KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@smart

…onaj članak objavljen u slobodnoj o "porto home" praktično niko niti u tisku niti u medijima nije popratio ne ide mi u glavu nikako… iako su kontaktirani i grad trogir i županija a time i vlada zar su toliko kratkovidni da ne vide koliku bi korist imali od tog ulaganja …

Navedi mi jedan projekt od kojeg je Vlada RH napravila korist, osim u vlastite džepove!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

vidi vidi…kak se ovo crveni bit će da su posijali rajčicu a ne salatu kristalku ?

free flow information

Pogledajte semafor na SLRS…..to se zove “soli na ranu”…..[emo_zacudjen]

Pa tu su KSST i SLRS po prometu. Da nam to netko ne prodaje ovdje i bježi u Solaris makiju [emo_namigusa]


Pogledajte semafor na SLRS…..to se zove "soli na ranu"…..[emo_zacudjen]

Recite šta hoćete, ali imam osjećaj da golub ponovo pretače odavde nazad u SLRS? Nekako mi je ovo previše slučajno, promet i sve? Ako je, onda je kandidat za ulagača godine. [emo_smijeh] Sigurno će ispaliti neki svoj “pametni” komentar.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Pogledajte semafor na SLRS…..to se zove "soli na ranu"…..[emo_zacudjen]

Recite šta hoćete, ali imam osjećaj da golub ponovo pretače odavde nazad u SLRS? Nekako mi je ovo previše slučajno, promet i sve? Ako je, onda je kandidat za ulagača godine. [emo_smijeh] Sigurno će ispaliti neki svoj "pametni" komentar.
[/quote]

S obzirom da moj komentar nikako ne može biti “pametniji ” od tvojeg ja se dobrovoljno odričem prava na komentar.
Kad nakon T+3 ljudi shvate koliko si naivan i opsjednut mojim likom komentar neće biti potreban.

ps:ako želiš mogu ti poslati sliku 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

spajdi imaš pravo, previše je slučajnosti. No po današnjim cijenama slrs-a neće se proslavit [emo_smijeh]


…opsjednut mojim likom komentar neće biti potreban.

Baš jesam, ti si mi uzor kako se ne treba ponašati na burzi. [emo_smijeh] Tamo gdje ti prodaješ treba kupovati, a kad kupuješ prodavati. Jesi li razmišljao da zašititiš patent, hahahaha.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



…opsjednut mojim likom komentar neće biti potreban.

Baš jesam, ti si mi uzor kako se ne treba ponašati na burzi. [emo_smijeh] Tamo gdje ti prodaješ treba kupovati, a kad kupuješ prodavati. Jesi li razmišljao da zašititiš patent, hahahaha.
[/quote]

Kupovao si ti na veliko KSST kad sam ja rasprodao na 2550….no treba biti pošten pa priznati da si mi sve vratio na 850[emo_zloban] I gle vraga, baš je bilo kak veliš…ja prodavao po 2550 ti kupovao…poslije ja kupovao na 850 ti prodavao…meni ne smeta[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Što se ovo dešava?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ima muda, moram priznati[emo_zloban][emo_smijesak]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ima muda, moram priznati[emo_zloban][emo_smijesak]

Potpisujem. [emo_palacg]

New Report

Close