LCDS (Lucidus d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LCDS (Lucidus d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam kupovao čak i preko HITA OTC-a, stavi tamo nalog…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/SUKC/COI-SUKC-4808c8c9553c81bf021811c55c9f7251.pdf

 

 

Prodali dionice.

Gotovo je……konacno.

 

 

ako s u prodali po 155, to daje 180 milja tj 70 kn po dionici

 

a zadnje trgovina cijena 2016 bješe 16 kn

 

lucidus je sad pun ko brod ali šta će s tim sad jako, tko zna

jedna divka bi sjela ko kec

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 23.03.2021. u 14:34

ako s u prodali po 155, to daje 180 milja tj 70 kn po dionici

 

a zadnje trgovina cijena 2016 bješe 16 kn

 

lucidus je sad pun ko brod ali šta će s tim sad jako, tko zna

jedna divka bi sjela ko kec

“Problem” je sto je sad i Jako (kao fizicka osoba) pun ko brod…mislim da mu nije zanimljivo isplatit jos dodatnog kesa na racun…

Rastimo zajedno...

sad je lcds pun ko brod – 80 kn po dionici

 

samo jako

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

I sto sad to nama znaci kad ga nema na burzi…..a nece ni biti…….a ovi na OTCu jos prije par tjedana su prosipali po 15kn……..

tko zna, kaže jako povlačim se iz turizma

 

možda nešto kapne kroz divku, možda čak i raspuštanje lcds i isplata. a možda i ništa tj tavoremke do daljnjeg

 

u svakom slučaju, lcds je pun ko brod i dobrim tvtkama se dogadaju dobre stvari. dat će bog pa će i nama osvanuti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ovo sam vec i zaboravio da postoji kada ono nešto sitno casha se kaže 😂

Na zalost kroz godine sam i zaboravio password za nick Pjero sa kojim sam krenuo u ZSE na ovoj temi sad vec davne 2008e 😭

 

Dali ima kakvih novosti? Prošlo je  više od pola godine od kada su novci sjeli. Kakva ponuda? Ili dividenda?

Nitko ništa? Šta sam jedini zaglavi u ovoj dionici. Na Hita-OTC-u je malo kupnja ojačala.?

strpi se kolega! treba vremena da se preslože te sve vlasničke pozicije oko jake andabaka.čekaj dok on ne odluči što i kako. po meni će ponuditi otkup samo je pitanje kada. ima on nekoliko d.o.o. firmi u kojima je lucidus veliki dioničar. nastale podjelom nekadašnjeg zlar-a. prva mi pada na pamet zlatni rat, pa jako vina, pa ima još jako….nešto. kako su tamo isprepleteni vlasnički odnosi…. vrag će ga znati.

lucidus je sad pun ko brod – čisti keš što od sukc to u vidu zajmova

 

ovo sad vrijedi brat bratu 100 kn po dionii, a i to je malo

 

možda ne bude ništa, možda bude isplata divke, možda i raspuštanje društva i isplata glavnice. tko zna

 

bilo kako bilo, dosada jako nikad nije radio svinjarije a la pevec i slično, a mogao je. dakle, nadam se najboljem

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 07.11.2021. u 10:36

lucidus je sad pun ko brod – čisti keš što od sukc to u vidu zajmova

 

ovo sad vrijedi brat bratu 100 kn po dionii, a i to je malo

 

možda ne bude ništa, možda bude isplata divke, možda i raspuštanje društva i isplata glavnice. tko zna

 

bilo kako bilo, dosada jako nikad nije radio svinjarije a la pevec i slično, a mogao je. dakle, nadam se najboljem


 

A ja nudio po 40kn i nitko nije htio.

nećeš ni sada dobiti više od 50 jer smo van burze

 

ali ni za chag nisi mogao dobiti više od 200 pori izvrštenju, kad ono bum – divka 170 kn


Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 07.11.2021. u 16:42

nećeš ni sada dobiti više od 50 jer smo van burze

 

ali ni za chag nisi mogao dobiti više od 200 pori izvrštenju, kad ono bum – divka 170 kn


 

 

A baš sam imao peh s CHAG, da bar onda  tu nešto zaradim .

New Report

Close