LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo da će cijena biti 850 kn!

850!!!

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HAHAHA a ja za drugi krug stavio točno 850. iako nema šanse da dobijemo išta u drugom krugu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Fizikalci dobili 80% od broja dionica koje su upisali u ponudi za 2. krug.. [thumbsup]

Luka Ploče d.d. – Privremeni rezultati javne ponude LKPC
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qQzkwy8aukncskcpYKLQDA==.pdf

Samo ne znam zašto kolega plavi diže palac, valjda mu se ostvarilo što je pisao na forumu? [rolleyes]

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo…..hahahahahah upao mi i drugi krug 80% hahahahahahhaha ne mogu vjerovat hahahahhahahah….pa pun sam ko brod…..amo jediniceeeeeeeeeee

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Obveznim mirovinskim fondovima, dobrovoljnim otvorenim mirovinskim fondovima,
dobrovoljnim zatvorenim mirovinskim fondovima alocirat ce se 92,5% Upisanih dionica.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qQzkwy8aukncskcpYKLQDA==.pdf

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svi (mislim na fizička lica) koji su u drugom krugu ponudili cijenu veću od 850 kn, dobit će 80% dionica od one brojke kolko su tražili….Nije loše… [wink]


Obveznim mirovinskim fondovima, dobrovoljnim otvorenim mirovinskim fondovima,
dobrovoljnim zatvorenim mirovinskim fondovima alocirat ce se 92,5% Upisanih dionica.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/qQzkwy8aukncskcpYKLQDA==.pdf

[smiley]

sad je samo koliko su oni upisali..tj od koje količine je tih 92,5% 🙂

lp

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Svi (mislim na fizička lica) koji su u drugom krugu ponudili cijenu veću od 850 kn, dobit će 80% dionica od one brojke kolko su tražili….Nije loše… [wink]

neloše, biti će para ko riže za koji dan [smiley] [kiss]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

još jednom hahahahhahahahahahahahah upao mi i drugi krug hahahhahahahah toooooo mikiiiiiiiiiii……pa dajte mi bar 10 jedinica gore sam dobio svega 5-6. ajmo hrvatski jalu. važno je da susjedu crkne krava. tu smo ipak najbolji na svijetu………ja pak čestitam svim sudionicima.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

a sad kad rokne na 900 kupujem još jednu troznamenkastu brojku. zašto….???pa da maknem neozbiljne burekdžije iz ove jedne od rijetkih dionica sa dugoročnim prosperitetom. ajmo sirotinjo uzmite svojih 50 kuna i praši dalje i dalje. jer na jesen kad krene gore nema više ukrcaja.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Svi (mislim na fizička lica) koji su u drugom krugu ponudili cijenu veću od 850 kn, dobit će 80% dionica od one brojke kolko su tražili….Nije loše… [wink]

Fino je Pavlović počastio fizikalce u drugom krugu.
Sad ostaje da vidimo % od % svega upisanog u drugom krugu, kome točno koliko.

New Report

Close