LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ caesar

Ti si neki veliki altruist kao, pa se brineš da netko ne bi izgubio na ovoj dionici?

Super su mi takvi likovi koji dolaze na zabavu bez pozivnice [lol]


A covik druka nebili sta uzeo ispod 1000 ali i tata bi sinovac,nekazem da nece biti,ali spreman sam ko zvecarka hahhahahaha

Jel ima tko da stavi današnje transakcije

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Mi ronimo, a LKRI raste već danima

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Mi ronimo, a LKRI raste već danima

Pa šta ti je tu čudno naš

P/E 7,89 a njihov

P/E 306,40

eto sada vidiš da je normalno da mi padamo a oni rastu [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

evo još malo činjenica.

Kad usporedimo rast ove dionice s mnogim drugima na ZSE, nameće se zaključak da dosta kaska za ostalima koje su značajnije porasle u ovoj euforiji. (svibanj 04.05. 2009 zadnja 1.000,00 / jučer zadnja 1.003,07 ( npr. HDEL 04.05.2009 zadnja 197,00 / 13.05.2009 zadnja 273,99 .

promet
ako usporedimo ostvareni promet dionicom LKPC u svibnju s onim ostvarenim u travnju, vidimo da je mnogo veći u svibnju iako nije prošlo ni pola mjeseca.( svibanj cca. 4.786.453 – 4.463 dionice/ travanj cca. 2.748.594 – 2.854 dionice )

Što će biti ovih dana i hoće li se cijena zadržati iznad 1.000,00 kn i hoće li netko za promjenu malo udariti po asku , vidjet ćemo uskoro.

Periculum in mora.


evo još malo činjenica.

Kad usporedimo rast ove dionice s mnogim drugima na ZSE, nameće se zaključak da dosta kaska za ostalima koje su značajnije porasle u ovoj euforiji. (svibanj 04.05. 2009 zadnja 1.000,00 / jučer zadnja 1.003,07 ( npr. HDEL 04.05.2009 zadnja 197,00 / 13.05.2009 zadnja 273,99 .

promet
ako usporedimo ostvareni promet dionicom LKPC u svibnju s onim ostvarenim u travnju, vidimo da je mnogo veći u svibnju iako nije prošlo ni pola mjeseca.( svibanj cca. 4.786.453 – 4.463 dionice/ travanj cca. 2.748.594 – 2.854 dionice )

Što će biti ovih dana i hoće li se cijena zadržati iznad 1.000,00 kn i hoće li netko za promjenu malo udariti po asku , vidjet ćemo uskoro.


Imam ovu dionicu i ne prodajem je, doce sve na svoje,racunam na dokap koji je neizbjezan,ali nemoj usporedjivat ovu dionicu sa gradjevinama,kao sto je hidroelektra, ta hidroelektra je dobila zadnji tjedan dana pun kufer posla i ugovora,jako jako dobre poslove,a i ceka je jako veliki kolac na autoputu u MONTENEGRO,tako da ona moze jos puno puno narast, Luka ce svoje odradit jednog dana i do 100%,samo treba biti strpljiv na ovoj dionici. Ja sam uzeo na 1030 kuna i zapecatijo je,cekam.

Kolebam se, da li kupiti još Luke ili još Jadroplova? Slatke muke, vidjet ćemo sutra da li se korekcija nastavlja, postavljam se nisko pa ko me prvi poklopi.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Kolebam se, da li kupiti još Luke ili još Jadroplova? Slatke muke, vidjet ćemo sutra da li se korekcija nastavlja, postavljam se nisko pa ko me prvi poklopi.

A mislim da ces morat potegnuti po asku

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=49171147-2ac2-4a49-835d-a664fe9aff79&open=sec

Uhljebe na ulicu!!!!!



Kolebam se, da li kupiti još Luke ili još Jadroplova? Slatke muke, vidjet ćemo sutra da li se korekcija nastavlja, postavljam se nisko pa ko me prvi poklopi.

A mislim da ces morat potegnuti po asku
[/quote]

A ask je jak, nema šta [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Raste bdi,rastu brodari,što je na redu………….. [rolleyes] [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Raste bdi,rastu brodari,što je na redu………….. [rolleyes] [smiley]

…pa ak rastu brodari trebale bi i luke…pa ne iskrcavaju se na pućini, avionima???…pozzz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close