Kotromanović: HT i Vipnet su 15 godina koristili naše releje, a da nisu platili kune

Naslovnica Forum Komentari članaka Kotromanović: HT i Vipnet su 15 godina koristili naše releje, a da nisu platili kune

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Uvijek me zanimalo koja je čarobna formula za 46% ebitde…

[

alomatij, 09.03.2012. u 19:49
Odvratnije od toga je ovo: Dionica Hrvatskog telekoma dobitnica je nagrade „Zlatna dionica“ kao najbolja u 2010. godini u tradicionalnom izboru Zagrebačke burze, Hrvatske gospodarske komore i partnera

Jedina kompanija iz Deutsche Telekom grupe koja ima EBITDA marzu 45% je THT. Upravo zbog toga jer ne placaju NISTA, a NAPLACUJU SVE.

platili su.ništa nije besplatno.samo je pitanje kome i koliko. bandi politačara.najgorem šljamu od stoljeća sedmog.ljudima bez ocjene.

Ovaj Kotramanović valjda nije čuo za proviziju ?
Kada već ne želi proviziju HT i VIP-a da šuti o tome onda neka posao napravi do kraja i pita svog prethodnika zašto to nije naplaćeno i gdje je taj novac iz ugovora o najmu resursa !

Osim toga;
HT po 1 djelatniku ima neto dobit od 290.000 Kuna, a
DT kao vlasnik HT-a mora se u Njemačkoj držati pravila struke rada i minimalan broj zaposlenih pa im ispada 5,5 puta manja dobit ili 52.000 Kuna neto dobiti po djelatniku .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

“Imamo ugovor s T-Comom iz 1999. godine”. kak fina rečenica.

New Report

Close