KORF (Dom Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KORF (Dom Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nazalost, pokazalo se da je moja "analiza" tocnija od velicanstvenog prospekta.

spustili smo se na 85 kuna po dionici.

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.

77,41 kn dionica.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kad netko po 77 prodaje ovakvu dionicu ne preostaje mu ništa do izvrnuti džepove!

Da nema takvih kako bi smo zaradili… [thumbsup]


Da nema takvih kako bi smo zaradili… [thumbsup]

Može li ova….

Dionico moja volio te ne bi,
Da se nisam nakrco u tebi.


Kad netko po 77 prodaje ovakvu dionicu ne preostaje mu ništa do izvrnuti džepove!

možda…možda,ali ,nemoj misliti da se počelo trgovati dionicom od 1.5.2007,kad si se učlanio na forum,OK,sigurno si ga i prije pratio…

prouči malo bolje dionicu,i sjeti se kad su osnovani fondovi,sjeti se po kojim cjenama su započeli rad,i razmisli,ima li prodavač interesa prodavati po ovim cjenama.I,obrati pažnju na ukupan broj dionica,i količinu kojima se sada trži.Pa da je i ovo čisto rušenje cjene,što vjerojatno i je,ima smisla,jer,očito djeluje,a izlazi se s zaradom.netreba gledati samo TOP10,jer,zna se da je moguće imati i na drugim računima dionice.Igra se igra,ali ovo je igra velikih.Većina malih je nategnuta,ali to je na svim dionicama slučaj.Nategnuti su zato,jer je bili pohlepni,zato jer su išli igrati se s iskusnijima,na njihovom terenu,i zato,jer,na kraju krajeva nemaju pojma o ulaganju. ONI koji opstanu,ti su sigurno nešto naučili,i to će iskoristiti u daljem periodu,na koncu to će i naplati ,NA NOVIM ulagačima,jednog dana.

nakad davno,pročitao sam anegdotu,koja je više nego prigodna :

Što se dogodi kad se sretnu osoba s Novcem,i osoba s Iskustvom ?

– osoba s Iskustvom ode s Novcem,a osoba koja je došla s Novcem,ode s Iskustvom !!!!

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nema logike da korifejeva cijena je prakticki ista s Slavoncem ocigledno netko koristi priliku pada u svijetu pa dodatno ga tiskaju dolje bez razlozno nekome je u interesu da cijena ode skroz dolje a to cemo i saznati ako prodje koja blokovska transakcija ja cu PRVI JAVITI HANFI sta su napravili.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Ne tiskaju ga nego shortaju,i to za sada uspješno.I tebi nitko ne brani da pokušaš….ili nemaš hrabrosti ? A usporedbe cijena nemaju veze.

Ide dolje,jer ima zainteresiranih za akciju. I to na obje strane !

I ne brini,dok se kupuje,počni brinuti kad nestane kupnje.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Taman davao nalog a ono blokada.
Možda je i bolje tako. S kupovinom u petak i ponedjeljak samo sam spušio.
Ali sutra je novi dan. Možda i ja nešto zaradim.


Ne tiskaju ga nego shortaju,i to za sada uspješno.I tebi nitko ne brani da pokušaš….ili nemaš hrabrosti ? A usporedbe cijena nemaju veze.

Ide dolje,jer ima zainteresiranih za akciju. I to na obje strane !

I ne brini,dok se kupuje,počni brinuti kad nestane kupnje.

Ja sam rekao svoje i stojim iza svojih rijeci sta nesortaju tako:

-slavonac koji je 63 kuna max oko 110 kuna
-prfc koje je 40 kuna max oko 90 kuna
-snf holding koji je 180 kuna max bio oko 380 kuna
DOMF-r-a je 67 kuna MAX OKO 249 KUNA

Dolazimo do zakljucka da od braniteljskih fondova po postotku pada naveci je dom fond
koji je pao na razine slavonca ponavljam ovo nije slucajnost vec se ocigledno vidi namjerno iskoristavanje situacije za namjerno rusenje KORIFEJA a koji je razlog vjerujem da cemo brzo saznati a sto se tice sortanja ne hvala ali svaki put kad padne duplo kupujem ga jos toliko a sortati necu jer nisam takav igrac.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Prije nekoliko mjeseci sam gledao na nekom trade signalu da će korifej otići na 45 kn.
Tada je čini mi se bio preko 120 kn pa sam se smijao.
Sad ne ne smijem nego vjerujem da će otići na tu cijenu.
Sjećam se da je poslije toga pada prognoza bila da ide na 120 kn.

A ništa nam ne preostaje nego strpljivo čekati razvoj situacije. Čini se da se Amerika smirila.
Ako ništa drugo, tražit ću da me isplate u naturi, npr u nekoliko soba u Babinu Kuku.
S ovom cijenom su ispod 10,000,00 dolara po sobi.
Šta mislite je li to dobra ideja?

New Report

Close