LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lp svim dioničaarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini,….

ajmo malo pogledati neke stvari, koje su tako spustile cijenu lkpc

– iz uprave pišu nešto što nema ni početka ni kraja

– ode naš kap. na radio i opet priča gluposti

– novinar napiše opet neke stvari u jutranjem i na limunu neistine
– ,…….
ovih dana smo bili pirča tvrdnji nekog opet ,….novinara na igh-ju, da je več sve dogovoreno, e pa nije ni to istina

– u svakom slučaju ne mogu vjerovati ni ja , da se takve stvari pišu po novinama, a nitko ne odgovara kazeno,..

sve ovo je zamišljeno i bit će sasvim drukčije, u to sam još uvjek uvjerena, pa da vidimo u ponedeljak na skupštini, pa čemo drukčije pričati,

ko je ovde glavni oko dokapa, strateških partnera,….samo jedna osoba G. DUVNJAK i nitko drugi i sve ostalo je nekako nagađanje i besmiselno lupanje lkpc na dole

to je moje skromno mišljenje i nije druk na gore ili dole, a ja još uvjek vjerujem u dokap a isto mislim, da dionica nebi trebala perviše pasti, kroz koji dan trabat če okrenut smjer i to dosta , možda sam u krivu, a mislim, da nisam, živi bili pa vidjeli

lp od mlade dame lize

Ja mislim da da bi prodaja bila čisti gubitak i to sad kad su i naša i svjetske burze u rastućoj fazi. Ja prodati hoću ali ne znam kad ću. Ispod 5000 nikako. Prodat će onaj tko mora da bi sudjelovao u dokapitalizaciji ako nema drugih izvora za platiti.

[color=blue][/color]vizionar

ja kolega također na 6000kn nadam se da neču preko te luke otputovat dalje… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Zanimljivo, nema promjena u top 10, unatoč većim prometima:

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 4.426 1,99 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.819 1,27 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.221 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.044 0,47 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 943 0,42 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 73,26

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



@agent10

ali ukoliko je dokap fijasko kako ste naveli zasto bi uopce drzali do sutra?! -zar ti ne prodaju danas?!
"svi koji su unutra bjeze van" vaš citat.
samim time ako sada SVI bjeze van jer smatraju da je fijasko , u dionici ostaju oni koji ili vjeruju u poslovanje tvrtke ( za koju postoje čvrste činjenice), i/ili oni koji vjeruju u dokap, ili oni koji bez obzira na sve ne daju po ovim smješnim paničnim cijenama ovu dionicu.
Ukoliko takvi ostaju čemu rasprodaja sutra kad sutra mogu dobiti puno manje za te dionice nego za mjesec-dva-tri kad se sve provede….

Naravno na ovoj dionici sve je moguce sto uvidamo svaki dan [embarass]

krivo razmišljaš, ja sam (a vjerujem još puno njih) zadržao LKPC samo zbog dokapa, pa sutra prodajem LKPC i ne ulazim unutra barem 2 mjeseca, dok ne prođe drugi krug
ovako kao ja razmišlja još dosta malih ulagača,samo ja napišem što mislim, a ostali se kunu u dokap id držanje a sutra če biti prvi na prodaji u 09.59…
vidjet ćeš sutra kad počne tuča po kupnji, za par dana bit LKPC na 1000-1200 kn
[/quote]

prodaja sutra u prvom valu je notorna glupost…uplata dokapa neće biti sigurno cijeli drugi mjesec …kako je plavi vam rekao prije u trecem mjesecu. Znači oni koji prodaju kako bi skupili za dokap imaju dovoljno dovoljno vremena da prodaju u narednom periodu nakon prvog čišćenja.
Ovo što si ti rekao da većina malih ulagača tako razmišlja to si u pravu…i zato većina tih malih ulagača većinom gubi na burzi… Opće je poznato da većina ljudi na burzi krivo razmišlja 🙂 tako da ti to nije nikakav argument… Hvala TI LIJEPA AKO ĆES prodavati po 1200 …i niže 🙂 to su specijalci o kojima plavi govori 🙂 i još jednom vidimo se onda čekam na bidu gledajući kako prodajes s minusom
[thumbsup] [thumbsup]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Zanimljivo, nema promjena u top 10, unatoč većim prometima:

