KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zbog ove točke u javnom pozivu prvi krug nije prošao, vidjet ćete uskoro!

– Pri odabiru najpovoljnijeg ponuditelja, osim ponuđene cijene za kupnju dionica, zahtijevat će se od ponuditelja ispunjenje slijedećih obveznih uvjeta:

* dostavljanje Programa ulaganja u Društvo, a koji će biti sukladan važećoj prostorno-urbanističkoj i projektnoj dokumentaciji


Čestitam, ti si izgleda jedan od rijetkih koji detaljno čita objavljene dokumente.



@james1

Nema potrebe,popustit će živci sigurno još nekome pa će odraditi posao kak se spada. Strah je naj jača emocija od svih. Strah je strašan [shocked]


Kolega manje priče više rada lijepo ovo počistite do 2700 i tako im dajte do znanja da je vama ovo dobra cijena a kako ne bi bila kada ste vi po 3800 tukli kao da nema sutra, strah je strašan da kolega.


Zbog ove točke u javnom pozivu prvi krug nije prošao, vidjet ćete uskoro!

– Pri odabiru najpovoljnijeg ponuditelja, osim ponuđene cijene za kupnju dionica, zahtijevat će se od ponuditelja ispunjenje slijedećih obveznih uvjeta:

* dostavljanje Programa ulaganja u Društvo, a koji će biti sukladan važećoj prostorno-urbanističkoj i projektnoj dokumentaciji

bez veze, NITKO čak nije niti otkupio natječajnu dokumantaciju, to sve govori!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!




@james1

Nema potrebe,popustit će živci sigurno još nekome pa će odraditi posao kak se spada. Strah je naj jača emocija od svih. Strah je strašan [shocked]


Kolega manje priče više rada lijepo ovo počistite do 2700 i tako im dajte do znanja da je vama ovo dobra cijena a kako ne bi bila kada ste vi po 3800 tukli kao da nema sutra, strah je strašan da kolega.
[/quote]

"E pa neću se ja s vama ovdje svađati (dragi Ivo)…ljepo sam objasnio da mi je za dokup preskupo. Kupovat ću pono jeftinije kad vam konačno popuste kočnice. Već se slaže ask,kad krene po kupnji polomit ćete noge preskakući jedni druge. A bid će nestati [shocked]…smak svijeta [shocked]
Usput da vam kažem,u americi se priprema preokret na burzi,izgleda da ipak ide dupli W [shocked]…jako nedobro…a burze su u stvari spojene posude [shocked]…strašno [shocked]

evo link http://www.finance.si/312313/V-ZDA-borzni-preobrat-pred-vrati

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Zbog ove točke u javnom pozivu prvi krug nije prošao, vidjet ćete uskoro!

– Pri odabiru najpovoljnijeg ponuditelja, osim ponuđene cijene za kupnju dionica, zahtijevat će se od ponuditelja ispunjenje slijedećih obveznih uvjeta:

* dostavljanje Programa ulaganja u Društvo, a koji će biti sukladan važećoj prostorno-urbanističkoj i projektnoj dokumentaciji

bez veze, NITKO čak nije niti otkupio natječajnu dokumantaciju, to sve govori!
[/quote]

To da će netko kupiti dionice po 7000 kuna je prilično optimistično. To je više od pola milijarde kuna za ledinu. Onda bi trebao još bar 300 milijuna kuna za stvarno ulaganje. I kad bi mu se taj novac trebao vratiti? Ako imate koga takvog u vidu slobodno napišite. Do tada možemo prodavati jedni drugima ovu siću od dionica dok ne padne u zaborav.

Jeste vidjeli mica macu [lol] [lol] ..50kom na kupnji…pa još 35..pa kud ste pobjegli?? Bila strašna maca [shocked]…mogla bi vas požderati….sad se sakrila..ali nije više sigurno sunčati se na asku kao do sad [undecid].
Mene je strah…čudne stvari su se počele događati…jedna maca..pa dvije ..pa sad ni jedna [shocked].Makija je ko stvorena za igre skrivača [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Državna agencija: Nema kupca za Kaštelanske staklenike
U Agenciju za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) do zaključenja privatizacijskih natječajanije pristigla nijedna ponuda za kupnju Kaštelanskih staklenika, a nije otkupljena nijedna ponudbena dokumentacija, doznaje se iz AUDIO-a.

Pretpostavljam da je visoka cijena dionica ponuđenih na prodaju razlog što se nije javio ni jedan kupac, rekao je u komentaru rezultata oglasa direktor “Kaštelanskih staklenika” Ivo Benzon.

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


Jeste vidjeli mica macu [lol] [lol] ..50kom na kupnji…pa još 35..pa kud ste pobjegli?? Bila strašna maca [shocked]…mogla bi vas požderati….sad se sakrila..ali nije više sigurno sunčati se na asku kao do sad [undecid].
Mene je strah…čudne stvari su se počele događati…jedna maca..pa dvije ..pa sad ni jedna [shocked].Makija je ko stvorena za igre skrivača [smiley]

Svaka čast kolega pa ne gubite živce ja bih da sam kupovao po 3800 već bio na slomu živaca još kada vidim da netko zatuče sve što se stavi na bid ali tako da stalno održava bid na životu ja vam čestitam ili imate toliko novaca da vas nije briga u svakom slučaju moje čestitke na strpljivosti i dobrim živcima.

tehnički gledano, ovdje mora doći jedan odbijanac, bar tamo do 3100-3300 kn jer je dionica potonula kao kamen s 3800 na 2500….
osim toga, ako nije prošla prodaja po 7000 kn po dionici proći će bar po pola te cijene tj. po 3500, a na ovu cijenu od 2500 kn je to oko 1000 kn zarade po dionici

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!



