KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Jedini problem s dionicom ksst-a je sto ih ima jako mali broj u opticaju (oko 1000-1200). Bas bi bilo lijepo da ih ima jedno 100 puta toliko.

Sve vise me, moram priznati smeta naziv ‘spekulanti’ jer se i ja osjecam prozvanim. Zanima me sto su ocekivali oni koji to pisu: da ce cijena ostati na 600 kn nakon sto je objavljen natjecaj s cijenom od 7000 kn; da nece pasti nakon sto propadne prvi krug ili da ce cijena stagnirati nakon sto se objavi drugi krug natjecaja. Njih bi, iskreno mislim, trebalo nazvati ‘idiotima’, ukljucujuci forumase i jos vise novinare.


Slažem se, dakle mi koji smo unutra smo špekulanti zato što je sama država pokušala provesti natječaj sa dosta neriješenih pitanja koja su sada rješena za 7000 kuna po dionici, a na tržištu je 2400. Nisam špekulant nego na ovu situaciju gledam realno, a realno je upravo 7000 kuna. Pesimistično razmišljanje je 5000 po dionici, znači u ovoj situaciji tričavih 2600 kuna po dionici iliti više od 100%. Doista ne vjerujem da je ovo tako jeftino, ali dobro kad bude trebalo doći će na svoje.
[/quote]

Nemojte brojkama razbijati glavu,one su na papiru različite, no u stvarnosti sasvim jedna nalik drugoj.

Čak je čuveni Albert Einstein jednom rekao: Sve treba pojednostavniti koliko je god moguće, ali ne više od toga. [thumbsup]

Srdačan pozdrav
[/quote]
U biti ako ide po 7000, sasvim je svejedno da li je današnja cijena 50,2500 ili 4500. Izvrsno je to što se gotovo unaprijed zna cijena koja bi trebala biti, a na drugim dionicama možemo trubit o podcijenjenosti, precijenjenosti, FA, TA …
[/quote]

"Čovjek bez mašte je čovjek bez krila" – Muhammad Ali

Srdačan pozdrav

zna li itko živ kad bi gradsko vijeće moglo usvojit nove prostorne planove?
u rujnu?

btw.
plejboj, kad te već moderatori ne žele ignorirat, morat ću ipak sam.
nemam više živaca za tvoja trkeljanja.
baj, baj…

hate red


zna li itko živ kad bi gradsko vijeće moglo usvojit nove prostorne planove?
u rujnu?

Rujan, samo ne znam jel početkom ili krajem. Ali, kod su sjednice vijeća svaka dva tjedna, takvi su valjda dalmoši. 😀

Kad će biti vrhnja ?


Compa, tvoj problem je što si očekivao KSST na 1500 ili šta ja znam koliko kuna!? Sada bombardiraš na sve moguće načine po temi, a svi su ti krivi što se KSST drži na razini od 3.000 kn! Meni je stvarno svejedno hoće li cijena danas porasti ili pasti 20% ili 40%, a oni koji me znaju, znaju da govorim istinu. Iznenadit ćeš se uskoro kada krene drugi krug!

[thumbsup]


Kad će biti vrhnja ?

Za manje od tri mjeseca ako izdrzis toliko [wink]

Normalno pod uvjetom da nece biti blamiranja s kasnjenjem javne ponude nama najzasluznijima za ovu bolju privatizaciju [cool]

Kressho


Kad će biti vrhnja ?

ne znan za vrhnje ali će bit salate koliko oćeš.možda se poklopi pa bude, kako se ono kaže, love ko salate, jer u sezoni smo obaju listića.



zna li itko živ kad bi gradsko vijeće moglo usvojit nove prostorne planove?
u rujnu?

Rujan, samo ne znam jel početkom ili krajem. Ali, kod su sjednice vijeća svaka dva tjedna, takvi su valjda dalmoši. 😀
[/quote]
Trenutno su zauzeti organizacijom Jadranskih igara, hebeš GUP i gospodarstvo Kaštela, hahah! Kruha i igara! [smiley]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Najzanimljivije je kako se ovo po 2690 i 2700 uopce ne moze prodati , jer ja vec danima pokusavam uvaljati jos dvije po 2700 i ne ide pa ne ide.. izgleda da netko ovdje odmah rano ujutro dok mi ostali jos pajkimo brani tecaj pustajuci s racuna na racun vlastite dionice … jer koje je inace objasnjenje toga fenomena da svako jutro prolazi po slicnoj cijeni a nikako da prodam niti dva komada?!

Po istoj toj cijeni !

Kressho


Kada netko ovako kupuje 10 komada odjednom a ne skriveno to mi u pravilu govori da je rijec o ozbiljnijem pocetniku kojem je taj novac vise manje sve sto moze potrositi … dakle cim ovaj kupi koliko vidim po ekranu nazad smo na 2200 , mozda i 2000 ako vam ja povucem svoje naloge a povuci cu cim se istresete ovom pocetniku [wink]

Ne fkt, zasto placate 50 % vise nego profici koji su kupovali nekidan, pa oni ce vam barem jos dvaputa ovdje rusiti cijenu ispod 2000 prije objave natjecaja, fkt mi nije jasno zasto si neko dozvoljava da ga grupica profija ovako vuce za nos ?? [wink]


Ljudi dali je to moguće kupuje se toliko mnogo KSST bez skrivenog naloga, 10 komada, koje su to velike investicije ,10 komada (pa dokle će ovaj, te je kupio, te je prodao, pa opet nije kupio, te je rasprodao ,pa ima 80 komada,kamenac što kažete na ovog tipa pa to je šaljivđija)

hebeno ovo citiranje…
plejboj mi na ignore, a ko da nije…
pomoć!

inače,
ste primijetili da je toliko prozivani urlić ipak podebljao svoj portfelj?
di su sad dežurni kritičari koji su mo brojali svaku prodanu dionicu?

hate red


ste primijetili da je toliko prozivani urlić ipak podebljao svoj portfelj?
di su sad dežurni kritičari koji su mo brojali svaku prodanu dionicu?

očito trejda, valjda u tome vidi najbolj način zarade na KSST?!

New Report

Close