KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisu mi jasna pisanja zadnjih dana i stavovi nedosljednosti pojedinih forumasa.
Golubovo branjenje tecaja na 2500, a onda prosipanje svega je samo njemu poznato zasto, al njegovi novci i njegov izbor.

Pitam se koji bi sad bio tecaj da je se dionica pustila u malo slobodniji pad sto bi bili i zdravije za dionicu i njen oporavak, al sto je tu je.

I dalje imam ksst, nije me briga ni za rast niti pad, al realno ovdje se druka sad malo na pad (kad pojedincima odgovara), sad malo na rast (opet da se pojedinci rijese skupljenog viska).

Cast izuzecima!

ah, ovdje se uistinu nakotilo brdo bisera. Manje laprdanja molim a više samih činjenica o predviđanjima i budućnosti dionice KSST.
Ajde da ja postavim nekoliko pitanja pa ako stignete se javite. Al molim samo neke kvalitetne činjenice bez kruzera, nosača aviona i slično.
Zašto je na audio.hr KSST još uvijek u obradi? Da li je to još uvijek obrada posljednjeg posrnulog natječaja???[shocked] Koliko obrada traje s obzirom da je posljednji propao oko 17. prošlog mjeseca? Postoje li uopće bilo kakve naznake za sljedeći natječaj (ja nisam vidio ni članka ni objave ni ništa). 17. je sljedeći petak a u sljedeći četvrtak je sjednica vlade (bila i jučer) što bi značilo da se mora promptno reagirati i kupiti ako mislim zaraditi. Jesam li u pravu ili mi je iskrivljena logika. Samo mi direktne naznake spomenite a ne ove sporedne poput "bio sastanak neke dvojice pa se možda dogodi nešto". Znam ja da će se izglasati zakon al ko živ ko mrtav ko u zatvoru do tada. Vidite da uskoro neće ni bit većine u saboru već će se preseliti u uskočki pritvor.
Potičem diskusiju i slobodno me operite ako treba.
Imam KSST i ne dam ga nikom [cool] [cool] [cool]


james1,

Kako si to citirao??? Pa, nisam ja to napisao, već golubv!!!


moja greška
kako je golub moderiran, kopirao sam tvoj post, ubacio njegov tekst i zaboravio promijeniti autora
ispričavam se spiderman

post je trebao izgledati ovako:


A da stavite još 200kom. na ….recimo…..58?? Pa onda 200kom na 58,58 tako da bid bude 900. Ha,kaj velite? Mislim ako to ne privuče nove ulagače onda neznam što će?? To je jako ozbilno i sigurno će to cijenjeni investitori prepoznati [lol]

kaj se ti nisi već dovoljno izblamirao na ovom topicu?
[rolleyes]


ah, ovdje se uistinu nakotilo brdo budala. Manje laprdanja molim a više samih činjenica o predviđanjima i budućnosti dionice KSST.
Ajde da ja postavim nekoliko pitanja pa ako stignete se javite. Al molim samo neke kvalitetne činjenice bez kruzera, nosača aviona i slično.
Zašto je na audio.hr KSST još uvijek u obradi? Da li je to još uvijek obrada posljednjeg posrnulog natječaja???[shocked] Koliko obrada traje s obzirom da je posljednji propao oko 17. prošlog mjeseca? Postoje li uopće bilo kakve naznake za sljedeći natječaj (ja nisam vidio ni članka ni objave ni ništa). 17. je sljedeći petak a u sljedeći četvrtak je sjednica vlade (bila i jučer) što bi značilo da se mora promptno reagirati i kupiti ako mislim zaraditi. Jesam li u pravu ili mi je iskrivljena logika. Samo mi direktne naznake spomenite a ne ove sporedne poput "bio sastanak neke dvojice pa se možda dogodi nešto". Znam ja da će se izglasati zakon al ko živ ko mrtav ko u zatvoru do tada. Vidite da uskoro neće ni bit većine u saboru već će se preseliti u uskočki pritvor.
Potičem diskusiju i slobodno me operite ako treba.
Imam KSST i ne dam ga nikom [cool] [cool] [cool]

u obradi je zbog aljkavog web-a. da ste zvali audio kao ja onda biste i to saznali….između ostalog.

