Konzum mora prodati nekoliko dućana u Zagrebu i Varaždinu (objavljeno 02.01.2006.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum mora prodati nekoliko dućana u Zagrebu i Varaždinu (objavljeno 02.01.2006.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svakome tko je bio u Konzumu je očito da oni guraju proizvode iz svog koncerna na štetu drugih. To naravno ne treba zabraniti ako nemaju monoplo. Ako se gleda cijela RH, očito nemaju, ali pitanje je da li imaju monopol na određenim manjim odručjima. Ja smatram da imaju, ali znam i ljude koji se ne bi složili.

Vlastiti proizvodi su mač sa dvije oštrice. Znam bar dvoje koji su fino zaronili. Prvi je Slavija u RS., A drugi je Luka Rajić sa Slobodinim trgovinama. Ljudi kupuju ono što vole i što je provjereno. Dođu neki novopečeni proizvođači i misle sa aditivima i sintetikom napraviti dobar proizvod… Na kraju uvijek možeš maloprodaju uvaliti Todoriću pa neka se on hrva 😉 Da neke inspekcije rade svoj posao davno nekih robnih marki kao npr Clever ne bi se prodavale. U običnim štapićima stave bar 10 aditiva. Obratite pažnju slijedeći put kod kupovine 😉 Ili npr. prave žele bombone od modificirane škrobi. Zar se neprave od pektina? Ali eto… Ili “sirni” namaz sa 30% sira ostalo škrob. Što je ti “sirno”? Itd…

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Na žalost većina ljudi pojma nema što jede (uključujući i mene[smiley1])

Ja pazim 🙂 U biti imamjedno jedino pravilo 🙂 Ne kupuj ništa u ambalaži što spada u gotov proizvod. Potreba za tekučinom smanjena a kile frcaju dole 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

New Report

Close