LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-dionice-se-upisuju-u-dva-kruga-po-nominali-od-400-kuna,101097.html [bye]

nikada od tebe investitora. [bye]ili si jos u gotovini pa drukas za pad [lol]



http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-dionice-se-upisuju-u-dva-kruga-po-nominali-od-400-kuna,101097.html [bye]

nikada od tebe investitora. [bye]ili si jos u gotovini pa drukas za pad [lol]
[/quote]
Prodo čoik [lol] a ask šupalj ko sir.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je li to točno ili novinar pretpostavlja?
Mislim da u materijalu na ZSE piše da će Uprava odlučiti o cijeni.
Nisam vidio da igdje piše da je Uprava stvarno odlučila.

Pa hebemu mu nepismene novinare po nnnti put. Iz čega je majmun zaključio da će u oba kruga biti nominala??? U prvom krugu je nominala, a u čl.8. prijedloga odluke za izv. gs. stoji da će uprava uz suglasnost nadzornog odbora odrediti cijenu dionice za postupak javne ponude (drugog kruga). Znači prvi krug nominala, a drugi krug veća cijena pa tko voli neka izvoli…koliko veća … sigurno znatno od prvog kruga [lol]

Mean people suck and nice people swallow!


Kako je trzsite sa nevjericom primilo ovu vijest [lol]

Tako je kolega da je nevjerica od mali dioničara a kod veći iz top 10 nema nikog tako da se tu nema šta dodat osim lančana korekcija tržišta je ispuhava a lkpc se okreće prema uzlaznom trendu samo je pitanje ko će prvi pokreniti ovaj vlak jer je ko tempirana bomba.

OVO TRZISTE KAPITALA SE TREBA ZVATI"PIŠKIT ĆU,KAKIT ĆU"

Ako je izaslo u NARODNIM NOVINAMA onda je pravomocno [thumbsup]jedino ako nisu novinari krivo prenjeli.(400kn ili minimalno 400 kn)


OVO TRZISTE KAPITALA SE TREBA ZVATI"PIŠKIT ĆU,KAKIT ĆU"

Ako je izaslo u NARODNIM NOVINAMA onda je pravomocno [thumbsup]

Zasto nema nikakve obavijesti putem ZSE?! ili nisu dužni*?!:)
Znači određena je i cijena i po ovome?!
Nisam ocekivao i u drugom krugu po 400,00 …no ukoliko se upiše u 1 krugu 100% što piše da imamo mogućnost…onda divota 🙂

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Ima li trzsiste snage da odvede u blokadu.
Blokada na 1.721,62

Sve je moguce! Ipak je danas petak. [smiley]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


ja razloge vidim u TA
Danas sam vam se pridruzio s cca 30-ak komada po 153xx
Vidjet cemo jel bila dobra kupnja


uh, baš si ih usrećio…a najsretniji će biti kada ćeš se istovarati sutra ili idući tjedan zavisno od smijera tržišta [cool]
[/quote]
vidis da sam opet kupio na samom dnu…To ti je tako kad dobro poznaješ tehničku analizu
U jedan dan i vec si u plusu 10 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-dionice-se-upisuju-u-dva-kruga-po-nominali-od-400-kuna,101097.html [bye]

Opet nisi u stanju protumačiti šta si pročitao ti misliš ide pad a ono se ask čisti kao lud.


OVO TRZISTE KAPITALA SE TREBA ZVATI"PIŠKIT ĆU,KAKIT ĆU"

Ako je izaslo u NARODNIM NOVINAMA onda je pravomocno [thumbsup]jedino ako nisu novinari krivo prenjeli.(400kn ili minimalno 400 kn)

kako god bilo i da su krivo napisali..očito je kako je LKPC ko napeta puška…i da se samo čeka …. 🙂
[lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

New Report

Close