LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro koja je vise svrha djeljenja svih ovih jedinica? Ocito je netko otvorio jedno 10 accountova s kojima ne radi nikaj drugo osim da dijeli jedinice svakom je*enom postu bez da ga uopce i procita…

Pa i nema potrebe za drugim krugom…ko ima novaca kupiće…ko nema prodaće prava…

HMM, čim meni netko nudi nekih ( ulaznih ) 100kn da mu prepustim neko pravo ( jer sam prije njega u redu ) znači da on vjeruje da ( kada mene isplati ) će još više zaradti ! Komentar suvišan !

jel to gap popunjen pa možemo gore [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

valjda nece i danas početi nervoza neka iza 14 sata pa da se opet oplete po ask-u.

zamislite koja će onda navala postova raznih stručnjaka i dužebrižnika ovdje 🙂 [thumbsup]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


HMM, čim meni netko nudi nekih ( ulaznih ) 100kn da mu prepustim neko pravo ( jer sam prije njega u redu ) znači da on vjeruje da ( kada mene isplati ) će još više zaradti ! Komentar suvišan !

Upravo tako, međutim poanta je da vlada MORA prodati svoja prava.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Može li netko sažeto objasniti ovo o prodaji prava….barata se s 100 kn…molim ukratko..

Sa 100kn se barata zbog toga kaj su u clanku u Poslovnom o ovoj temi prilikom objasnjenja prodaje prava naveli ilustrativni primjer prodaje po 100kn. Npr, ja ti sad idem objasnjavati formulu s=v/t i za primjer kazem da uzmemo auto koji se vozi 10km/h. Onda dodje netko tko to krivo interpretira i zakljuci da svi auti na svijetu voze brzinom 10km/h, te se putem takvih krivo shvacenih teza doticna informacija prosiri forumom.
[/quote]
Biti če 100 kn ali za 1/18 prava dakle da bi stekao pravo za kupnju jednu treba će 1800 kn, ako samo dobro shvatio [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

pretpostavka:
-pravo prvokupa 400k + 400 k radničke = iznos za male dion. u 1 krugu (800)- zarada države
-pravo prvokupa 400k + 1200 k – 2.krug =1600 tržište zadnjih par mjeseci. ?



HMM, čim meni netko nudi nekih ( ulaznih ) 100kn da mu prepustim neko pravo ( jer sam prije njega u redu ) znači da on vjeruje da ( kada mene isplati ) će još više zaradti ! Komentar suvišan !

Upravo tako, međutim poanta je da vlada MORA prodati svoja prava.

lp
[/quote]

Mislim da tada nastupaju veliki!!! Zato sam jutros napisao da se to odnosi na Vladu tj Vladin paket !


pretpostavka:
-pravo prvokupa 400k + 400 k radničke = iznos za male dion. u 1 krugu (800)- zarada države
-pravo prvokupa 400k + 1200 k – 2.krug =1600 tržište zadnjih par mjeseci. ?

Problem je što je od samog početka sve bazirano na predpostavkama,razmišljati o mogućnostima prije objave pojedisti u svezi modela-cijene je iluzorno.

al se tu igra ispod pojasa i lav dis gejm kak bi rekla iva na [thumbsup]




Može li netko sažeto objasniti ovo o prodaji prava….barata se s 100 kn…molim ukratko..

Sa 100kn se barata zbog toga kaj su u clanku u Poslovnom o ovoj temi prilikom objasnjenja prodaje prava naveli ilustrativni primjer prodaje po 100kn. Npr, ja ti sad idem objasnjavati formulu s=v/t i za primjer kazem da uzmemo auto koji se vozi 10km/h. Onda dodje netko tko to krivo interpretira i zakljuci da svi auti na svijetu voze brzinom 10km/h, te se putem takvih krivo shvacenih teza doticna informacija prosiri forumom.
[/quote]
Biti če 100 kn ali za 1/18 prava dakle da bi stekao pravo za kupnju jednu treba će 1800 kn, ako samo dobro shvatio [lol]
[/quote]
Nisi dobro shvatio.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

New Report

Close