Nazvao sam. Gospođa sa kojom sam pričao je ljubazna za popizdit ali ni jedne konkretne informacije. Pitao sam sve živo ali nula bodova. Upravno vijeće se sastaje i odlučuje o daljnjim koracima za bilo koji natječaj ali se ne zna kad će se sastati niti mi je mogla reći kad su se zadnji put sastali (pretpostavljam oko 17. svibnja 2011. ) Vijeće se sastaje kada se skupi dovoljno točaka o kojima mogu raspravljati i odlučivati, po njenim rječima. Catwalk sorry, evo nazvao sam i stvarno žena je potvrdila da KSST mora pisati u obradi kako bi se prošli natječaj mogao pročitati, tj, natječaj sa zahtjevima se ne može pročitati ako ga iz obrade prebace u zatvoren.
Imam KSST i ne dam ga nikom [cool] [cool] [cool]

Slijede izbori pa promjene vlade to je najmanje još godinu dana se ovdje neće događati ništa a kada znamo da na tržištu postoji hrpa podcjenjenih dionica koje će sigurno rasti držati novce najmanje godinu dana u dionici koja je sada na fer vrijednosti ili čak precjenjena kojih 10-30% je zaista suludo moram priznati.


Slijede izbori pa promjene vlade to je najmanje još godinu dana se ovdje neće događati ništa…

Griješiš, ali neću te uvjeravati, vidjet ćeš uskoro!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

oooooo,

lagano i ti mjenjaš ploču. čini mi se da su tvoje procjene sada nešto više neg inače….


Slijede izbori pa promjene vlade to je najmanje još godinu dana se ovdje neće događati ništa a kada znamo da na tržištu postoji hrpa podcjenjenih dionica koje će sigurno rasti držati novce najmanje godinu dana u dionici koja je sada na fer vrijednosti ili čak precjenjena kojih 10-30% je zaista suludo moram priznati.


Slijede izbori pa promjene vlade to je najmanje još godinu dana se ovdje neće događati ništa a kada znamo da na tržištu postoji hrpa podcjenjenih dionica koje će sigurno rasti držati novce najmanje godinu dana u dionici koja je sada na fer vrijednosti ili čak precjenjena kojih 10-30% je zaista suludo moram priznati.

Molio bi te da ovdje izložiš izračun, na osnovi kojega je ova dionica trenutno precjenjena 10-30%!?

Ako uzmememo da Resnik vrijedi najminimalnije 200 eura/m2! Znam, suludo je tako malo vrednovati taj dio zemljišta, no eto zbog vas dušebrižnika uzmimo tu cijenu kao mjerodavnu. Na taj način samo Resnik vrijedi 2.790,00 kuna po dionici.
Dakle, ostaje 507.000 m2 zemljišta, od kojega će također ubrzo pola postati građevinsko, a ostali dio vjerovatno za koju godinu. No, ako to ostalo zemljište procjenimo na 30 eura, što je više nego suludo, dobijemo još 996,00 kn po dionici, što ukupno daje minimalnu vrijednost od 3.786,00 kn po dionici!

Ne želim uopće dalje računati, nemojte je kupovati!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ja sam, prije nego što sam upao, radio prilično konzervativnu procjenu vrijednosti imovine ove firme i došao do otprilike istog podatka: fair value oko 3800 kn po dionici.
I onda odlučio kupovat po principu: sve ispod toga je premija.
I da, danas sam ponosan jer mi je prosjek pao ispod 3400 kn [cool]

hate red



Slijede izbori pa promjene vlade to je najmanje još godinu dana se ovdje neće događati ništa…

Griješiš, ali neću te uvjeravati, vidjet ćeš uskoro!
[/quote]

Zna on da griješi, to ti je druker koji želi izvuć što više po nominali jer mu se gaćice tresu pri pomilsi da plati kojih par sto kn više po dionici …
Isti takvi će već prije ljeta pazariti ovdje po 4 soma – imate moju riječ.
Ja sam isto zvao audio i rečeno mi je da "Natječaj izlazi uskoro". Zadnji put je "uskoro" značilo ravno 30 dana.
Ne vidim razloga da se sada radikalno izmijeni obrazac dosadašnjeg djelovanja u kronološkom smislu.
Stoga se nemojte čuditi ako novi natječaj iskrsne prije nego Nick Cave stane na veliku pozornicu Jarunskog jezera.
Sad sam vam rekao i previše. Ciao ekipa

Kressho


Ja sam, prije nego što sam upao, radio prilično konzervativnu procjenu vrijednosti imovine ove firme i došao do otprilike istog podatka: fair value oko 3800 kn po dionici.
I onda odlučio kupovat po principu: sve ispod toga je premija.
I da, danas sam ponosan jer mi je prosjek pao ispod 3400 kn [cool]

Dobro je kad svi imate tako lijepe konzervativne procjene, čudi me da više ljudi ne razmišlja kao vas nekolicina, pa to bi se sve ovdje prašilo po asku umjesto da tone.

No kad ste se zalijepili kao pijan plota za izjednačavanje vrijednosti imovine firme i vrijednosti dionice, još bolje vam je onda ulaganje u hidroelektru. Onako po mojoj konzervativnoj procjeni.

Čovjek naprosto ne vjeruje koji su sve ljudi ovdje zaglavili, a ja sam za neke stvarno mislio da su pravi investitori.

never surrender

New Report

Close