LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je zakon..nema prodaje na ovim razinama i basta..


ima prodaje ali nema više rasprodaje a to je bitno i ja sam 100% ušao u LKPC samo radi dokap samo da nas ne zeznu

Ipak neki nisu izdržali..depresija je velika u eurozoni..a kad se sve razvedri biće kasno..


Ipak neki nisu izdržali..depresija je velika u eurozoni..a kad se sve razvedri biće kasno..

prije par mjeseci sam imao za 50 dionica LKPC a sad kad sam ulazio u LKPC nisam imao ni za pola iznosa dionica jer sam camio u nekim dionicama šta nisu ni mrdnule ili sam izašao u minusu samo da kupim LKPC jel netko ima neku predođbu kako bi išla dokapitalizacija npr ako imaš 20 dionica koliko bi mogao kupit po povlaštenima uvjetima normalno ako budu takvi uvjeti da mi dionicari možemo sudjelovat u dokapu



Ipak neki nisu izdržali..depresija je velika u eurozoni..a kad se sve razvedri biće kasno..

prije par mjeseci sam imao za 50 dionica LKPC a sad kad sam ulazio u LKPC nisam imao ni za pola iznosa dionica jer sam camio u nekim dionicama šta nisu ni mrdnule ili sam izašao u minusu samo da kupim LKPC jel netko ima neku predođbu kako bi išla dokapitalizacija npr ako imaš 20 dionica koliko bi mogao kupit po povlaštenima uvjetima normalno ako budu takvi uvjeti da mi dionicari možemo sudjelovat u dokapu
[/quote]

prolistaj unazad stranice na temi…šta kažeš?

i piše ti na svakom portalu vezan za vijesti sa burze…

tko bi rekao da si kupio dionice lkpc, pa ti sve znaš o dokapu [lol]

DOKUP!

7. svibanj 2010.| Ivan Pandžić
Pelješki most mogli bi financirati Kinezi

Predsjednik Sabora Luka Bebić izjavio je u utorak da postoji mogućnost da Kinezi financiraju gradnju mosta za Pelješac i ravničarske pruge Zagreb – Rijeka.

Uz već poznatu zainteresiranost kineskih tvrtki za Luku Ploče i Zagrebačku zračnu luku, Bebić kaže da Kinezi računaju na strateški položaj Hrvatske u tranzitnom prometu te traže povoljne prilike za investiranje u regiji. "Kada smo im objasnili da bi pelješki most skratio put od Splita do rodnog mjesta Marka Pola, pokazali su interes jer je za njih pelješki most jako mala investicija", rekao je Bebić.
Vaš link

Pravo je vrijeme za ulaganja u Hrvatskoj

Napomenuo je kako su Japan kao i zemlje tzv BRIK-a (Brazil, Rusija, Indija i Kina) zainteresirani za razvijanje odgovarajućih lučkih kapaciteta, koji bi im služili za distribuciju i plasman roba ne samo u Hrvatsku nego u središnjoj i istočnu Europu. U Japanu su nas pitali kada ćete graditi ravničarsku željezničku prugu od Rijeke prema Zagrebu, a potom preko Save te doći u Vukovar, kako bi se zaobišao dugi put koji ide preko Egejskoga, Mramornoga i Crnog mora uz Dunav, podsjetio je Bebić.

Vaš link

[proud] [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Veliki i dalje kupuju:

06.05.2010 > T: 03.05.10 Pros. cijena: 1.934,02
RB Dioničar Broj %
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37%
2. HZMO 37.493 16,84%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 12.914 5,80%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.619 2,07%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.543 1,59%
6. PBZ D.D. 2.140 0,96%
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.656 0,74%
8. JAZIDŽIJA MARKO 1.053 0,47%
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 981 0,44% + 12
10. PBZ D.D. 942 0,42%
UKUPNO 164.121 73,70%

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

7. svibanj 2010.| Ivan Pandžić
Pelješki most mogli bi financirati Kinezi

Predsjednik Sabora Luka Bebić izjavio je u utorak da postoji mogućnost da Kinezi financiraju gradnju mosta za Pelješac i ravničarske pruge Zagreb – Rijeka.

