Kupih Viro po 447,96 kuna, P/E cca 4,5

Naslovnica Forum Komentari članaka Kupih Viro po 447,96 kuna, P/E cca 4,5

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dakle da malo pojasnimo neke stvari. Pod stavkom "promjene vrijednosti zaliha proizvodnje u tijeku i gotovih proizvoda" Viro je prikazao – 162 milijuna kn u zadnjem kvartalu" .. Svkome tko imalo razumije računovodstvo jasno mu je da je ta stavka pod rashodima, pa je viro ovime "smanjio" rashode za cca taj iznos. Od tuda i da velika dobit i sve što se veže na nju od Super ROE, Super pE i sve drugo.

Eto, malo vidite i vi drugi pa prokomentirajte što mislite.

Ja nemam viro i ne pozivam na kupnju ili prodaju vira

Cudno nema nista o HLF ?

ne znam baš za Viro, ako je downtrend na HT-u čija je bilanca besprijekorna, likvidnost izvrsna, a 40% uloženog je već vraćeno kroz dividendu, onda Viro vrišti na oprez.

koliko pratim onu nedjeljnu emisiju o selu, viru se ne piše dobro. od iduće godine idu nekakve kvote, otvaranje tržišta za druge jeftinije šećere i što ti ja znam. Ispada da će u takvom okruženju viro morati smanjti svoje kapacitete za pola.

meni se čini da šminkaju viro za prodaju, ali ne znam kome će ga uvaliti , apogotovo po kojoj cijeni. nisam siguran da će se tijekom ove recesije ponoviti prijašnji scenariji prodaje uz ekstra premije.


ne znam baš za Viro, ako je downtrend na HT-u čija je bilanca besprijekorna, likvidnost izvrsna, a 40% uloženog je već vraćeno kroz dividendu, onda Viro vrišti na oprez.

koliko pratim onu nedjeljnu emisiju o selu, viru se ne piše dobro. od iduće godine idu nekakve kvote, otvaranje tržišta za druge jeftinije šećere i što ti ja znam. Ispada da će u takvom okruženju viro morati smanjti svoje kapacitete za pola.

meni se čini da šminkaju viro za prodaju, ali ne znam kome će ga uvaliti , apogotovo po kojoj cijeni. nisam siguran da će se tijekom ove recesije ponoviti prijašnji scenariji prodaje uz ekstra premije.

ako bi ga ovi platili 430…
pošto bi ga prodali?

[smiley]

rizici su, valjda, očiti

www.knjigara.com

sada ti je cijena dionice 363,90, napravio si minus

387,98 kn.


sada ti je cijena dionice 363,90, napravio si minus

vi Jovane znate uvijek dodati soli na stare rane, ako nije prodao od 2012 na preko 600, onda nije bolje ni zaslužio

šta je sljedeće, solarna klupa?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ovom liku je odavno trebalo zabranit objavljivanje clanaka .
PE mu je vrhunac znanja o tk,
kakav je bio PE HDEL kad je kupovao na 2000 kn i lupetao da ce razmislit o prodaji na 6000 kn 🙂
mozda jos ceka ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close