KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega KLIRING, VI STE INACE TAKO ELOKVENTAN?, mislim na vaše postove je svaka rijec suvišna, a ja i dalje stojim kod toga da je korf podcijenjen, ali ovo je umjetan rast, prava rijec je isforsiran, ali baš me zanima kad sutra padne kako ćete sutra komentirat i pravit se pametan…

nek padne, nije me briga. bolje sebe pravit pametnim nego mislit kako druge možeš pravit budalama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A tko sad prodaje KORF kad je euforija tek počela? Gospon vedran, za druk purpose morate otvoriti više nickova, ovak Vam to ne zgleda baš uvjerljivo…

PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika


Ako je knjigovodstvena vrijednost kompanije 207,66 kuna po dionici i da je izračun stvarno realan. tko bi normalan prodao desetak posto turističkog bogastva Hrvatske i lijepu hrpicu dobrih dionica neturističkog sektora po knjigovodstvenoj vrijednosti.



PO meni
Sami hoteli operativno poslovanje vrijede oko 60-70 kn po hartiji
+ dodajte ostale imovine končara janafa neznam čega, to nemam pojma koliko vrijedi.
+ dodajte očekivano bollje poslovanje hotela u 2011 i 2012 sa oporavkom cijena i popunjenosti.

Pisac ima hartije ali ne nagovara na kupnju, ali misli da je dobra prilika


Ako je knjigovodstvena vrijednost kompanije 207,66 kuna po dionici i da je izračun stvarno realan. tko bi normalan prodao desetak posto turističkog bogastva Hrvatske i lijepu hrpicu dobrih dionica neturističkog sektora po knjigovodstvenoj vrijednosti.
[/quote]

Kaze da je 207 precjenjeno. Pa recimo onda da je 100 po tebi realno, znači jos uvijek je ispod pola vrijednosti. Ma čini mi se da tu ima puno stvari koje se jos uvijek ne vide. Po meni jedna od 5 najpodcijenjenijih dionica.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

kolega može ostale 4

CEBA-R-A, LURA-R-A…….

Lider tiskano izdanje

DNO KRIZE

Tko se oporavlja, a tko će još padati S kime treba poslovati ove godine…

Turizam
Europski rast i nemiri na Bliskom istoku bude turistički optimizam

Za razliku od većine sektora turizam bi u tekućoj godini trebao imati pozitivan predznak, čime bi se nastavio prošlogodišnji trend
..Analitičari RBA očekuju rast prihoda od turizma od 4,4 %
.
.
.
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koliko vidim u top 10 Bakić je nadokupio +2000 dionica taj dan je bilo 2.156 dionica prometa……..
Stvarno se drži svoje izjave na blogu……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Probili smo vrh iz 09. mjesec 2009. [thumbsup]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ajmo tehničari

Blokade nema, slobodno možemo probiti +10%.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close