Linić: 1. lipnja država nikome neće biti dužna duže od 60 dana

Naslovnica Forum Komentari članaka Linić: 1. lipnja država nikome neće biti dužna duže od 60 dana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kako im se da i dalje srati . daj prvo nešto napravite pa se onda kurčite.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

je pa 1.7 dode gazda za kojeg rade pa mora malo reda biti heheh

LINICU PA DRZAVA JE ODAVNO DUZNA BILA PLACATI NA VRIJEME SVOJE OBAVEZE???????????????????????????????? IL TO NIJE VAZNO???????????????”

A zdravstvo ? Ako je tako- g. Liniću, zašto se Ugovori o plaćanju partnerima
na 180 dana- produljuju?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


A zdravstvo ? Ako je tako- g. Liniću, zašto se Ugovori o plaćanju partnerima
na 180 dana- produljuju?

Pa sto ti ista vjerujes ovima?? Da rade koliko trkeljaju, vec bi bili Svicarska… a ne bananikus. Odoh ja, a vi si strizite drugu ovcu.

Ova Vlada je skupa sa Linicem izgubila svaki kredibilitet.
Mogu oni obecavati sta god hoce, ali im vise nitko ne vjeruje.

Neka oni rijese prvenstveno politicku korupciju, pa ce sve pomalo samo od sebe rjesavati.
Korupcija je najvece zlo svakog drustva, a Hrvatska je visokokoruptivna drzava.

… i onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

Novci nisu problem. Novaca nema.

BLAGO ONIMA KOJI VJERUJU

.


Ova Vlada je skupa sa Linicem izgubila svaki kredibilitet.
Mogu oni obecavati sta god hoce, ali im vise nitko ne vjeruje.

Neka oni rijese prvenstveno politicku korupciju, pa ce sve pomalo samo od sebe rjesavati.
Korupcija je najvece zlo svakog drustva, a Hrvatska je visokokoruptivna drzava.


@Pero
, bas si me nasmijao 🙂

Da, tocno je… mi smo u uzasnoj moralnoj i socijalnoj krizi, ne samo ekonomskoj. U normalnim okolnostima korupcija bi trebala biti nesto sto se pojavljuje, i rjesava. Kod nas je korupcija opca norma i jedini nacin rada. Prije svega, ona izvire iz javnih poduzeca i politickih elita.

Uz tu enormnu korupciju, vlada i izrazito negativna selekcija, gdje se po partijskim linijama najgori kandidati biraju za anjvisa mjesta. Ova drzava je postala nakazna, bolesna, nakaradna, zahvaljujuci svim lopovima na vlasti. Mladi vise nemaju nade, a ta lazna obecanja nitko vise ne slusa.

Nas mlade ne zanima vise 45a, nego od cega cemo kupiti kruh. Kako cemo zivjeti. Cijeli zivot kod staraca? Znam mlade i po 5g nezaposlene. Imamo realno preko 200 000 mladih ljudi bez dana rada, a masa ostalih zivotari na polucrno. Gospodo, za
ovo nije odgovorna svjetska kriza, nego vi na vlasti.

Odite molim vas sto prije, prije nego nastanu spontani neredi, to ne zelimo u ovoj zemlji.

New Report

Close