LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iz trgovanja je više nego očito…dionice su u rukama velikih dečki[cool]


iz trgovanja je više nego očito…dionice su u rukama velikih dečki[cool]

I ja mislim da je to više nego očito.
A ostali veliki dečki koji još nemaju ovu dionicu tek trebaju ući u nju pa je više nego očito da će cijena još rasti.


Kolega Bush, pustite ljude neka pišu što hoće, kome smeta nek ne čita. Kolega predator, samo naprijed.

Inače…na ovom tickeru je više nego očit fenomen presušene prodaje. ***obrisano***


Ma slažem se ja nek svatko piše što hoće, samo nema potrebe pisati postove tipa "ova dionica je zakon i za mjesec dana će biti 500 kn više" ili " ovo je smeće od dionce ništa ne vrijedi".
A što se tiče ovog da su dionice u rukama velikih dečki to je vrlo vjerovatno istina jer je vrlo očito da ozbiljne prodaje skoro niti nema. Što je vrlo dobro za one koji imaju,ali kratkoročno bi to mogao biti problem jer je ozbiljni ulagači vjerovatno neće ni kupovati pored ovako šuplje prodaje.



Kakve veze ima cijena Lkpc sa Lkri?
I da li nešto, što će se možda dogoditi u budućnosti, a možda i neće, treba zaračunavati u cijenu?
Može li kao što se na Ingri nekad izračunavalo, izračun Waca i Dcfa?
I zašto se to na Ingri više ne spominje?

LP

Veleštovani Predatore,

jučer je zbog nas moderator morao intervenirati, pa da opet spriječimo isto, ljubazno molim da se ostavite mene i mojeg pisanja, u djelu kada provocirate, a to konstantno radite.

Ako nema veze LKPC sa LKPC , po vama, onda dobro, možemo usporediti LKPC sa Udarnikom iz Kurilovca d.o.o.

lp
[/quote]

……plavi pusti provokacije…možda čovik i nezna di su te dvi luke…..nego tija sam napisat ovo da LKPC bez obzira na sve globalne teškoće i dalje transparentno posluje i ispunjava svoje obveze….evo jedan dopis kojega mnogi možda nisu ni vidjeli….

S obzirom da je u izvještajima dijela elektronskih i tiskanih medija sa prve sjednice Vlade RH nakon godišnjih odmora u kontekstu neizvršavanja Vladinih antirecesijskih mjera u tvrtkama u većinskom državnom vlasništvu, spomenuto i trgovačko društvo Luka Ploče d.d., molimo vas da objavite slijedeći naš ispravak.

Luka Ploče d.d. nije gubitaš i nema nikakvih problema sa likvidnosti. Luka Ploče d.d. posluje pozitivno i bez izrazitih poteškoća, unatoč globalnoj krizi. Luka Ploče je ispunila Vladinu Odluku o poduzimanju dodatnih mjera za poboljšavanje likvidnosti u trgovačkim društvima u većinskom državnom vlasništvu, o čemu je posebnim Planom detaljno izvijestila Hrvatski fond za privatizaciju. Usto, Luka Ploče d.d. je provela Vladinu odluku o ograničavanju plaća članova Uprave. Odluka, o čijem je usvajanju Luka Ploče d.d. u srpnju ove godine izvijestila Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture, primjenjuje se na isplatu plaća i drugih primanja predsjednika i članova Uprave od kolovoza 2009. godine.

Stoga ne postoje razlozi koji bi Luku Ploče d.d. uvrštavali u popis tvrtki u većinskom državnom vlasništvu, koje do sada nisu ispunile Vladine odluke, te sukladno tome ne postoje razlozi koji bi na dodatne aktivnosti obvezivali članove Nadzornog odbora.

Direktor Društva
Kap. Ivan Pavlović dipl. ing.



Kolega Bush, pustite ljude neka pišu što hoće, kome smeta nek ne čita. Kolega predator, samo naprijed.

