KRAS (Kraš d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KRAS (Kraš d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bome, mic po mic priča poprima konture

ovi hoće kupiti kras a pretjodno su bili odbijeni

koliko žarko oni to hoće – zasad 850 kn

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Počeli su spinovi.

Znaci oni tamo su ludaci, pa kupuju “precijenjene” akcije Kraša?

Toj Marici i Pivcima bi očito trebalo oduzeti poslovnu sposobnost kad sami ne znaju koliko im udjeli vrijede.

uključi mozak

nitko ovdje ne podcjenjuje kras, ali dionice stoje i padaju sa nebojsom

akov kras kaze ne, kome ces priodati natrag dionice

akko kras lkazre da operacija uspjela
[/quote]

Je reci će radnici i upravljači NE cijeni od 900 ili 1000 kuna i reci će Marici. Mi ti vjerujemo i volimo te i tebe i Pivce i njihovih prosječnih 427 kuna. Volimo i tvoje insajdersko trgovanje i to kako ti puniš svoju slamaricu, a mi te podržavamo našim glasovima i radom.

Pitat će se radnici, pa jesu li ti Srbi zaista toliko ludi pa kupuju tako skupo nase precijenjene dionice i sto oni uopće hoće kad mi imamo našu Maricu i milijun sinekura unutar firme… ali i bijelog viteza Pivca, koji nas spasava od nas samih. Da slučajno i mi ne zaradimo.


bome, mic po mic priča poprima konture

ovi hoće kupiti kras a pretjodno su bili odbijeni

koliko žarko oni to hoće – zasad 850 kn

Da, za sada je 850 kn, ali kad bude javna ponuda na ovu cijenu morat će ponuditi premiju da privuku i one koji ne žele sada prodati po 850 kn. Recimo 1000 kn bila bi fer cijena gdje bi većina sad neodlučnih prepustila dionice MID fondu i Šaranoviću.

Ignore: KressoM, delux


Srpski tajkun Nebojša Šaranović kupuje dionice Kraša za fond MID Europa koji je već ranije nudio udjele Marici Vidaković i braći Pivac da ih kupe od njih! – informacija je kojom barataju upućeni izvori s tržišta kapitala.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/biznis/ekskluzivno-otkrivena-tajna-kupnje-dionica-krasa-saranovic-kupuje-za-fond-mid-europa-1346358http://www.vecernji.hr
Moje teorije pokazale su se kao točne. Moram se ipak malo pohvaliti. Kraš ne bih prodavao ispod 2 milijarde, recimo 2,5


Ako je to točno, to su ovi.
https://www.mideuropa.com/about-us/about-us/
Fond koji je već preuzeo Mlinara a teški su preko 5 milijardi eura.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Da li postoji mogućnost “neprijateljskog” preuzimanja ESOP društva? Ima li takvih primjera u praksi?

Ideje naše benzin Vaš!

Priča zapravo je smiješna, čuj neki fond nekog šarana našao da u njegovo ime kupuje nešto što oni sami nemogu kupiti…. To je čak i negativno jer fond nije tu radi razvoja firwm već zarade na preprodaji

kupuju po 850 i tu su zbog zarade na preprodaji… ne vidim što je tu negativno. Evo ponoviti ću… kupuju po 850 i nisu tu zbog razvoja nego zbog preprodaje. Ili misliš da će preprodavati po 400?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Tko je tu radi preprodaje?

Ako su iza kupovine Nebojša i MID Europa onda će sigurno biti period rasta, razvoja i investiranja, pa tek onda prodaja. Al barem 1,5-2x skuplja nego sto su oni platili. Znaci najmanje 400 milijuna eura za Kras.

MID Europa je ove godine prodala Bambi sa 80 miljuna eura prihoda za 260 milijuna eura.

https://www.mideuropa.com/media/news/2019/mid-europa-sells-bambi-to-coca-cola-hbc/

nevjerojatno je da neki i dalje prodaju ispod 850 kn dok fond od 5 milijardi EUR kupuje dionice preko šaranovića??….imaju li (ras)prodavači problema s logikom, zdravim razumom ili nešto treće???
ipak, većina je pametna i stavila se na 900 kn pa ako gladan kupac hoće krupan zalogaj na 900 kn (27.000 dionica) jasno je što mu je činiti 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jel to skriveni od 5000kom na 835???




Počeli su spinovi.

Znaci oni tamo su ludaci, pa kupuju “precijenjene” akcije Kraša?

Toj Marici i Pivcima bi očito trebalo oduzeti poslovnu sposobnost kad sami ne znaju koliko im udjeli vrijede.

uključi mozak

nitko ovdje ne podcjenjuje kras, ali dionice stoje i padaju sa nebojsom

akov kras kaze ne, kome ces priodati natrag dionice

akko kras lkazre da operacija uspjela
[/quote]

Je reci će radnici i upravljači NE cijeni od 900 ili 1000 kuna i reci će Marici. Mi ti vjerujemo i volimo te i tebe i Pivce i njihovih prosječnih 427 kuna. Volimo i tvoje insajdersko trgovanje i to kako ti puniš svoju slamaricu, a mi te podržavamo našim glasovima i radom.

Pitat će se radnici, pa jesu li ti Srbi zaista toliko ludi pa kupuju tako skupo nase precijenjene dionice i sto oni uopće hoće kad mi imamo našu Maricu i milijun sinekura unutar firme… ali i bijelog viteza Pivca, koji nas spasava od nas samih. Da slučajno i mi ne zaradimo.
[/quote]

ali te dionice su im jamstvo za posao , ako im dođe jedan vlasnik onada če dobiti otkaz da novi valsnik izvuče što je uložio , inače Kraš ima mali NPM , neto zarada od ukupnog prometa, 4,88% , Facebook na primjer ima NPM ca 30%,

to je jedna stvar, a druga je ako bude veća ponuda dionica onda će im cijana pasti

…kupac promijenio taktiku kupnje …ima skriveni na 835 kn i povremeno čisti do 850…tako izbjegne trejdere…jer u 2 % i nema baš neke zarade

New Report

Close