Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i što je bilo kad smo se probudili?

evo na brzinu sam pročitao fakat moraš biti stručnjak da zaključiš da bez ekonomije nema ni burze

otkrili toplu vodu nakon 30 godina samostalnosti

 

Kako bi se povećala potražnja na tržištu kapitala u Hrvatskoj, bit će, smatra Žigman, potrebno povećati razinu financijske i informatičke pismenosti, poreznim izmjenama destimulirati štednju građana u obliku gotovine, štednih depozita i nekretnina te olabaviti ograničenja i uvjete za ulaganja velikih, institucionalnih investitora, a što je dijelom već i učinjeno.

diokidina, 15.10.2020. u 22:28

https://www.seebiz.eu/trzista/smead-mladi-i-glupi-investitori-krivi-za-sulude-valuacije-dionica/242949

ima takvih i ovdje! kad cijena dionice počne padati,onda neki nadobudni brže bolje skinu 1-2 dionice s prodaje jer valda misle da će netko nasjesti da kao fol ide promjena trenda..dobro čovjek kaže, mladi i glu.pi investitori

Europa se crveni kao pred zalazak sunca, a ni Ameri neće bolje otvoriti trgovanje.

Ali na našu burzu to nikada nije utjecalo, pa teško će i sada

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

klackalica, 26.10.2020. u 14:07

Europa se crveni kao pred zalazak sunca, a ni Ameri neće bolje otvoriti trgovanje.

Ali na našu burzu to nikada nije utjecalo, pa teško će i sada

piti ćemo mi svi pelinkovac i to antiq

klackalica, 26.10.2020. u 14:07

Europa se crveni kao pred zalazak sunca, a ni Ameri neće bolje otvoriti trgovanje.

Ali na našu burzu to nikada nije utjecalo, pa teško će i sada

mi malo kasno palimo, ali kad krenemo tonut ćemo brže i jače od njih,to smo već puno puta gledali na ZSE. ljudi su svjesni da nekog rasta s ovih razina cijena neće biti i zato su prometi mali jer nitko ne kupuje,a za paničnu rasprodaju još nije došao trenutak..ali doći će, a onda i vrijeme za kupnju

do tada – tu i tamo baciti oko na ZSE, ali nema straha da se propusti taj veliki pad jer će o tome vrištati sve naslovnice medija i portala kad se dogodi!

kodi, 23.10.2020. u 13:14

 





diokidina, 15.10.2020. u 22:28



 

https://www.seebiz.eu/trzista/smead-mladi-i-glupi-investitori-krivi-za-sulude-valuacije-dionica/242949

 



 

ima takvih i ovdje! kad cijena dionice počne padati,onda neki nadobudni brže bolje skinu 1-2 dionice s prodaje jer valda misle da će netko nasjesti da kao fol ide promjena trenda..dobro čovjek kaže, mladi i glu.pi investitori

evo i danas-135 komada ERNT prodano je po bidu od 1420-1410 i onda neki jadnik kupi 1 dionicu po 1430 kn da nekoga kao fol zavara.

smijurija od “ulagača”

Pozdrav,jel postoji koja aplikacija (IOS) za pracenje Zagrebacke burze (cijene,promet itd)?
Zahvaljujem unaprijed na odgovoru!

Nije aplikacija nego web stranica. Mozete pratiti promet i cijene.

https://hrportfolio.hr/burza/zagrebacka-burza-zse

Marielena, 27.10.2020. u 20:28

Nije aplikacija nego web stranica. Mozete pratiti promet i cijene.

https://hrportfolio.hr/burza/zagrebacka-burza-zse

Za te sve web stranice znam,zanima me iskljucivo jel postoji kakva aplikacija za IOS s obzirom da nisam uspio nista pronaci ..

lp

vani burze već par dana padaju po -1-2%, a izgleda da će se i danas nastaviti…vrlo brzo će se to prenijeti i na ZSE jer bi strani ulagači mogli početi kratiti ili zatvarati preostale pozicije na zse jer vide da ovdje od rasta više neće biti ništa nego da je za očekivati samo pad…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Strani ulagači?

Kolega Zorangutan nesretan da ZSE ne pada.

A ne zna da je ZSE ljosnuo 2008 i nikada se nije oporavio.

zorangutan, 28.10.2020. u 08:47

vani burze već par dana padaju po -1-2%, a izgleda da će se i danas nastaviti…vrlo brzo će se to prenijeti i na ZSE jer bi strani ulagači mogli početi kratiti ili zatvarati preostale pozicije na zse jer vide da ovdje od rasta više neće biti ništa nego da je za očekivati samo pad…

njemacki DAX, index najjaceg EU gospodarstva,je i dalje u padu,trenutno cak -3%!! za ocekivati je da se ovo crvenilo pocne preljevati na ZSE

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!







Ignore: KressoM, delux

Mi nemozemo past jer nismo nikad ni rasli. Mozemo samo probit dno!!

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close