Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer mi je bio šugav cijeli dan, bio sam loše volje, ali me to navečer oraspoložilo.

Danas se nešto skromno trguje… Da neće uskoro doći do nekog ljetnog zamora?

ha ne bi trebalo, izvješča su idući mjesec…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 15.06.2023. u 09:44

razbili smo ih… jedna od boljih utakmica reprezentacije ikad.

 

Po meni najbolja utakmica hrvatske reprezentacije ikad!

A Petković je jučer pokazao svu raskoš svog talenta

kojeg je pustio s lanca i drago mi je da je napokon u

formi i da nakon Mandže opet imamo klasnog napadača

u vrhu napada. Vjerojatno se svi još sjećaju da je Bruno sa

svojim čarobnim golom srušio i Brazilce u Kataru što se događa

valjda samo jednom u životu.

 

Što se tiče burze, ide lagano hlađenje vani nakon poruka FED-a, prodao sam jučer Teslu, a vidim da danas pada -3% u Pre-Marketu i traži se razlog za još jedan krug dolje gore, pa čekam da ponovno kupim ako padne..ali ne očekujem ništa dramatično..uvijek treba biti spreman na sve scenarije…ipak je to burza, koje je uglavnom nepredvidljiva..

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Naši reagiraju na ECB?

ADPL se trži po 15,60, PODR se na ex div. day iskorigirala na 100, a ERNT se opet prosipa po Bidu dva radna dana prije dividende. Bilo je i sličnih prosipanja HTa prije 12.05., s kojim motivom?

Očekivano, danas je ECB digla kamatnu stopu na 4%

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

mitkko, 07.06.2023. u 22:29

ADRS2 dobro napreduje, KOEI je napravio uvjerljiv breakout, CROBEX je napravio breakout… lijepo!

CBX je lijepo krenuo pa onda malo zapeo, nadam se da je to samo spoticanje a ne vratolom.

I ADRS2 je lijepo krenuo, ali je onda netko postavio ono strašilo na 60.00 pa se sada svi nešto nećkaju.

KOEI lijepo napreduje, prevalio je dvije trećine puta.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

izgleda da smo testirali potporu na 2313 i odbijamo se prema gore.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

šta reći rapsodija se nastavlja… PODR, KODT predvode, uživancija. Ide crobex visoko u drugoj polovici godine.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Većina dionica pada. Jedino ako ti ulažeš u Crobex zasad ti je dobro. Druga faza je da Crobex pada a purani lete. Badava ti rast ako ne prodaš.

pošto od ove godine imam pozamašan portfelj promijenio sam strategiju… znači kvalitetne likvidne dionice hodlam mnogo duže nego bih prije a day trade mi ove godine najmanje donosi ali nije da ga ne prakticiram na manjim dionicama.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

da li je KODT u crobexu? 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

mitkko, 15.06.2023. u 23:02

 









mitkko, 07.06.2023. u 22:29



 

ADRS2 dobro napreduje, KOEI je napravio uvjerljiv breakout, CROBEX je napravio breakout… lijepo!

 



 

CBX je lijepo krenuo pa onda malo zapeo, nadam se da je to samo spoticanje a ne vratolom.

I ADRS2 je lijepo krenuo, ali je onda netko postavio ono strašilo na 60.00 pa se sada svi nešto nećkaju.

KOEI lijepo napreduje, prevalio je dvije trećine puta.

KOEI je došao do targeta, sve sam prodao, prosječno 146€, profit 7%.

ADRS2 sam također prodao, teško mi je pojasniti zašto. Dionica je trenutno strogo kontrolirana, već ju neko vrijeme držim i strpljenje mi je sada već tanko, vidim prilike na nekim drugim dionicama i treba mi keša, burza vani mi izgleda kao da će se uskoro zaljuljati… tako da, eto. Nisam dočekao target, ali ipak sam uzeo profit od 2,75%, a i moj broker je zadovoljan. Priključit ću se lako opet kasnije ako dionica napokon napravi breakout.

Trenutno sam ponovo najvećim dijelom u kešu, skoro 80%.

Ostatak portfelja mi je u CKML, to mi je dugoročna pozicija, dionica ne mrda, trenutno sam u minusu, još uvijek je u konsolidaciji. .. tu ću pričekati rasplet prodaja/dividenda ili nešto treće.

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

@mitkko

Bolje bi prošao s PODR, nego s CKML, isto kao i ja.

Ja sam “prerano” prodao PODR. Ne da nisam zaradio…ali moglo se i osjetno više na taj manji ulog. Spominju neke algoritme koji kupuju/prodaju PODR? lol

@yieldchaser

Ne mozemo ih sve pogoditi 🙂 ali u redu je to, pomalo, nabere se to na kraju, vazno je ne gubiti novce. Mali plus je bolji nego minus 🙂

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Mali plus je uvijek bolji, nego minus, ali ima ih puno koji se ne slažu s nama, @Mitkko

Oni su geniji koji nikad ne gube… iako, zanimljivo, da po svim cijenama po kojima se prodaje, ma koliko cirkusantske bile, po istim tim cijenama se i kupuje. Ako kasnije nešto zagusti, ispast će da apsolutno nitko nije kupovao pri vrhu, hehe. Matematika bi nalagala da ih je jednaki broj tada kupovao, kao i prodavao, ali iskustvo nas uči nešto drugo – velika većina tada kupuje u (ne)malim količinama, a upravo tanka manjina im uvaljuje goleme količine dionica.

Meni sada Erste uvaljuje… rastura nas koliko nam uvaljuje… Uvaljuje nam, a iza brda se valjaju prave noćne more…

New Report

Close