više neće ulagati na našoj burzi. Umorni su ti to ljudi. Ostarjeli od čekanja. Svašta su vidjeli, svašta prošli i preživjeli i na kraju dočekali tu neku cifru koja je tako.. daleko od euforične, ali bolja od delistanja koje visi u zraku.
ZSE je propala, dead, schluss. Take money and run..



Ovo mogu jedino pogurati kolege poslije isplate od LRH, ostalima je izgleda nezanimljivo usprkos dobrim rezultatima i gradnji novih soba……Šteta;,:(

Mislim da većina kolega sa LRH više neće ulagati na našoj burzi. Umorni su ti to ljudi. Ostarjeli od čekanja. Svašta su vidjeli, svašta prošli i preživjeli i na kraju dočekali tu neku cifru koja je tako.. daleko od euforične, ali bolja od delistanja koje visi u zraku.
ZSE je propala, dead, schluss. Take money and run..
[/quote]

Upravo tako, bjezim i ja.
Na Lrh vlada neka euforija s prebacivanjem na Lrhc (bez pokrica), vise puta sam pitao koji je razlog al nitko bije htio elaborirati.
Istodobno je i forum utihnuo,pokazalo se jos jednom da zajednistvo vrijedi samo u trenucima srece i blagostanja!!!
Planovi za buducnost se skrivaju, stvarno ne znam iz kojeg razloga. Sto nakon ponude?
Ja bjezim sa zse zbog svih dogadjanja,a i kolegijalnosti,koja je splasnula,nitko se ne javlja,valjda sumnjaju da sam ja doušnik od novih vlasnika 🙂
P.S. A i da jesam ne vidim kako bih nama/vama odmogao 🙂


Na Lrh vlada neka euforija s prebacivanjem na Lrhc (bez pokrica), vise puta sam pitao koji je razlog al nitko bije htio elaborirati.

Ne, nego ti nisi htio slušati. Već sad cijena LRHC je veća nego prije objave cijene LRH u javnoj ponudi. Bila je (pogrešna) prognoza da će biti manja. Temeljem cijene LRH u javnoj ponudi LRHC bi trebala biti 2.600 kn, a na 1.700 kn je sad. Treba li jednostavnije objašnjenje?



Na Lrh vlada neka euforija s prebacivanjem na Lrhc (bez pokrica), vise puta sam pitao koji je razlog al nitko bije htio elaborirati.

Ne, nego ti nisi htio slušati. Već sad cijena LRHC je veća nego prije objave cijene LRH u javnoj ponudi. Bila je (pogrešna) prognoza da će biti manja. Temeljem cijene LRH u javnoj ponudi LRHC bi trebala biti 2.600 kn, a na 1.700 kn je sad. Treba li jednostavnije objašnjenje?
[/quote]
Neka je,mozda dodje do 2000,pa cu prodat,a vi i dalje vjerujte u deda mraza 🙂
P.S. Hrvatistan je i Bog zaboravio,sam vi kupujte kolega,prodam vam ja svoje po 2600 odmah,imam ih podosta 🙂

New Report

Close