Uz već poznatu zainteresiranost kineskih tvrtki za Luku Ploče i Zagrebačku zračnu luku, Bebić kaže da Kinezi računaju na strateški položaj Hrvatske u tranzitnom prometu te traže povoljne prilike za investiranje u regiji. "Kada smo im objasnili da bi pelješki most skratio put od Splita do rodnog mjesta Marka Pola, pokazali su interes jer je za njih pelješki most jako mala investicija", rekao je Bebić.
Vaš link

Pravo je vrijeme za ulaganja u Hrvatskoj

Napomenuo je kako su Japan kao i zemlje tzv BRIK-a (Brazil, Rusija, Indija i Kina) zainteresirani za razvijanje odgovarajućih lučkih kapaciteta, koji bi im služili za distribuciju i plasman roba ne samo u Hrvatsku nego u središnjoj i istočnu Europu. U Japanu su nas pitali kada ćete graditi ravničarsku željezničku prugu od Rijeke prema Zagrebu, a potom preko Save te doći u Vukovar, kako bi se zaobišao dugi put koji ide preko Egejskoga, Mramornoga i Crnog mora uz Dunav, podsjetio je Bebić.

Vaš link

[proud] [smiley]

jesu li to oni kinezi koji ulaze u Luku Rijeka
pa sta im onda ne bi bilo bolje da sagrade most od prevlake do istre
a ne onaj jad od peljeskog da se muče?

Postanite Eu-robovi

Istina ali tu je vise politika nego ista drugo u igri

Pozdrav drage kolege, osobito kolega Plavi, evo samo da prijavim da sam danas po prvi puta postao dioničar LKPC, ali to nikako ne znači da sam prodao LKRI, već naprotiv njena je pozicija podebljana.
Jednostavno kratkoročno, srednjeročno, dugoročno luke mi se čine kao najbolje ulaganje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Pozdrav drage kolege, osobito kolega Plavi, evo samo da prijavim da sam danas po prvi puta postao dioničar LKPC, ali to nikako ne znači da sam prodao LKRI, već naprotiv njena je pozicija podebljana.
Jednostavno kratkoročno, srednjeročno, dugoročno luke mi se čine kao najbolje ulaganje.

Znači ti si počeo lupat po asku? [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Na kupnji tri naloga sa po 54 komada. [rolleyes]

Dobor došao Mcinha [smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Imate streaming za radio Ploče, jutros gost bio kap. Pavlović Ivan i govorio o dokapu, totalno nepovoljno za sve osim zaposlenike.

Repriza emisije večeras u 18:00 pa poslušajte.

>> Pitajte Grad <<

Sretno svima koji ostajete možda sam ja krivo procjenio ali ja izašao.

Putem telefona ili E-maila slusatelji svakog dana mogu postavljati pitanja gradonačelniku i poglavarstvu, na koje odgovore dobivaju u ovoj emisiji, koja se emitira jednom tjedno.

(petkom 10:10 – repriza u 18:00)

Vaš link


Na kupnji tri naloga sa po 54 komada. [rolleyes]

Dobor došao Mcinha [smiley]

lp


samo da mu ne prođu ali mislim da nece


Imate streaming za radio Ploče, jutros gost bio kap. Pavlović Ivan i govorio o dokapu, totalno nepovoljno za sve osim zaposlenike.

Repriza emisije večeras u 18:00 pa poslušajte.

>> Pitajte Grad <<

Sretno svima koji ostajete možda sam ja krivo procjenio ali ja izašao.

Putem telefona ili E-maila slusatelji svakog dana mogu postavljati pitanja gradonačelniku i poglavarstvu, na koje odgovore dobivaju u ovoj emisiji, koja se emitira jednom tjedno.

(petkom 10:10 – repriza u 18:00)

Vaš link


onda na koju cu foru skupilt lovu ako budu samo radnici sudjelovaliu dokapu

Ništa se još ne zna, samo se zna to da je interes veliki za dokapitalizaciju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close