Jeste vidjeli mica macu [lol] [lol] ..50kom na kupnji…pa još 35..pa kud ste pobjegli?? Bila strašna maca [shocked]…mogla bi vas požderati….sad se sakrila..ali nije više sigurno sunčati se na asku kao do sad [undecid].
Mene je strah…čudne stvari su se počele događati…jedna maca..pa dvije ..pa sad ni jedna [shocked].Makija je ko stvorena za igre skrivača [smiley]

Svaka čast kolega pa ne gubite živce ja bih da sam kupovao po 3800 već bio na slomu živaca još kada vidim da netko zatuče sve što se stavi na bid ali tako da stalno održava bid na životu ja vam čestitam ili imate toliko novaca da vas nije briga u svakom slučaju moje čestitke na strpljivosti i dobrim živcima.
[/quote]

Gubim ja živce i te kako sa ovima kaj me preskaču na bidu [angry] Kapne mi po nešto ali sve je to jadno.Očekivao sam stampedo do 1000 ali eto [tongue].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kada natječaj bude ponovljen na istoj cijeni onda će svima prisutnima biti jasno što se doista dogodilo, i još uvijek događa..
A realno , najgore što se može dogoditi je da Vlada ničim ponukana natječajnu cijenu sa 7000 spusti skroz do nominale (Što je po meni nemoguće a vjerujem da ćete se složiti) – na 2500 kn.
U tom slučaju će biti brdo kupaca, tu se nema šta previše objašnjavati a javna ponuda ide odmah potom.
Prema tome, koje budale sada prodaju po 2500 nešto što u najgorem i najcrnjem mogucem scenariju opet vrijedi 2500kn ??
Ja ipak mislim da je ovdje nastupilo zatišje pred buru, a netko sam sebi dobacuje po 2500 ne bi li rušio cijenu i izvukao na uzrokovanjem panike još koju slobodnu dionicu van.
Jer realno i dalje nitko sa liste TOP 50 dionicara ne prodaje. A nas TOP 50 držimo preko 90 % slobodnih ovdje…
Sveukupno, trgovanje proteklih dana nije indikativ buducih desavanja, a jos manje kretanja cijene.
Tako je bilo i sa duhanima, tiskalo se na sitno van po 25, 35, 50 kn, a kada su posljednji naivci prodali HOP!, ode na 100 kn i nema vise ispod.
KSST je danas 2500, ali lako bi mogao biti 5000 vec iduci tjedan. Cuvajte se panicari, dosli smo do dna svih dna, nominale, po kojoj tesko da ce ova kompanija biti pustena u ruke nekog sretnika.
A sve i da bude, nakon toga cijena preostalih dionica može samo rasti, jer ce tko god kupi zemlju dalje u nju ulagati, graditi tamo nesto, kako god bilo ,bolje ce poslovati nego posluje sada.

Kressho

….TOP 50….. [lol] [lol] [lol]

@Mark1

Sto je tu tako cudno?

A osim toga jako indikativan je i ukupan broj dionicara koji je na 4k kuna rastao, a sada drasticno opada. Iznio bih vam i kvantitativne podatke, ali ne svida mi se ton vaseg posta pa necu.


Državna agencija: Nema kupca za Kaštelanske staklenike
U Agenciju za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) do zaključenja privatizacijskih natječajanije pristigla nijedna ponuda za kupnju Kaštelanskih staklenika, a nije otkupljena nijedna ponudbena dokumentacija, doznaje se iz AUDIO-a.

Pretpostavljam da je visoka cijena dionica ponuđenih na prodaju razlog što se nije javio ni jedan kupac, rekao je u komentaru rezultata oglasa direktor “Kaštelanskih staklenika” Ivo Benzon.

A ovaj ga Benzon lupa bezveze. Što se ne pogleda na forum i vidi da vrijedi barem 7 do 10 k!



Državna agencija: Nema kupca za Kaštelanske staklenike
U Agenciju za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) do zaključenja privatizacijskih natječajanije pristigla nijedna ponuda za kupnju Kaštelanskih staklenika, a nije otkupljena nijedna ponudbena dokumentacija, doznaje se iz AUDIO-a.

Pretpostavljam da je visoka cijena dionica ponuđenih na prodaju razlog što se nije javio ni jedan kupac, rekao je u komentaru rezultata oglasa direktor “Kaštelanskih staklenika” Ivo Benzon.

A ovaj ga Benzon lupa bezveze. Što se ne pogleda na forum i vidi da vrijedi barem 7 do 10 k!
[/quote]

znaš što je nasmješnije? kad se jednom prodaju KSST novom gazdi, makar i za 4000 kn, neće dugo proći a cijena će odletjeti na tih 7000 kn….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close