KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ovo lagano ulazi u fazu ‘kupi kokice i uživaj u filmu’ [thumbsup]


@misko
.. da ste bar ranije rekli, jutros sam prodao sav višak 😉

Bit će


Dobro ljudi, može li se ovdje dobit išta po bidu, fali mi još!
Pa kriza je u državi, nemiri, pa usto i Libija, baba Vanga…svašta nešto!

Bit će po 65, pričekaj malo 😉

Show me the Money!


Trzisna kapitalizacija je trenutno malo preko 350mil kn. Mogli bi se i mirovinci ukljuciti u kupnju.

A 190000 dionica KOEI-a vrijedi samo po sebi…?

Show me the Money!




45 je smiješno niska cijena i trebali bi ponuditi malo više ako nešto žele skupiti. No prevelike su cicije i ponudit će minimalu, kao i na vlho-u. Mislim da ova dionica vrijedi, ali isto tako mislim da je strogo kontrolirana i povremeni veliki padovi mi se čine kao realnost.

Tko te tera da prodaš jeftino ako ti ponude…ti si naučio u tjedan dana kupit dionicu i prodat ju odmah..nije ova dionica za tvoje oči..idi kupuj HT..sad ćeš dobit dividendu…i nemoj se ti brinut o ponudi..duga je godina,bit će još ponuda..

[/quote]

kolega krivo mislite. Ja sam u korf ulazio od 42 i pratio sve do 30kn. Na kraju prodao po 43kn. Pa kupio na 40 i opet prodao na 45. Trenutno imam manju količinu korfa i dosta vlho-a. P.s. ht je također bila odlična dionica na kojoj su svi zaradili
[/quote]
Kolega, nisam vas bas najbolje razumio, vi mislite da će ovo dole sad?

dobro je ovo.
Iako nista ne vjerujem vlasnicima nisam nesto prodavao tako mi je ovo lijepo gledati.
Iako za neku lijepu pricu fali pravi institucionalni ulagac.
Ionako ulazu u RIVP koji je 80% price pa mogu i u holding

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@ kolega vedran 11

zaista nemam pojma gdje ce ovo. Na zse-u me vise nista ne moze iznenaditi, a pogotovo ne kod korfa, vlhoa i snhoa

Trenutno: Kupnja 40 842, Prodaja 16 255.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zna li tko zašto za korf nema podataka dnevnog limita trgovanja na zse ?

Jeli to neka greška ili što?


Trzisna kapitalizacija je trenutno malo preko 350mil kn. Mogli bi se i mirovinci ukljuciti u kupnju.

Ali prvo tehničari!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Zna li tko zašto za korf nema podataka dnevnog limita trgovanja na zse ?
Jeli to neka greška ili što?

Dobra, dobra… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Zna li tko zašto za korf nema podataka dnevnog limita trgovanja na zse ?

Jeli to neka greška ili što?

izgleda da su ovi s burze ”zaboravili” postaviti blokadu, drugog objašnjenja nema, svašta ćemo još vidjet …

"Dite materi a balun Hajduku"

a da nije blokada na 15%

New Report

Close