Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crko HT

problemi su sa mrežom ht-a od jutrios, to bi moglo biti razlogom .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A sa vipom par dana. Možda kakav imigrant sa velikiom kupnjom( od 10.000 eura..hhahah) srušio sustav.

jučer su neki grdili burzu i evo danas se skroz pokidala

gle, nisam ni skužio da je blokirano trgovanje jer ovako je i inače kad ZSE kao radi [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

HT je odlučio da neće još jednom dotaknuti minimum i isključio internet burzi:D Ma svugdje se može pročitati o problemima s mrežom, navodno da ni DUZS ne funkcionira najbolje..izgleda da im je nešto generalno štucnulo..

Mislim da je privremena obustava zbog pada sustava u cijeloj Hrvatskoj

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

idem ja složiti oglas za Njuškalo, ovo se pre često događa kod nas


gle, nisam ni skužio da je blokirano trgovanje jer ovako je i inače kad ZSE kao radi [emo_zloban]

Strgo sam se od smjeha kad sam ovo pročitao!!!![emo_smijeh]

Zatvorite konačno ovo ruglo jednom za sva vremena da se više ne sramotimo u bijeloj svijetu.

Tako i tako nasi poznati ulagaci koji su poznati po deep value investicijama jedva čekaju da se dokazu na stranim trzistima.

Ova bar je postala preplitka za njih.

Meni internet (T-Com) (ZG – zapad) normalno radi od jutra i teoretski bi mogao trgovati.

Kako je moguće da zse JOŠ UVIJEK nema backup za ovakve situacije, koje se ne dešavaju prvi put ?

Koji teatar apsurda. [emo_vrtimise]

Danas bez bureka ….

DAJ PET !!!

New Report

Close