LUKA PLOČE D.D./REDOVNE DIONICE LKPC-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.314 6,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 4.426 1,99 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.819 1,27 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 1.221 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.131 0,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.044 0,47 Osnovni račun SINJ, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 943 0,42 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. GRIZELJ MIRO 908 0,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 73,26

lp

savršeno se poklapa u zaključku da su ju špekulantni kupovali do 1880 …špeuklanti su ju i spustili do 1530 danas… Znači gubitci na gubitcima za njih ( bar većinu ) 🙂 …..
A cijeli ovaj period je prošao bez konkretnih aktivnosti što kupovnih što prodajnih od TOP10 – vjerujem isključivo zbog netransparentnosti i informacija na kapaljku od strane uprave.
Vidjeti ćemo što nosi 31.1. popodne….:)
[shocked]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!




@agent10

ali ukoliko je dokap fijasko kako ste naveli zasto bi uopce drzali do sutra?! -zar ti ne prodaju danas?!
"svi koji su unutra bjeze van" vaš citat.
samim time ako sada SVI bjeze van jer smatraju da je fijasko , u dionici ostaju oni koji ili vjeruju u poslovanje tvrtke ( za koju postoje čvrste činjenice), i/ili oni koji vjeruju u dokap, ili oni koji bez obzira na sve ne daju po ovim smješnim paničnim cijenama ovu dionicu.
Ukoliko takvi ostaju čemu rasprodaja sutra kad sutra mogu dobiti puno manje za te dionice nego za mjesec-dva-tri kad se sve provede….

Naravno na ovoj dionici sve je moguce sto uvidamo svaki dan [embarass]

krivo razmišljaš, ja sam (a vjerujem još puno njih) zadržao LKPC samo zbog dokapa, pa sutra prodajem LKPC i ne ulazim unutra barem 2 mjeseca, dok ne prođe drugi krug
ovako kao ja razmišlja još dosta malih ulagača,samo ja napišem što mislim, a ostali se kunu u dokap id držanje a sutra če biti prvi na prodaji u 09.59…
vidjet ćeš sutra kad počne tuča po kupnji, za par dana bit LKPC na 1000-1200 kn
[/quote]

prodaja sutra u prvom valu je notorna glupost…uplata dokapa neće biti sigurno cijeli drugi mjesec …kako je plavi vam rekao prije u trecem mjesecu. Znači oni koji prodaju kako bi skupili za dokap imaju dovoljno dovoljno vremena da prodaju u narednom periodu nakon prvog čišćenja.
Ovo što si ti rekao da većina malih ulagača tako razmišlja to si u pravu…i zato većina tih malih ulagača većinom gubi na burzi… Opće je poznato da većina ljudi na burzi krivo razmišlja 🙂 tako da ti to nije nikakav argument… Hvala TI LIJEPA AKO ĆES prodavati po 1200 …i niže 🙂 to su specijalci o kojima plavi govori 🙂 i još jednom vidimo se onda čekam na bidu gledajući kako prodajes s minusom
[thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Kolega micke, član agent10 Vam uopće nije dioničar LKPC, uostalom ime njegovog nicka sve govori.
Uostalom, da misli sutra prodavati, mislite da bi pisao da će prodati po 1200 i time sam sebi štetiti?

