LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovu korekciju treba samo…

Vidim volite citirati Buffeta.
Buffet takve sve dva puta ošiša.
Pru puta im uzme pare.
Drugi puta im proda knjigu jer oni žele biti uspješni kao on a to ne mogu.
Kolega pričate gluposti.
Kažete da vam je svejedno koliko plaćate neku dionicu.
Zašto za iste pare ne dobiti duplo dionica ako se može a može se.
[/quote]

Kolega vidit ćemo tko je u pravu, po TA na 1250 je bio otpor, vi to niste vidjeli??
Pa da vi nečitate knjige nego gledate analizu zvanu "kako meni paše" ili nam vi obijasnite koja je i dokle će padati.
Meni je prosjećna 1380, ja se nebunim, bolje biti siguran nego poslije tući po asku, jer ja imam zacrtano gdje ću prodati i neželim se nadati po "kako meni paše" analizi.
Zbog toga sam ja i danas nadokupio, a vi niste??
Evo jedna analiza za našeg kolegu ben10;
1280(današnja)-800(2xnominalna)-100(tek tako)+50(zbog silne dobiti koja, jeli, nije važna)=430
Pa nadam se i ja vašim prognozama,
ali opet preporučam minimalno jednu knjigu, napr. John J. Murphy- tehnička analiza [tongue]
Pozdrav
[/quote]
Kupujete od 1800 a prosjek vam je 1380.
Vidim da vama te silne knjige nisu pomogle. [cry]

@kolega ben10
Molim vas nebudite toliko prozirni na laganju kao u drukanju, pokažite molim vas kad sam rekao da sam kupio poviše 1440……NIKAD
Ja vas pitam po 100-ti put, recite po kojoj analizi ide na troznamenkasto???
Knjige su naočale kroz koje gledamo svijet. (Eduard von Feuchtersleben)
A ne teletabisi. Pošto vidim da nevjerujete u knjige i analize, nego vjerujete u "otprilike" metodu.
Vama čini se ništa nemože pomoć.

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


@kolega ben10
Molim vas nebuditetoliko prozirni na laganju kao u drukanju, pokažite molim vas kad sam rekao da sam kupio poviše 1440……NIKAD
Ja vas pitam po 100-ti put, recite po kojoj analizi ide na troznamenkasto???
Knjige su naočale kroz koje gledamo svijet. (Eduard von Feuchtersleben)
A ne teletabisi. Pošto vidim da nevjerujete u knjige i analize, nego vjerujete u "otprilike" metodu.


@petrof

Vidite da je kolega BEN-TEN nervozan.Previse je to komplicirano za njega.Vjerujem da ne razlikuje BUFFET od BIFTEKA.

Mislim da bi mu prikladnije ime bilo TINKI VINKI sa pink torbicom u kojoj cuva MAMINU USTEĐEVINU.

p.s.
prijedlog za promjenu nika. [proud]

http://www.dubrovacki.hr/clanak/27097/40-milijuna-kuna-za-ulaz-u-grad-i-luku-ploce

ponavljam ovaj link iz drugog izvora jer se radi o vrlo važnom dijelu ceste. živio sam dole pa je meni to još jasnije.

ln…

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

u prvih pola sata nikkei narastao preko 5% [thumbsup]

a i dax raste. jučerašnja kupovina je bila dobra odluka [thumbsup]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

pozdrav svima, šteta što se nije nastavilo trgovanje kao jucer, to je bila baš lijepa žetva, ajmo ljudi kome se žuri, prodaj pa šta dobiješ…





strojar25, 16.03.2011. u 11:45
strojar 25

Kolega Petina, malo bolje se informirajte…dionice su dijeljene po godinama radnog staža

a prema godinama staza !!!! Mislio sam prema godinama STAROSTI [lol] [lol]

Dragi moj ,kada smo mi raspravljali o radnickim dionicama vi niste bili ni registrirani na ovome forumu [cool]
[/quot

Eh dragi moj, udaljen si od oltara barem 10 dana što se tiče infor. o LKPC
[/quote]

Kolega strojar – pošto si ti izgleda bliže oltaru , bilo bi zgodno da svoja saznanja podijeliš i sa ostalim vjernicima LKPC, jer od čuvanja informacija i gledanja " s visoka " na članove ovog foruma koji su ovdje mnogo duže od tebe i trude se rasvjetliti mnogo nedoumica oko Luke ,nećeš imati neke koristi – možeš samo stvoriti antipatiju prema sebi !
Ovo je pisano bez ikave zle namjere prema tebi, no neka pravila bi se ipak trebala poštivati !

Pozdrav
[/quote]

upravo tako.

@ruki
[thumbsup]
[/quote]
A šta da vam kažem kad se ionako sve već zna…ali očito je da se ovdje ubacuje svakojake informacije tipa "zavjet šutnje" , "odgoda dokapitalizacije" i ostale gluposti…
Naime, prospekt pa dokapitalizacija će biti uskoro jer bez toga nema gradnje terminala za rasute terete koje financira europ. i sv. banka (država mora riješit svoj udio). Također i investitora ima posebno onih sa istočnih destinacija..a vidite da i fondovi miruju, čekaju objavu svega.. a onda tko zna gdje će se cijena zaustaviti… do čitanja dragi moji investitori
[smiley]

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Smatram da je cijela priča preozbiljna da bi se ijedan segment stavljao u drugi plan.
Želim reći da ne postoji niti jedan razlog da se pregovori s investitorom odugovlače. To nije u interesu ni Luke niti investitora, a ni države.
Postoje obveze prema europskoj i svjetskoj banci, a otezanjem investitor neće dobiti nižu cijenu.
Pa nije predsjednik Pavlović valjda počeo pregovarati s potencijalnim partnerima 31. siječnja. Pročitajte još jednom Forbes iz prosinca 2010.

u ponudi su danas samo 32 komada do blokade. toliko o rasprodaji i izlasku velikih. [thumbsup]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

rita@
Ja znam jednoga koji je jucer sasuo po bidu, a danas se pokušava čupat za kosu ali mu ne ide.

Zasto? Zato jer je ocelavio i to od muke.Ispala mu kosa zbog PROSPEKTA pa ga sada zovemo ČUPKO.

Laki34 @

[thumbsup]

New Report

Close