KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hypo prodao još 18000 komada!

Zanimljivo, to je (prema mojim izračunima) približna količina koju bi OTP Indeksni fond trebao kupiti kako bi u svojem portfelju replicirao CROBEX.

Samo ne znam da li od danas smiju kupovati ili su to mogli i krajem prošlog tjedna koristeći kvaku SKDD +3.
Mislim si nešto da je ipak od danas dozvoljeno, a ono prije je mogao netko za njih skupljati pa da im to uskoro proda.

who dares, wins


Samo ne znam da li od danas smiju kupovati ili su to mogli i krajem prošlog tjedna koristeći kvaku SKDD +3.
Mislim si nešto da je ipak od danas dozvoljeno, a ono prije je mogao netko za njih skupljati pa da im to uskoro proda.

Ne vjerujem da ovdje postoji kategorija "dozvoljeno" u striktnom smislu. Mislim da su jedini obvezujući dokumenti statut i prospekt fonda, kojih se fond mora držati. A mislim da tamo piše da će fond "nastojati" što vjernije replicirati CROBEX.

Da ali tek od danas smo službeno u Crobexu.

who dares, wins

10.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D.
60.160 0,81 Skrb. račun
Ne znam da li ste baš svi primijetili da Korf posjeduje određenu količinu Janafa tako da ako kojim slučajem niste stigli da ju kupite dok je bila povoljna ne brinite kupio ju je Korifej za vas još davno.

who dares, wins

10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 56.322 0,75 Skrb. račun


10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 56.322 0,75 Skrb. račun


dragi Gopsodine Gates
pa mislim ovo stvarno nema smisla
covjek poput Vas i sa toliko novaca i utjecaja u svijetu ne spava u ovo gluho doba noci vec radi analizu korf-r-a
ojte spavati jer je stvarno kasna ura
laku noć
pofuk

A sta sada, nema vise onog na 53, covjek davao jeftino, nitko nije htio i sad ce se placati skuplje…

To samo govori kolika je snaga malih investitora da tjedan dana nisu mogli pomaknuti taj nalog. Ništa nema bez institucionalnih, a oni su se prešutno pomaknuli na druge dionice. Dok tamo odrade 20-30% vratiti će nam se opet.

who dares, wins

Tko bi mogao prognozirati kada će se KORF vratiti na razinu 90-100 kn.?

Kada pređe razinu od 85 kn


Kada pređe razinu od 85 kn

Kod mene /u rodnom kraju / bi za ovakav komentar rekli da NAPRDIVAŠ moj prijatelju.

New Report

Close