KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.poslovni.hr/118077.aspx
Dionice moraju rasti 200% da ih mirovinci ne prodaju

fondove van da ja popravim svoj ulaz sa 23 na 13 kn, a onda mogu onovo nutra [rolleyes]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26103
Odluke Glavne Skupštine

who dares, wins

e i šta sad znači ta Odluka Glavne Skupštine?????

meni se čini da su kupili dionice po 40tak i sada ih otpisuju po nominalnoj vrijednosti od 100 kn.
za male dioničare mi se to čini dobro,jer će biti manje dionica u prometu,pa bi cijena mogla skakati
ali mi to sve vuće na jednu dobru muljažu.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


e i šta sad znači ta Odluka Glavne Skupštine?????

Par stranica nazad ima to već prodiskutirano. Ovo je samo potvrda već ranije odlučenog.

who dares, wins


meni se čini da su kupili dionice po 40tak i sada ih otpisuju po nominalnoj vrijednosti od 100 kn.
za male dioničare mi se to čini dobro,jer će biti manje dionica u prometu,pa bi cijena mogla skakati
ali mi to sve vuće na jednu dobru muljažu.

Sve ti se krivo čini. Niti su ih kupili po 40tak, niti se radi o nekakvoj muljaži. Čini mi se nekako da ti osnove baš još nisu sjela 🙂



meni se čini da su kupili dionice po 40tak i sada ih otpisuju po nominalnoj vrijednosti od 100 kn.
za male dioničare mi se to čini dobro,jer će biti manje dionica u prometu,pa bi cijena mogla skakati
ali mi to sve vuće na jednu dobru muljažu.

Sve ti se krivo čini. Niti su ih kupili po 40tak, niti se radi o nekakvoj muljaži. Čini mi se nekako da ti osnove baš još nisu sjela 🙂
[/quote]
naravno da nisu
nisam se ni bavio proučavanjem
jer koliko god ja to gledam,vidim da mnogi ljudi koji su se kod nas i školovali za trgovanje dionicama
nisu mnoge stvari predvidjeli i masovno prokockali novac
mislim da je ovdje važnija psihologija nego neki fundamenti
ovdje netko dobije a netko izgubi-zakon spojenih posuda
nekako mi se čini da uvijek mali izgube….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Svi naši visokoumni analitičari pogledaju što se sa cijenom dionica događa u SAD pa onada nama sole pamet.I ja svako jutro pogledam što se dogodilo sa indexom u Americi i odmah znam što će tog dana biti kod nas uz male oscilacije.Naši fundamenti nemaju veze sa rastom ili padom Crobeksa ,a čak ni sa rastom ili padom pojedine dionice.


Svi naši visokoumni analitičari pogledaju što se sa cijenom dionica događa u SAD pa onada nama sole pamet.I ja svako jutro pogledam što se dogodilo sa indexom u Americi i odmah znam što će tog dana biti kod nas uz male oscilacije.Naši fundamenti nemaju veze sa rastom ili padom Crobeksa ,a čak ni sa rastom ili padom pojedine dionice.

Nije mi jasno zašto pišeš po forumu, ako znaš što će se danas događati s dionicama. Da to ZNAŠ, kao što pišeš, zarađivao bi svaki dan. 🙂



Svi naši visokoumni analitičari pogledaju što se sa cijenom dionica događa u SAD pa onada nama sole pamet.I ja svako jutro pogledam što se dogodilo sa indexom u Americi i odmah znam što će tog dana biti kod nas uz male oscilacije.Naši fundamenti nemaju veze sa rastom ili padom Crobeksa ,a čak ni sa rastom ili padom pojedine dionice.

Nije mi jasno zašto pišeš po forumu, ako znaš što će se danas događati s dionicama. Da to ZNAŠ, kao što pišeš, zarađivao bi svaki dan. 🙂
[/quote]

teško ako je ostao u nekim dionicama gdje bid potpuno ispari kad se pojavi trend na dolje. nelikvidne neću spominjati ali pada mi na pamet od ‘jačih’ hdel, thnk,tisk, koei. minus mu ne gine ako zaglavi preko noći. pravo dejtrejdanje kod nas ne postoji zbog slabe likvidnosti, jedino atpl bi mogla zadovoljiti kriterije. uostalom ako se smatra da dejtrejding utječe negativno na burzu rješenje je vrlo jednostavno u pogledu naknada za isti, kao što je to kod indijanaca.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kupnje:
Cijena Količina
40,52 337
40,51 204
40,50 6000
40,01 82
38,60 350
38,10 250
37,52 184
37,51 1100
36,98 400
36,97 500
Ma živa istina to sa bidom. Ovoga su juče smazali za tren sad se je pomakao niže. Možda je to Bakić.Vidjeti će mo za koji dan. Ako je on onda je preuzeo ulogu fondova. On stabilizira tržište oni ga ruše!? Ko je tu lud? Sreća moja pa sam u debelom + i čekam jesen inače bi bio na mukama. Ovako mi je žao što ni sam izašao na preko 50 i sad mirno dokupio. Ali neka, neka doći će i bolji dani.

who dares, wins

neće nitko po bidu, na ovoj dionici uvijek se najduže čeka na ukrcaj, šta je, je

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close