Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a tko vam je prodavao dionice?

da nije možda lopina


I ja tako mislim ali nema veze to je svedno sitna lova
Pozdrav svima



a tko vam je prodavao dionice?

da nije možda lopina


I ja tako mislim ali nema veze to je svedno sitna lova
Pozdrav svima
[/quote]
Je četiri puta po četiri dionice,četiri puta po tri,ukupno dokupio 28 kom.Ali nije li to osam transakcija.Na prodaji nisam bio.
I u ponedjeljak smo u redovnom.
Para imam/dozvoljeni dnevno minus/dionica imam.Biti ću i na BIDU i na ASKU i očekujem da će se trgovati pomalo.I to je dobro za ovu duionicu kao i za vlasnike dionica koji su bili blokirani u njoj.

KOKA bi mogla nositi zlatna jaja,a zločesti će reći da su ta jaja mućak.Ipak KOKA u redovnom trgovanju vrijedi više nego kada je u bedacima.


a tko vam je prodavao dionice?

da nije možda lopina

ne bi me čudilo, tako je i na BPBA pisao kako treba kupovati, kako je to prilika, a kasnije je priznao da je taj isti dan u 13.00 prodao. tko s lopinom tikve sadi…..

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nego, da li je itko primijetio trgovinu na TLM-u—-nije loše baciti pogled na bid i ask…eto mene zaintrigiralo….mjerkam to već duže vrijeme…i kaj ja znam ….možda probat…

Mean people suck and nice people swallow!

Zaposli se tamo. Ideš na posao pa doma, na posao pa doma, na posao pa doma, na posao pa doma.

Isto je kao da si kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zaposli se tamo. Ideš na posao pa doma, na posao pa doma, na posao pa doma, na posao pa doma.

Isto je kao da si kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao, kupio dionicu, prodao…


Ahahahah…ovo je jedna od jačih…. Fakat si me nasmijao kolega….ali iskreno [thumbsup]. Taman da se zaposlim u TKM-u….uf vazalni odnos…i to bez plaće….ma ne tvoja replika zaslužije čistu 100!! Dobar do bola…. [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Nego, da li je itko primijetio trgovinu na TLM-u—-nije loše baciti pogled na bid i ask…eto mene zaintrigiralo….mjerkam to već duže vrijeme…i kaj ja znam ….možda probat…

Ja često pokušavan dadati nešto TLM-R-A ali mi još nikako nije uspjelo. Nitko neće da proda pošto bi ja htjeo kupiti. Radim u auto industrij i inžinjer sam strojarstva pa jako dobro znam šta alumij znaši u auto industriji i šta će značiti u budućnosti. Zato mi nikako nije jasno kako oni ne uspjevaji dobro poslovati.
Lijep pozdrav svima!



Nego, da li je itko primijetio trgovinu na TLM-u—-nije loše baciti pogled na bid i ask…eto mene zaintrigiralo….mjerkam to već duže vrijeme…i kaj ja znam ….možda probat…

Ja često pokušavan dadati nešto TLM-R-A ali mi još nikako nije uspjelo. Nitko neće da proda pošto bi ja htjeo kupiti. Radim u auto industrij i inžinjer sam strojarstva pa jako dobro znam šta alumij znaši u auto industriji i šta će značiti u budućnosti. Zato mi nikako nije jasno kako oni ne uspjevaji dobro poslovati.
Lijep pozdrav svima!
[/quote]
Samo da dodam da tlm ima u idućih 6 mjeseci sve rasprodano tako kazu vlasnici al nemam ovu dionicu ali svakako je dobro bacit oko na nju



a tko vam je prodavao dionice?

da nije možda lopina

ne bi me čudilo, tako je i na BPBA pisao kako treba kupovati, kako je to prilika, a kasnije je priznao da je taj isti dan u 13.00 prodao. tko s lopinom tikve sadi…..
[/quote]
Očekujem preuzimanje BPBA od 118 do 150 kn.Zašto bi prodavao po 70 do 95.
Za sada povremeno dokupljujem.Za mjesec/4.4.2011./ sigurno dana ulazi u redovno trgovanje.

Tromjesječni prosjek 81,60 Zadnja cijena 71.

U BPBA će teći med i mlijeko!

ZAJAM OD 50 MILIJUNA EURA ZA TERMINAL U LUCI PLOCE.

Rok otplate zajma je 23 godine,uz pocek od 12 god i kamatu od 2 %

Lucka uprava vec je ugovorila i obavila poslove vrijedne 3,5 mil.eura za pripremne radove na skladisnim povrsinama i izradu glavnog projekta terminala za rasute terete.

Ocekujemo u narednom periodu da ce Luka Ploce ostvarivati promet između 12-14 milijunatona godisnje.Realno je da se za takve potrebe broj zaposlenih poveca na 4 tisuce

Izvor; Slobodna Dalmacija, Tomislav Batur,ravnatelj Lucke uprave Ploce. [shocked] [kiss] [shocked] [kiss] [shocked] [kiss] [thumbsup]

Sutra ce biti gadno.
Pozdrav

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Od danas i KOKA-R-A u redovnom trgovanju.

Da li će KOKA nesti zlatna jaja ili mučak?

New Report

Close