LCDS (Lucidus d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LCDS (Lucidus d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@randopph
http://arhiva.nacional.hr/clanak/24569/andabakovo-novo-carstvo

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

pojedinih tvrtki sam i mislio, pojedini hoteli teško da će ikada doći do šire javnosti. sunce osiguranje , pa onda i lucidus, vrijedi onoliko koliko vrijede hbrl, htcp, hzla, a postoje agencije i servisi koji rade forenziku za novac i prilično egzaktno mogu odrditi tržišnu vrijednost. ako bude kupoprodaje kod sunce osiguranja, o cijeni će se moći pregovarati samo na temelju due diligencea, ne na burzovnim kretanjima jer niti je prodavatelj bedast niti je kupac šarlatan. to je ono što mene zanima, što nas sve zanima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

johnny
hvala za linkove. mislio sam, koliko su grci platili za 50% sunca.

Lijepo je ovo krenulo, polako ali sigurno, jedino je malo problem preveliki spread, iako, to je više problem za likvidnost, nego za rast dionice…

Znači, po svemu navedenom, BV bi bio negdje oko 100kn?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


johnny
hvala za linkove. mislio sam, koliko su grci platili za 50% sunca.

Nema na čemu
http://www.banka.hr/hrvatska/mig-preuzeo-50-posto-sunce-koncerna

90 milijuna eura

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Neće tu biti konkretnijeg trgovanja za sad.

Ovo je samo sminka na bidu, a prodaja je trenutno predalako da bi bila zanimljiva špekulantima.

Ali, svakako, ako se prodaja oduzi, bilo bi vrlo oportuno napraviti dovoljan broj transakcija da se dionica početkom X mjeseca prebaci u redovni rezim.


Neće tu biti konkretnijeg trgovanja za sad.

Ovo je samo sminka na bidu, a prodaja je trenutno predalako da bi bila zanimljiva špekulantima.

Ali, svakako, ako se prodaja oduzi, bilo bi vrlo oportuno napraviti dovoljan broj transakcija da se dionica početkom X mjeseca prebaci u redovni rezim.


Tek pokoja 168 koja će sletiti na bid će oživiti trgovanje.Mali nalozi na kupnji i nabidavanje da uđemo u redovno trgovanje.

Mislim da će se prodaja brzo odigrati i to prije 1.1.2016.radi izbjegavanja
plačanja poreza na dobit iz prodaje vrijednosnih papira.
Smatram da Andabaka neće dozvoliti da cijena na tržištu na dan 31 12.2015.
bude ispod 53 kn,kolika je bila njegova cijena preuzimanja Lucidusa.
Jako Andabaka je opasan igrač pa treba biti oprezan,ali ne i uplašen.

Mi koji smo unutra,možemo biti zadovoljni sa razvojem situacije!!!!!

Što se mene tiče, možemo se nas nekoliko dogovoriti, pa je ugurati u redovno… Ja osobno, ne mogu staviti ništa na prodaju, jer sam na Agramu, i min. nalog mi je 1000kn, ali ako netko stavi svaki dan po par komada na prodaju, ja ću ih sa zadovoljstvom pokupiti…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Što se mene tiče, možemo se nas nekoliko dogovoriti, pa je ugurati u redovno… Ja osobno, ne mogu staviti ništa na prodaju, jer sam na Agramu, i min. nalog mi je 1000kn, ali ako netko stavi svaki dan po par komada na prodaju, ja ću ih sa zadovoljstvom pokupiti…

Na agramu se može na prodaju staviti ispod 1000, ali ne i na kupnju. Probajte.

Moram priznati da ste u pravu, nisam ovo znao. 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Moram priznati da ste u pravu, nisam ovo znao. 🙂

Čudno, jel da? Ni meni nije bilo logično kada sam slučajno skužio. 🙂

Netko se jako trudi prodati svojih mizernih 400-njak komada ispod 20.

U ovoj situaciji stvarno nema razloga da mu se omogući takav “luksuz”.

Ako mu je sila, neka se spusti natrag prema 15-16….[emo_smijesak]



Moram priznati da ste u pravu, nisam ovo znao. 🙂

Čudno, jel da? Ni meni nije bilo logično kada sam slučajno skužio. 🙂
[/quote]
Skužili jeste,ali i dalje ne date svojih nekoliko komada na prodaji.Nas dvadesetak
stavimo po nekoliko komada na 20 i netko će već to skinuti.I eto nam potreban broj transakcija!
Svi očekujemo zvijezdu padalicu,stradalnike domovinskog rata da spuste 168 komada.
A njih nema,izgleda da i njima Lucidus vrijedi više od 15.
I meni vrijedi više,iskreno 30 mi je malo!!!!!!!xxx,xx samo snovi,ili možda nisu!!!
Med i mlijeko za strpljive ili možda se sve sasuši!!!!!!!!

U ostatku godine značajne promjene mogle bi zadesiti i Bluesun Jake Andabaka, nakon što su prodaju svog udjela od 49,9 posto u Sunce koncernu najavili u grčkom Marfin Investment Group (MIG). Andabak je sve snažnije krenuo u kontinentalni turizam, ulaganjem u Bizovačke toplice u kojem kani razvijati zdravstveni turizam, nišu koja se u Hrvatskoj tek treba afirmirati. Uskoro bi se mogla saznati i sudbina splitskog Hiltona, nikad dovršene investicije Željka Keruma koju Hypo banka nastoji prodati, a kao mogući kupac spominje se i Adris. Iako je tržište znatno življe nego prethodnih godina, kompanije i dalje zazivaju nižu stopu PDV-a, rješavanje pitanja turističkog zemljišta, bržu administraciju, te jamče da bi uz te preduvjete sektor poslovao mnogo bolje.

Zahuktava se bitka najvećih igrača hrvatskog turizma

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Izgleda da nećemo u redovno trgovanje.
imamo 23 transakcije,a u slijedećih 18 dana nam treba barem 40.
Ipak zamjetno je da mi buregđije u igri najbrži prst koristimo male naloge pa nam prolazi po dvije tri transdakcije na jednu 168icu.
Gospodo starosjedioci približite bid i ASK,žrtvujete nešto keša ili nekoliko dionica,pa bi mogli i u redovno.
Ja sam ne mogu!!!!!!
Med i mlijeko ili pelin,pitanje je sad??????

New Report

Close