Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možete u pbz investor?

Slijedeci tjedan ocekujem rast Crobexa prema 2100, te nakon izvjesca i probijanje te granice.

Crobex je trenutno na +1,33%!

Očito dobra FI i te kako imaju utjecaja na cijene dionica.

Ignore: KressoM, delux

Nisam znao da vani burze rade, samo mi ne. I dobro im ide.

ne znam šta se ovih dana dešava sa dionicom ATPL  ali oni koji imaju tu dionicu trebali su se  po istoj cijeni  prebaciti u dionicu ADRS dok su mogli, jer bi  u budućnosti mirnije spavali.

samgal, 02.11.2021. u 14:25

ne znam šta se ovih dana dešava sa dionicom ATPL  ali oni koji imaju tu dionicu trebali su se  po istoj cijeni  prebaciti u dionicu ADRS dok su mogli, jer bi  u budućnosti mirnije spavali.

sad na 380 kn ja ću ipak puno radije uložiti u atpl nego u adris…

svjedoci smo da je crobi koji je navikao biti u mišjoj rupi , provirio napucan na 2230 pointi,tako napucan ,natekao,modar,podbuhli,nenaviknut na visine,manta mu se,vraća se na startne pozicije, a svi znamo da je to 1800 pointi..

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

O najboljem kreditnom rejtingu ikad, ni riječi. I ovo će mi moderator izbrisati.

Došao iz trgovine, stvari skuplje i do 70%. Sve poskupljuje osim dionica. Jel to normalno?

@lojtra

ti slobodno svoje dionice izloži po 70% višim cijenama od trenutnih…drugi par rukava je što nemaš nikakve šanse prodati ih po toj cijeni…jer kupnja dionica je luksuz, a kupnja kruha voća,mesa,mlijeka,ulja itd. je životna potreba!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Preko sat vremena Hita brokeri nisu izvrsavali naloge niti se imao uvid u trgovanje na zse !?!?

Nigdje obavijesti..nigdje isprike…a kamo li neke sankcije.

Najgore od svega..ispada da sam samo ja time “ostecen”  🙁

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kolega Lucijan.. nemojte se ljutit ali Vi na forumu samo širite negativu.. i sto se Tehnike tice i sto se brokera tice….   i drugih firmi

Vani se gadno crvene

https://www.investing.com/indices/major-indices

a DAX je na -3,25%!!!

bojim se da će i crobex danas gadno dolje 😥

Ignore: KressoM, delux

avax10, 26.11.2021. u 09:21

Vani se gadno crvene

https://www.investing.com/indices/major-indices

a DAX je na -3,25%!!!

bojim se da će i crobex danas gadno dolje 😥

1. tržišta se prenapuhana, a dionice su precijenjene-na povijesno najvišim razinama

2. dolazi nova varijanta corona virusa, najgora do sada : https://www.poslovni.hr/svijet/nova-opasna-varijanta-korone-potvrdena-i-u-izraelu-eu-predlaze-zabranu-letova-iz-ugrozenog-podrucja-4314358

A burza li ga crveni.

 

PA LJUDI MOJI, JE LI TO MOGUĆE? BDP u trećem kvartalu porastao čak 15,8 posto

New Report

Close