LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 14:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
5.815
755
7,65
7,90
-2,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

normalno da LKRI vrijedi, sad treba pobrati ostatke koji se prodaju nakon dodjele od strane države, a onda oderati naglo prema gore [wink]

Al se kipa po bidu sasipa se sa svih strana.
– Država prodaje
– Prodaje 6. dioničar
– prodaje1 0. dioničar

Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Nažalost ovdje je i slijedi katastrofa,da je bar Luka Rijeka u Zadru pa da vidiš onda cijene.Jedina nada koja ostaje su izbori i promjena ove vlade koja mrzi sve što misli drugačije,O TEMPORA O MORES!!!

@?
nisi naveo da zadnjih 5 dana država ne prodaje..zaboravio si ili si na bidu? [lol]

burekđije su se u panici iskipale, što je odlično. 2000 komada prodano je u 50 transakcija [yawn]


@?
nisi naveo da zadnjih 5 dana država ne prodaje..zaboravio si ili si na bidu? [lol]

Danima već stojim na bidu ali nitko ne želi da mi proda.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Je , ali i osiromašen bid,šta mi se osobno ne sviđa.A čim se staviš na kupnju,odmah lipu više od tebe.A hebote ili kupi ili daj meni da kupim.Maknuo sam se niže i čekam razvoj događaja.To šta je trenutno na prodaju mi je malo,a da sam strpljiv i nisam,a sa druge strane vani zakuhalo………možda i prođem danas.Inače nikad teže nisam dolazio do pojedine dionice,kao LKRI.

peyo

Očito se vidi da prodaju drhtave rukice,koji na svaki minus vani,panično izlaze,a pametni skupljaju..

Upitnik se zbilja trudi da spusti dionicu,po današnjem stanju vidi se da nema promjena već desetak dana,tj da.
REPUBLIKA HRVATSKA
4.321.215 72,26 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
HZZO
484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HZMO
214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D.
167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.
HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D.
70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
68.635 1,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
JADROLINIJA
36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
15.018 0,25 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D.
6.447 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
PBZ D.D.
5.831 0,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 90,13
6 i 10 nisu prodavali.



@?
nisi naveo da zadnjih 5 dana država ne prodaje..zaboravio si ili si na bidu? [lol]

Danima već stojim na bidu ali nitko ne želi da mi proda.
[/quote]
Pružila vam se prilika.


Je , ali i osiromašen bid,šta mi se osobno ne sviđa.A čim se staviš na kupnju,odmah lipu više od tebe.A hebote ili kupi ili daj meni da kupim.Maknuo sam se niže i čekam razvoj događaja.To šta je trenutno na prodaju mi je malo,a da sam strpljiv i nisam,a sa druge strane vani zakuhalo………možda i prođem danas.Inače nikad teže nisam dolazio do pojedine dionice,kao LKRI.

Stvarno je teško doći do ovih dionica u zadnjih pet dana je prodano po bidu oko 30 000 komada pa vjerujem da ste ipak uspjeli uloviti koju. [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolege što se ovdje događa?

Svi pišu o perspektivi i kako to uskoro ide barem na 200, a zadnje ovakvo iskrcavanje bilo je viđeno u Normandiji?

free flow information

New Report

Close