Naravno da ne.
Peta kolona na djelu. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

možemo mi sad pričati što hoćemo, ali ja sam užasno razočaran totalnom nezainteresiranošću ulagača za dokap LKPC, pa čak i danas, na zadnji dan stjecanja prava na dokap, dionica je pala na najniže razine unazad mjesec-dva, dok ostatak burze luđački raste. što možemo očekivati sutra, bolje ne razmišljati, tko ima keša neka se postavi i pokuša barem ublažiti sutrašnji pad [angry]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

PETINA, 26.01.2011. u 21:12
pokuša barem ublažiti sutrašnji pad

Moguce je da padne.Sve je moguce pa i ovakav dokap.Sa danasnjim minusom ovo me podsjeca na dokap ULPL kada je takoder zadnji dan(za sudjelovanje) dosla na -9,50% skoro u negativnu blokadu.Ali eto! Bilo pa proslo.

Nevidim razlog za sutransnji pad.Rasta nije bilo pa zato ne ocekujem pad.

p.s.sve je moguce. Ja ocekujem RAST!

Danas nije bilo nikakvog razloga za takvu cijenu, jer ako će svi dokapitalizirati barem po 800 kuna, dionica je vrijedila znatno više.

Sutra, za cijenu dokapa od 800 kuna na više, (1,5 BVPS po toj cijeni iznosi 1.287 kuna) cijena ne bi trebala padati niže, jer će cijena dokapa biti vjerojatno i viša (1,5BVPS za dokap po 1.500 kuna iznosi 1.914 kuna). Za sve ispod toga je znatno ispod cijene-ovisno o procjeni cijene dokapa.

Ako pretpostavimo da ćemo svi dokapitalizirati po 1200 kuna i cijena sutra padne ispod 1.400 kuna prinos do prodaje po 1,5 BVPS iznosi 15% .


prapatnice, 26.01.2011. u 21:29
pokuša barem ublažiti sutrašnji pad

Moguce je da padne.Sve je moguce pa i ovakav dokap.Sa danasnjim minusom ovo me podsjeca na dokap ULPL kada je takoder zadnji dan(za sudjelovanje) dosla na -9,50% skoro u negativnu blokadu.Ali eto! Bilo pa proslo.

Nevidim razlog za sutransnji pad.Rasta nije bilo pa zato ne ocekujem pad.

p.s.sve je moguce. Ja ocekujem RAST!

[/quote]
Slažem se kolega da je sve moguće pa tako da se iduća dva dana ekipa istrese pa u ponedjeljak hladan tuš–Donošenje odluke o povećanju temeljnog kapitala Društva i izdavanju redovnih dionica—sve rukice za dokap -SAMO JEDNA PROTIV KOJA JE ODLUČUJUĆA–kao u prvoj neuspješnoj dakapi.Uz sve ovo mrcvarenje na burzi ni ovaj scenari me nebi iznenadio.


Ja ću ipak postavit svoju zadnju kotu obrane na oko 1200 kn, mogli bi dotaknut i dvostruko dno u zadnjih nekoliko mjeseci…..

[proud]

Graf jako zanimljivo izgleda, baš me zanima daljnji rasplet. Postoji mogućnost realizacije "double topa" ukoliko podrška na 1.530 ne izdrži. Ukoliko bi stvarno došlo do propada na velikom volumenu, moguć je i "double bottom" na 1.160, koji ako se ostvari daje target od 2.640kn[cool].
Zasad mi to pomalo zvuči nestvarno, ali isto tako se prije par dana nisam ni nada će mi proći današnji nalozi na 1.53x, pa triba bit oprezan. S druge strane, pad traje već 7 dana dok sve ostalo manje više-raste, stohastic slow izgleda obećavajuće, omjer k/p je katastrofalan, a opet imamo i poplavu dežurnih dušebrižnika.

Od ove dokapitalizacije, bila je luđa još samo ona od JDBA.

U svakom slučaju, puno sreće svima koji su ostali unutra.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Moje je mišljenje da će biti neuspješna, a ako bude za nekoga uspješna, to bi mogli biti odabrani, ali nikako mali dioničari!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Od ove dokapitalizacije, bila je luđa još samo ona od JDBA.

U svakom slučaju, puno sreće svima koji su ostali unutra.

Samo kad se sjetim ove i 2.5 godina sudskog procesa. Od tada više ne sudjelujem u dokapitalizacijama.

New Report

Close