Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bjež’mo svi glavom bez obzira dok se još može. [lol]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol] -bilo je za ocekivati da ce malo pasti ali ovakav diskont mi nije bio ni u najludim snovima.(3.63?!)

Od prvog srpnja više cijene električne energije
Povećanja cijene električne energije će biti, a ono se očekuje nakon prvog srpnja. Najavio je to na današnjoj konferenciji za novinare predsjednik uprave HEP-a, Ivan Mravak.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45354
[bye] [bye]
Polako sve ide gore, sve će poskupiti. [bye] [cry]


Od prvog srpnja više cijene električne energije
Povećanja cijene električne energije će biti, a ono se očekuje nakon prvog srpnja. Najavio je to na današnjoj konferenciji za novinare predsjednik uprave HEP-a, Ivan Mravak.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45354
[bye] [bye]
Polako sve ide gore, sve će poskupiti. [bye] [cry]

Nije istina da će sve poskupiti.Ne širi dezinformacije i paniku na forumu.Pa vidiš da su dionice pojeftinile.
Zato savjet svim ulagačima…Ne kupujte skupu hranu-jedite dionice,ne plačajte skupu struju-grijte se dionicama.Djeci ne kupujte sladolede nego im dajte da ližu dionice LEDA. [cool]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Crobex
3.779,09 -3.52%
[bye] [bye]

i dobro pametni, gdje će po tebi sutra završiti

daj jednom svoju konkretnu prognozu [yawn]



Od prvog srpnja više cijene električne energije
Povećanja cijene električne energije će biti, a ono se očekuje nakon prvog srpnja. Najavio je to na današnjoj konferenciji za novinare predsjednik uprave HEP-a, Ivan Mravak.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45354
[bye] [bye]
Polako sve ide gore, sve će poskupiti. [bye] [cry]

Nije istina da će sve poskupiti.Ne širi dezinformacije i paniku na forumu.Pa vidiš da su dionice pojeftinile.
Zato savjet svim ulagačima…Ne kupujte skupu hranu-jedite dionice,ne plačajte skupu struju-grijte se dionicama.Djeci ne kupujte sladolede nego im dajte da ližu dionice LEDA. [cool]
[/quote]
[lol] [lol] [lol]
Tako je kolega

hahahahahha, predobar!!!!!!! [lol]

ej, kolko čitam mnoge topice, misleći da ću nešto naučiti i biti pametniji , ali jako malo se ima naučiti, jer ima puno filozofije, druka isl.

kad god nekog pitam reci nešto opipljivo konkretno, onda ti isti odu na copy/paste , pa se izvlače velike statistike, podaci, linkovi, a nikad da se konkretno nešto kaže

žao mi je što nema topica predviđanje crobeksa ko na nekim drugim forumima , pa da se konkretno daju predviđanja za sutra, kraj tjedna ili i srednjeročno

mislio sam otvoriti tu temu, ali uvijek sam si govorio , ma neka to netko iskusniji i stariji otvori , ili me je nešto drugo zaokupiralo pa sam zaboravio

ma ljudi moji ovo je sve filozofija, dajte jednom neke brojke konkretne, pa da vidimo tko bolje čita grafove, kanale, ili bolje čita namjere fondova, ili ima bolju inzuiciju za pogađanje kretanja crobexa, ako ništa ono za idući dan

brate, umorim se čitajući sve, a na kraju nikad ne vidim zaključak: crobek bi trebao sutra biti toliki, ili izmešu xxyy i xxzz

uh, na šta ja gubim vrijeme umjesto da si kupim gorivo po staroj cijeni, ili prodam auto i kupim traktor pa se vozim na ložu

ili barem naučim surfanje na valovima
samo gubim vrijeme čitajući gomilu nebitnih stvari od kojih na kraju uvijek napravim krivu odluku glede kupnje ili prodaje
drukeri me uvijek sj..bu svojom filozofijom i pomute mi zdravorazumsko rezoniranje [sealed]

hrki je rekao:
”drukeri me uvijek sj..bu svojom filozofijom i pomute mi zdravorazumsko rezoniranje sealed”

U ovome i je ključ svega. Prestanite se toliko zamarati čitanjem svega i svačega. Istina je da to jako utječe na moć rasuđivanja i donošenje odluka.

