LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PRVO PLINARSKO DRUŠTVO POSTALO NAJVEĆI DIONIČAR LUKA PLOČE D.D.

Vaš link …

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Za one koji ne znaju što to znači neka pogeldaju što se desilo s NIS-om (Naftna Industrija Srbije), nakon što su ga kupili Rusi….
Firma je iz gubitaša, prešla u perjanicu gospodarstva, te je trenutno najveći punjač proračuna u Srbiji….

Kolike su marže u tom biznisu kojim se bavi PPD?

Ako imaju prihod od milijarde godišnje, koliki je kreditni potencijal takvog biznisa?

Investicija u LKPC je vrijednosti oko 38 milijuna kuna, a terminal oko 200 mil. kuna. Koja bi banka kreditirala takve investicije uz takvu bilancu??? Pretpostavljam da marže u tom biznisu nisu visoke možda nekoliko postotaka, ili manje, što i nije krditini potencijal za investicije takvog obima.

daj ne pričaj gluposti,imam dionice niisa i dobro sam zaradio i još ga ne mislim prodavati,ali priča ide malo drugačije,domaći dečki su devastirali namjerno niis i spustili cijenu da rusi kupe što jeftinije a da ostane razlika za proviziju,plus su raji podijelili dionice niisa na burzi i sad su malo pomalo skupili velike pakete po nikakvim cijenama.

a normalno da će rusi sad kad je njihovo urediti firmu i prikazati realno poslovanje,plus toliko su nafte iskoplai u vojvodini da su već vratili kupovnu cijenu koju su platili srbiji.

a zamislite, [emo_smijeh]i gazprom je državna firma?! kako se to uklapa u namjeru da se privatiziraju domaće firme.hrvatska država proda svoju firmu ruskoj državnoj firmi i onda to zovemo provatizacija


Za one koji ne znaju što to znači neka pogeldaju što se desilo s NIS-om (Naftna Industrija Srbije), nakon što su ga kupili Rusi….
Firma je iz gubitaša, prešla u perjanicu gospodarstva, te je trenutno najveći punjač proračuna u Srbiji….

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


daj ne pričaj gluposti,imam dionice niisa i dobro sam zaradio i još ga ne mislim prodavati,ali priča ide malo drugačije,domaći dečki su devastirali namjerno niis i spustili cijenu da rusi kupe što jeftinije a da ostane razlika za proviziju,plus su raji podijelili dionice niisa na burzi i sad su malo pomalo skupili velike pakete po nikakvim cijenama.

a normalno da će rusi sad kad je njihovo urediti firmu i prikazati realno poslovanje,plus toliko su nafte iskoplai u vojvodini da su već vratili kupovnu cijenu koju su platili srbiji.

a zamislite, [emo_smijeh]i gazprom je državna firma?! kako se to uklapa u namjeru da se privatiziraju domaće firme.hrvatska država proda svoju firmu ruskoj državnoj firmi i onda to zovemo provatizacija


Za one koji ne znaju što to znači neka pogeldaju što se desilo s NIS-om (Naftna Industrija Srbije), nakon što su ga kupili Rusi….
Firma je iz gubitaša, prešla u perjanicu gospodarstva, te je trenutno najveći punjač proračuna u Srbiji….


[/quote]

…a LKPC nisu dobili za džabe ???
…inače, nis mi je trenutno najjača pozicija, no to je druga tema….

haha evo i danas sam dobio ponudu da otkupim radničke dionice….ljudi su uzimali dionice na kredit i sad im je voda do grla. ovaj rast na burzi će potpuno “očistiti” radnike od dionica jer sad su u poziciji da izlaze sa laganim plusem. ako cijena pređe 800 kuna radnici će držati i manje od 5% koliko sam prije predviđao nakon isteka lock up-a.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ako imaš niis onda znamo o čemu pričamo. nesumnjivo je da će lkpc postati bolja tvrtka nego što je bila dok ju je drava kontrolirala,to je svakome jasno tko vidi situaciju u našoj državi

realno lkpc vrijedi preko 1400kn po kojoj cijeni je trebao ići ipo ali onda su lobiranjem i spletkama,kosorice,škegre i još nekih aktera spustili cijenu minimalno koliko su mogli. mogla bi kosorica malo reći o svojim vezama sa škegrom ,ali šta nakon svega reći kad kmeri to isto prodaju po 600 na kraju.



daj ne pričaj gluposti,imam dionice niisa i dobro sam zaradio i još ga ne mislim prodavati,ali priča ide malo drugačije,domaći dečki su devastirali namjerno niis i spustili cijenu da rusi kupe što jeftinije a da ostane razlika za proviziju,plus su raji podijelili dionice niisa na burzi i sad su malo pomalo skupili velike pakete po nikakvim cijenama.

a normalno da će rusi sad kad je njihovo urediti firmu i prikazati realno poslovanje,plus toliko su nafte iskoplai u vojvodini da su već vratili kupovnu cijenu koju su platili srbiji.

a zamislite, [emo_smijeh]i gazprom je državna firma?! kako se to uklapa u namjeru da se privatiziraju domaće firme.hrvatska država proda svoju firmu ruskoj državnoj firmi i onda to zovemo provatizacija


Za one koji ne znaju što to znači neka pogeldaju što se desilo s NIS-om (Naftna Industrija Srbije), nakon što su ga kupili Rusi….
Firma je iz gubitaša, prešla u perjanicu gospodarstva, te je trenutno najveći punjač proračuna u Srbiji….


[/quote]

…a LKPC nisu dobili za džabe ???
…inače, nis mi je trenutno najjača pozicija, no to je druga tema….

[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

kolege,

ako netko zna, molim da objavi, tko je kupac 5% dionica Luke Ploče iz javne ponude putem ZSE. Nikako nije zanemariva vijest.
Hvala

pa mi smo dali ne prodali firmu koja ima 530kuna kesa po dionici koja taj kes ima orocen u dolarima i taj dolar u odnosu na Euro je ojacao 10 posto zadnjih 3 mjeseca,ne samo to pogledajte najeve brodova i vez u LKPC puno ko sipak

jedan paket je kupio rast, kupac za sada još nepoznat.

blackstone, dobro rečeno. prije dokapa cijena je bila 1200-1500 kn, a onda manipulacijama drastično srušena. doduše, treba priznati da je i poslovanje bilo sve lošije, ali ne za tako velik pad cijene.

Luka Rijeka je trenutno na cijeni jednog booka, dok je LKPC tek na 0,78 BV, smiješno…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/prvo-plinarsko-drustvo-do-prve-milijarde-dosli-za-samo-dvije-godine-960719

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/prvo-plinarsko-drustvo-do-prve-milijarde-dosli-za-samo-dvije-godine-960719


a što ja govorim, tko s Rusima plin prodaje, mora zaraditi

kolege,

po načelu ne budi lijen da podjelim s vama informaciju, naime JL jutros u svom članku o Luci Ploče i ulozi PPD, naslučuje da iza 5% kupljenog paketa stoji Davor Patafta


http://www.vecernji.hr/hrvatska/prvo-plinarsko-drustvo-do-prve-milijarde-dosli-za-samo-dvije-godine-960719


a što ja govorim, tko s Rusima plin prodaje, mora zaraditi
[/quote]

Istina mora, ali kada, mjesec dva godinu pet? Vrijeme je novac 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close