LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Umjesto ovakvih nebuloza sto pisete,nazovite pravnu sluzbu u luci,tamo ce vam potvrditi da ce biti zabrana prodaje 5-10 godina.To ce stajati u ugovoru.

zabrana prodaje 5 – 10 godina??! [lol]
a koji je interes uprave i radnika da sami sebi zabranjuju prodaju dionica LKPC kad im to ne brani ni vlada? pa nisu radnici i uprava blesavi da si sami zabrane prodaju dionica na 5-10 godina! heeeej, 10 godina!!?! [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

P.E. nekima nije drago što to pišeš prije 10:00. zaradit ćeš 20 jedinica.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Toliko o vladinim nastojanjim da se oživi tržište kapitala. nakon ovoga biti će jeftinih dionica lkpc na bacanje. moja iskrena sućut svima onima koji su kupovali proteklih dana računajući da u glavama naših političara ima i malo razuma.


a mi koji smo jučer kupovali čak 1000 kn skuplje nego što će radnici platiti možemo se pogledati u ogledalo i vidjeti magarce,pogotovo kad radnici za mjesec dana počnu tući tim dionicama po kupnji…a imat će ih "samo" 57.000 komada…


Ma super 60 000 dionica po 400 kuna pa to će sigurno dići cijenu dionici na burzi to je sigurno pogotovo kada se podjele u tako čvrste ruke

Već vidim scenarij, sljedeći misec jednog lijepog dana u u 9.55h se zaustavlja istovar u luci jer svih 746 radnika prati otvaranje na burzi i odjednom se na na asku pojavi 51.771 dionica, a na bidu neće bit više od 200 komada. Nastupit će panika i bit će po pricipu daj šta daš pa će neki prodavat i ispod 400kn samo da ne izgube uloženo. [rolleyes]
Dobro vam je reka plavi, ko je nezadovoljan neka odma proda i rješit će se muka.

evo potpore na kupnji, 100 komada na 120 kn [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Mi mali dioničari zahtjevamo istu cijenu (ista prava) koja je dana radnicima!

Nastavno na zaštitu naših prava, kao malih dioničara, za najkonkretnije stvari, molim kolege Petinu, Plavog, Barbosu, a i sve ostale koji namjeravaju prisustvovati Skupštini, da se jave privatnom porukom kolegi Clocks -u. On je moj prijatelj, odvjetnik i jedan od većih dioničara.

Clocks će Vam odgovarati navečer, jer je na službenom putu.

Oprostite, nick je: Kloks.

Dakle,molim, za detalje o zaštiti prava malih dioničara na Skupštini javite se na privatno Kloks -u


Umjesto ovakvih nebuloza sto pisete,nazovite pravnu sluzbu u luci,tamo ce vam potvrditi da ce biti zabrana prodaje 5-10 godina.To ce stajati u ugovoru.

100% TOĆNO !!!

ono što se sada očekuje da će se desiti neće biti baš tako
uvijek su stvari na burzi išle drugim smjerom od nadanja većine
a to će biti i sad

nemam niti planiram imati ovu dionicu

Bilo zabrane prodaje za radnike ili ne, to u ovom trenutku uopće nije bitno.
Trenutno je najvažniji osjećaj (ne)sigurnosti kod malih ulagača i to će presuditi trgovanju danas i idućih dana, odnosno sve dok se ne donese odluka o iznosima dokapa. Kapital traži sigurnost!
(nemam LKPC, stop loss je bio na ispod 1700)

Trebalo bi proučiti pravnu utemeljenost još jedne prodaje dionice radnicima po povlaštenim uvjetima.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Do sada se nisam puno javljao ali odnio je vrag salu Pa se mOram ukljuciti. Molio bih barbosu plavog petinu i sve one koji idu. A skupstinu da mi se jave i da se dogovorimo kako. Astupiti na skupstini. Imam jako puno iskustva sa skupstinama jer sam ih i sam u vise navrata vodio a s o zirom da imam dosta dionica lkpc zelim zastititi svoju imovinu i sprijeciti ovu pljacku od strane uprave i fin savjetnika. Imam plan kako pokusati sprijeciti ovajav prijedlog. Ne kazem da cemo uspjeti ali nemamo drigr opcije nego pokusati. Predlazem sastanak u nedjelju a ja cu svakako svojim iskustvom dati sve od sebe da zastitimo nase interese. I na kraju koliko dionica ima radnok pavlovic i koliko ce dionica steci torbar skegro. Sorry na prav greskama, pisem sa tetena prek iphonea

Dobra podrška na 120. 100 komuda. [lol]

Za sada nema panike. Izgleda da su mali dioničari ipak ostali pribrani.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Potvrđeno iz Luke da je zabrana prodaje za radnike 5 godina, prokleta država i svi regulatori, zašto to nisu objavili kada je to cjenovno osjetljiva informacija!!!!???? [angry]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije mi jasno oni koji su prodavali po 1500kn bez dokapa su bacili 1000kn u kanal. A baš svašta ovdje na burzi vidjeti…

može li netko kratko napisati , hoće li moći upisati nove dionice tko nije postojeći dioničar?

Kune nisu problem, kuna nema


pozdrav mojim prijateljima koji će mi opet prodati jeftino dionice…
da se ne mislite puno, čekam vas na 800 kn ….
svi namagarčeni mali ulagači već imaju otipkane naloge za prodaju, ali još ih ne šalju da zavaraju ostale nesretnike koji također žele prodati što prije u 10.00 sati
za pola sata kreće igra najbrži prst, vjerojatno i blokada u prvoj minuti [sealed]

p.s. štovani radnici Luke Ploče, ako ne možete ili nemate novaca za kupnju dionica po 400 kn, evo mene da vam pripomognem, plaćam vam odmah 500 kn, zaradili ste u startu 25% [thumbsup]

Poštovani korisniče doko.
Možda mi je gledalica u kvaru ali jel u 10:00 dionica LKPC završila u negativnoj blokadi?!
Jel pala?! valjda mi nešto ne radi jer meni piše skromni plus u odnosu na jučer.
Ispada da je za pola sata krenula igra ČOVJEČE ne ljuti se…. 🙂 sto bi se reklo…fulali ste cijeli fudbal 🙂

Pozdrav vama koji ste po tko zna koji put vjerujem ostali praznih ruku, no barem se nadam da ste uzeli knjige o psihologiji, fundamentima, izvještaje dok čekate na 800,00 pa možda nešto i naučite.
No ne treba se nadati.
[pray]

Lijep pozdrav i sretna Vam kupovina na 800,00
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Potvrđeno iz Luke da je zabrana prodaje za radnike 5 godina, prokleta država i svi regulatori, zašto to nisu objavili kada je to cjenovno osjetljiva informacija!!!!???? [angry]

Ne vidim nigdje službenu obavijest o tome

"Dite materi a balun Hajduku"

New Report

Close