Krivotvorine u Zagrebačkom holdingu: U gradskoj tvrtki otkrili 122 lažne diplome i svjedožbe

Naslovnica Forum Komentari članaka Krivotvorine u Zagrebačkom holdingu: U gradskoj tvrtki otkrili 122 lažne diplome i svjedožbe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Samo 122 ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ponosna zemlja je moja hercegovina…..

Na ovom forumu malo tko ima završen fakultet, vrlo je niska razina komuniciranja i rasprave, fakultet ipak daje jednu širinu pogleda na stvari, a to se osjeti.
Nema uzalud Finska 40% visoko obrazovanih, mi imamo 10%.
Di su oni kao društvo i ekonomija, di smo mi?


Na ovom forumu malo tko ima završen fakultet, vrlo je niska razina komuniciranja i rasprave,

slažem se, fakultetski obrazovani ljudi ne pišu:


Di su oni kao društvo i ekonomija, di smo mi?

nego “gdje su” i “gdje smo”

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]



Na ovom forumu malo tko ima završen fakultet, vrlo je niska razina komuniciranja i rasprave,

slažem se, fakultetski obrazovani ljudi ne pišu:


Di su oni kao društvo i ekonomija, di smo mi?

nego "gdje su" i "gdje smo"
[/quote]

Finska je, baš kao i Hrvatska, mala nacija. Ima 5,25 milijuna stanovnika, a njezin bruto domaći proizvod (BDP) po glavi stanovnika je 37.000 dolara. U Hrvatskoj, koja ima oko 4,5 milijuna stanovnika, BDP po glavi stanovnika iznosi 16.000 dolara. Nadalje, Finci za vojsku daju 2,0 posto BDP-a, a Hrvati 2,4 posto. Naposljetku, “zemlja Nokije” za znanost (istraživanje i razvoj) izdvaja 3,4 posto, a “zemlja znanja” svega 0,9 posto BDP-a (podaci za 2006. godinu).

New Report

Close