LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nee zeko, evo se odma prodaja pojavila[angry]

Bravo zeko! 4,63% up sa jednom dionicom! Congratulations!

A mogo si proć i za lipu manje…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

hebiga, nisam ti ja strpljiv igrač [proud]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

koja je gužva bila na kupnji 6xxx, a sada na 4xxx nekima nije interesantna ……

kad prijeđe 6000 ponovno će početi pomama za LRH….[proud]


koja je gužva bila na kupnji 6xxx, a sada na 4xxx nekima nije interesantna ……

kad prijeđe 6000 ponovno će početi pomama za LRH….[proud]

Zakon burze kolega. Kad je jeftino neće nitko, al zato kad poskupi… [thumbsup]

Ja bi kupio još, ali sam se nakupovao na 58oo, 5400, pa sada više nemam s čime kupovati[cry]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ima li netko suvislo objašnjenje pada tržišne vrijednosti LRH? [cry][bye]

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!


Ima li netko suvislo objašnjenje pada tržišne vrijednosti LRH? [cry][bye]

Ima, ali se ne smije pričati [sealed].

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ima li netko suvislo objašnjenje pada tržišne vrijednosti LRH? [cry][bye]

Potres od 7,4 po rihteru pogodio sjeverni jadran, epicentar milju jugoistočno od Opatije. Naravno da je logična posljedica tsunami i brojni požari koji haraju gradom, a 13. kat hotela Ambasador je u potpunom požaru. Trebat će godine mukotrpnog rada dok se šteta sanira, gradonačelnik Muzur je najavio da će gradska uprava hitno od Vlade zatražiti dodjelu dionica LRH lokalnim poduzetnicima i radnicma kako bi svatko od njih mogao zauzeti po jednu sobu….da se privremeno smjeste sa svojim obiteljima dok se situacija u gradu ne smiri. Vlada na hitnoj sjednici donijela odluku o pomoći ugroženom gradu, na teren su već upućene ekipe Državne uprave za zaštitu i spašavanje,a ministar Bajs je najavio da će već danas donijeti uredbu da se u Opatiju pošalju 4 šlepera osnovnih živežnih namirnica (sira, jaja, krumpira….) U pomoć su priskočile i dvije slovenske koćarice Riba 1 i Riba 2 koje su opustošenom gradu i izmučenim poduzetnicima darovali 10 t plave ribe, ulovljene naravno u našem ZERPU. [cry]

ljudi, ništa se nije promjenilo. samo su fondovi stali s dizanjem cijene i sve je palo. pa opatija je jača nego ikad, a za par godina bit će još jača jer to je naša stara dama….nemojte gledati cijenu dionice, gledajte budućnost i potencijal. pa nećete valjda danas prodavati…prodajte ju za 3, 4, 5, 7 godina….tada će biti puno puno veća cijena, a vi bogati ljudi.

...povijest se ponavlja...

Cadilac, izgleda da su ulagači u LRH pročitali tvoj post! [rolleyes][angry]

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!


ljudi, ništa se nije promjenilo. samo su fondovi stali s dizanjem cijene i sve je palo. pa opatija je jača nego ikad, a za par godina bit će još jača jer to je naša stara dama….nemojte gledati cijenu dionice, gledajte budućnost i potencijal. pa nećete valjda danas prodavati…prodajte ju za 3, 4, 5, 7 godina….tada će biti puno puno veća cijena, a vi bogati ljudi.

Koliko?
50% veca od trenutno zadnje cijene?
Tek cu tada biti na nuli kad zbrojim sve provizije.

A da malo zivce povratim koje sam na njoj izgubio treba bar 200% narasti.

Mea parvitas.

Kolika je tržišna vrijednost nekretnina u vlasništvu firme? Jer ima tko kakvu analizu po hotelima/br.ležaja i sl.


Kolika je tržišna vrijednost nekretnina u vlasništvu firme? Jer ima tko kakvu analizu po hotelima/br.ležaja i sl.

o tome se već puno pisalo. procjena je napravljena 1992. i to vrijedi 3700 po dionici ako se ne varam. S tim da je kvadrat procijenjen na čak 1000 DEM ili sadašnjih 500 jura. I još nisu neke nekretnine ušle u procjenu. da uzmemo konzervativno da nije 500 jura nego 2000 ( a po procjenama stučnjaka vrijedi 3000-4000) onda komotno ovih 3700 možemo množiti sa recimo 4.

Evo skinuo ja ovih 9 komada da ne kažete da sam cicija[wink][smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close