Inače…na ovom tickeru je više nego očit fenomen presušene prodaje. ***obrisano***


Ma slažem se ja nek svatko piše što hoće, samo nema potrebe pisati postove tipa "ova dionica je zakon i za mjesec dana će biti 500 kn više" ili " ovo je smeće od dionce ništa ne vrijedi".
A što se tiče ovog da su dionice u rukama velikih dečki to je vrlo vjerovatno istina jer je vrlo očito da ozbiljne prodaje skoro niti nema. Što je vrlo dobro za one koji imaju,ali kratkoročno bi to mogao biti problem jer je ozbiljni ulagači vjerovatno neće ni kupovati pored ovako šuplje prodaje.
[/quote]

Zašto ‘šuplja prodaja’? Pa što bi vi htjeli, da se stalno guraju nalozi na prodaji jedan ispod drugog? Ako smatrate da dionica vrijedi, onda ne možete govoriti o ‘šupljoj’ prodaji, a ako ne, naprosto ju ne gledajte.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Samo sam konstatirao da je prodaja u ovom trenutku na ovim razinama "šuplja", što ne znači da ,krene li prema dolje, panika neće učiniti svoje ili krene li prema gore da se neće nabijati neki koji su dostigli svoje targete. Sudeći po vašem pisanju čini mi se da ste unutra tako da vama odgovara "šuplja" prodaja jer se vrlo malom količinom novca dionica može lansirati visoko pa neznam što se onda bunite. NHF


A što se tiče ovog da su dionice u rukama velikih dečki to je vrlo vjerovatno istina jer je vrlo očito da ozbiljne prodaje skoro niti nema. Što je vrlo dobro za one koji imaju,ali kratkoročno bi to mogao biti problem jer je ozbiljni ulagači vjerovatno neće ni kupovati pored ovako šuplje prodaje.

hoće hoće. ali male količine. da sa malo novca podignu vrijednost onoj količini koju su mjesecima sakupljali. To vam se zove "rast na malom prometu nakon akumulacije". A kad će se to dogoditi, nema pojma. Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata. stara kineska.

srdačan pozdrav,

guvernerov mlaži brat, GUBERNATOR

Predsjednica Vlade Republike Hrvatske Jadranka Kosor sastat će se s Thomasom Mirowom, predsjednikom Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD) u petak, 20. studenog 2009. godine, u 13.00 sati, u Banskim dvorima.

Uhljebe na ulicu!!!!!

http://www.poslovni.hr/132472.aspx

http://liderpress.hr/Default.aspx?sid=90601

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

fala na ocjenama hhahaha

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Radovi vrijedni 1.2 milijuna EUR

U blizini ulaza u luku Ploče, u sklopu izmieštanja kolosijeka terminala tekućih tereta i priključka budućega kolosijeka kontejnerskog terminala, izvode se i radovi rekonstrukcije cestovnog prijelaza preko kolosijeka.
Radovi se izvode sukladno Ugovoru o izgradnji terminala kojega su potpisali Lučka uprava Ploče, kao investitor, i izvođač radova „Konstruktor“ Split. Do kraja godine će zagrebačka firma „Remont i održavanje pruga“, kao podizvođač „Konstruktora“, u suradnji s Luka Ploče gradnjom, obaviti radove, čija je vrijednost, uključujući i izgradnju dva kilometra kolosijeka, 1,2 milijuna eura.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Radovi vrijedni 1.2 milijuna EUR

U blizini ulaza u luku Ploče, u sklopu izmieštanja kolosijeka terminala tekućih tereta i priključka budućega kolosijeka kontejnerskog terminala, izvode se i radovi rekonstrukcije cestovnog prijelaza preko kolosijeka.
Radovi se izvode sukladno Ugovoru o izgradnji terminala kojega su potpisali Lučka uprava Ploče, kao investitor, i izvođač radova „Konstruktor“ Split. Do kraja godine će zagrebačka firma „Remont i održavanje pruga“, kao podizvođač „Konstruktora“, u suradnji s Luka Ploče gradnjom, obaviti radove, čija je vrijednost, uključujući i izgradnju dva kilometra kolosijeka, 1,2 milijuna eura.

Mislim da ste najbitnije dijelove pocrtali kolega.
[wink]

Kome nije jasno, neka malo prelista temu unazad nekoliko dana.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/zadarsku-luku-neprijateljski-preuzela-luka-koper%3f,61692.html

Ovo mi ne izgleda obećavajuće za Luku Ploče, jer dobiva ozbiljnu konkurenciju, sa puno boljim položajem i infrastrukturom

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/zadarsku-luku-neprijateljski-preuzela-luka-koper%3f,61692.html

Ovo mi ne izgleda obećavajuće za Luku Ploče, jer dobiva ozbiljnu konkurenciju, sa puno boljim položajem i infrastrukturom


Kolega, molim da mi objasnite po kojim kriterijima se ravnate kada ste napisali da luka Zadar ima puno bolji položaj i infrastrukturu, naime LKPC i LKRI imaju daleko najbolji geostratešli položaj sa razvijenim lučkim kapacitetima i infrastrukturom, te ne vidim na koji način bi im bilo koja luka između njih mogla predstavljati bilo kakvu konkurenciju

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close