Malo chill out [wink]


Ajde ti meni Barone objasni ovakve vijesti od pretprošlog tjedna, ti si sad pametniji od svih analitičara. Mislim ok je, sada ternutno je sell signal, ali da će doći baš do tvojih crnih scenarija mislim da se ipak varaš, pa ćeš opet plakati kada se promjeni trend što nisi uhvatio dno. Moja preporuka je da ipak odeš do babe vračare da ti pročita iz magične kugle kada ti trebaš kupovati dionice.
"Dugo razdoblje korekcije je završeno"

Direktor brokerske tvrtke Rast Mladen Ostrički izjavio je za Business.hr da se iz nedavnih kretanja na Zagrebačkoj burzi vrlo pouzdano može izvući zaključak o kraju krize na domaćem tržištu kapitala.
Vezane vijestiZSE uživo: Radićev ruski deal izazvao euforiju

"S visokom pouzdanošću možemo reći da je došlo do preokreta trenda i da je dugo razdoblje korekcije završeno", rekao je Ostrički.
Jedan domaći broker koji je inzistirao na anonimnosti rekao je kako se o oporavku može govoriti, pogotovo ako se Crobex zadrži iznad 4100 bodova. Osim toga, smatra da ako do nove korekcije i dođe, ona neće biti duboka kao prethodna već bi Crobex u njoj mogao izgubiti 200 do 300 bodova.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=13c752c4-aa61-496e-8e22-c8d1c9933ce6

Oćeš da ti kažem koliko je dobio para taj novinar za taj članak?
I od kojeg fonda.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Na vlast u Beogradu dolazi koalicija socijalista, šešeljevaca i narodnjaka
Predsjedništvo Socijalističke partije Srbije (SPS) prihvatilo je u nedjelju navečer prijedlog koalicijskog sporazuma o formiranju vlasti u Beogradu sa Srpskom radikalnom strankom (SRS) haškog optuženika Vojislava Šešelja i Demokratskom strankom Srbije (DSS) Vojislava Koštunice i Nove Srbije (NS) Velimira Ilića.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45309 [bye]


I?

ništa novo ovdje.. ovaj topic stvarno gubi smisao.. ljudi moji, dobro je hrki rekao.. dajte neku prognozu.. a hrki-ju savjet.. ne slušaj nikoga.. samo svoju intuiciju.. ja sam uletio u dionice 5 dana prije nego je krenulo uzbrdo i ne pada mi na pamet da ih prodajem prije slijedeće godine.. hladno i spokojno gledam ZSE s vremena na vrijeme, spojim se ovdje, vidim da nema ništa pametno i ne nerviram se previše.. kupio sam po mojem sudu dionice koje moraju rasti jer su im osnove bolje od cijene.. a na ovom našem tržištu su čak i prognoze na nivou gatanja iz graha pa će sve biti upravo špekulativne naravi.. iako ima par ljudi (pogledaj temu TOP10) koji su dobro pogodili (čitaj: manje od ostalih izgubili) koje dionice kupiti.. ti ljudi su to možda POGODILI a možda su malo i čitali o tim firmama koje su kupovali i malo se savjetovali.. samo bez nerviranja.. kako je netko napisao: na burzi se novac ne gubi, samo je promijenio vlasnika 🙂

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi


Ajde ti meni Barone objasni ovakve vijesti od pretprošlog tjedna, ti si sad pametniji od svih analitičara. Mislim ok je, sada ternutno je sell signal, ali da će doći baš do tvojih crnih scenarija mislim da se ipak varaš, pa ćeš opet plakati kada se promjeni trend što nisi uhvatio dno. Moja preporuka je da ipak odeš do babe vračare da ti pročita iz magične kugle kada ti trebaš kupovati dionice.

"Dugo razdoblje korekcije je završeno"

Direktor brokerske tvrtke Rast Mladen Ostrički izjavio je za Business.hr da se iz nedavnih kretanja na Zagrebačkoj burzi vrlo pouzdano može izvući zaključak o kraju krize na domaćem tržištu kapitala.
Vezane vijestiZSE uživo: Radićev ruski deal izazvao euforiju

"S visokom pouzdanošću možemo reći da je došlo do preokreta trenda i da je dugo razdoblje korekcije završeno", rekao je Ostrički.

Jedan domaći broker koji je inzistirao na anonimnosti rekao je kako se o oporavku može govoriti, pogotovo ako se Crobex zadrži iznad 4100 bodova. Osim toga, smatra da ako do nove korekcije i dođe, ona neće biti duboka kao prethodna već bi Crobex u njoj mogao izgubiti 200 do 300 bodova.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=13c752c4-aa61-496e-8e22-c8d1c9933ce6


fala kaj ste mi ovo rekli kolega sad mogu ici mirno spavati jer sam u petak prodo dio i danas a mozda i sutra jos prodam jer mi puno znaci kaj neki brokercic analiticar veli
tu skolu sam vec prosel

Slobodno možete od sutra prebaciti ovu temu, tj. ona će sama preći na zadnje strane, do daljnjega, a nakon toga, …


Slobodno možete od sutra prebaciti ovu temu, tj. ona će sama preći na zadnje strane, do daljnjega, a nakon toga, …

…a nakon toga ce se opet vratiti na prvu stranicu; evo lagani odbijanac, a onda kasnije opet prema dnu… [bye]

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close