Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukupni promet:
71.247.378,68 kn
Redovni promet:
13.941.948,41 kn
OTC promet:
57.305.430,27 kn

Još se redovni dijeli:
1) Sveukupni promet 31.343.404 Kn
2) Redovni promet 31.343.404 Kn
_____2a) Dionice 11.999.469 Kn
_____2b) Obveznice 19.343.935 Kn
_____2c) Strukturirani 0 Kn
3) Blok promet 0 Kn
4) OTC promet 51.485.470 Kn

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Na ZSE će u jednom trenutku doći do koordinirane akcije većih investitora i moguće je da u par dana odletimo u nebo….imaoci casha će opet kmečati…kme, kme…
Ne vjerujem u polagan rast….ovdje će bit eksplozija…

za sada samo dimne zavjese kolega, želi se pokupiti što više na ovim razinama

Ne kužim zašto zbrajati promet dionica i obveznica? To je kao da zbrajaš kruške i jabuke.
Koji je smisao toga?

U pravu ste svi. Ovo je plitka burza, a tajming ja taj, GDP raste, atmosfera se stvara… Bit će vulkan.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Svakako smo srušili mit o rastu burze…
Knjige i praksa u svijetu govore da burza prva krene u rast (par mjeseci) a zatim realni sektor..

Kod nas rvata to je bilo drugačije….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tek smo se odlijepili od dna….ovo je tek početak jednog podužeg perioda rasta burze (vjerujem da rastemo idućih nekoliko godina)…rekao bih da smo sad kao kad smo bili 2003-2004 godine…

Posljednjih tjedana je bolje biti u ikakvom papiru, nego nikakvom.
U medijima je krenuo EPP……. investicijski fondovi itd…..
Prijatelj mi kaže da se globalno očekuje rast inflacije.
Kostolany kaže da tečajevi ovise o količini novaca u opticaju.
Ovdje je na djelu čini se, klasična pohlepa i strah od kašnjenja………. ” tko zadnji magarac “.
Kažu i da vrč ide na vodu dok se ne razbije 🙁
Dakle, optimizam sa zrnom pesimizma, kao i u životu. Očekuj najbolje, pripremi se za najgore.


Svakako smo srušili mit o rastu burze…
Knjige i praksa u svijetu govore da burza prva krene u rast (par mjeseci) a zatim realni sektor..

Kod nas rvata to je bilo drugačije….


kod nas uvijek sve obrnuto.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kako se povijest ponavlja pa to nisu istine. Ovdje i ovi koji su u dionicama i najavljuju eksploziju će na kraju ponoviti Newtona i pogubiti pare skupa s onima koji sada nisu u dionicama… Nažalost, al eto… Ko ne uči iz prošlosti osuđen je da ju ponovi…

Jednostavno ce se dogoditi mali rast, većina ovdje ljudi će misliti “to je to”, mi smo pametni, znamo mi pa će izaći i gledati kako burza raste… I onda će vidit da drugi zarađuju dok oni gledaju, ući i zarađivati ponovo. I onda pljooooos…. Jbga… Tako to ide… Izvućiće se samo oni koji znaju da “ne znaju” i ulažu na temelju vrijednosti koje doduše ne mogu točno izračunati, ali mogu otprilike. A svi ovi koji gledaju trgovanje i kako “kumice na placu pričaju o dionicama” osuđeni su skupa s kumicama ponoviti prošlost…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Na ZSE će u jednom trenutku doći do koordinirane akcije većih investitora i moguće je da u par dana odletimo u nebo….imaoci casha će opet kmečati…kme, kme…
Ne vjerujem u polagan rast….ovdje će bit eksplozija…

eksplozije nikakve ne volim. bez obzira da to nešto kratkoročno donosi. meni sve ovo liči na laganu dustribuciju. nema veze što je mali promet. bitna je zdrava podloga.

who dares, wins

U zadnjim sekundama udri po bidu na koei, thnk, slrs, dlkv, blje….. svaka im cast, takve shupke ima samo na crobexxxu

New Report

Close