Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

avax10, 28.10.2020. u 14:05

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!

 

Pa kad idu u novi lockdown. Iako, mislim da pad neće biti ni blizu od prije pola godine.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

sonda, 28.10.2020. u 21:34

 









avax10, 28.10.2020. u 14:05



 

Bogami vani burze opako tonu, DAX je sada na čak -3,92% i ovo sve više miriše na onaj svjetski burzovni armagedon iz prvoga kvartala ove godine!

 

 



 

Pa kad idu u novi lockdown. Iako, mislim da pad neće biti ni blizu od prije pola godine.

vjerojatno ćemo i mi nakon 01.11. …ova jesen-zima bit će gadna i turbulentna, a to će se i te kako osjetiti i na burzi kao npr. jučer pred kraj dana…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ima li stranica na kojoj piše kad su izvješća za koju dionicu? Starim, hvala.

I ja mislim da ćemo u lockdown uskoro. Zapravo, ne znam što čekaju. Valjda ih je strah.

Problem je što zima tek dolazi, tako da nas čekaju zbilja teški mjeseci.

A dobra stvar, što se tiče burze, je što smo ipak nešto naučili prije pola godine. Očekujem pad na burzi, ali ne dramatičan. Svi smo spremni na pad i imamo nešto keša za diskontni ulaz. Vidjet ćemo hoće li se to doista i dogoditi. Za sada, ja ne vidim da je netko previše raspoložen za prodaju, bar ne firmi koje izbacuju dobra izvješća.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Marielena, 28.10.2020. u 09:33

Kolega Zorangutan nesretan da ZSE ne pada.

A ne zna da je ZSE ljosnuo 2008 i nikada se nije oporavio.

na ZSE sam skoro 20 godina pa sam prema tome doživio i preživio i 2008. …a ti se slobodno pravi pametna, čvrsto drži dionice i gledaj kako im se topi vrijednost…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

30 ili 31. je zadnji dan izvješća? Mislim da nema veze što je subota?

Mislim da u subotu nema izvjesca.

Znala su bit izvješća i praznike. Po zakonu je 31.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/zse-crobei-na-putu-gubitaka-treci-tjedan-zaredom-676440

Ignore: KressoM, delux

Sve u plusu. Neki se zeznuli?!🙄😷

zorangutan, 29.10.2020. u 13:15

 





Marielena, 28.10.2020. u 09:33



 

Kolega Zorangutan nesretan da ZSE ne pada.

A ne zna da je ZSE ljosnuo 2008 i nikada se nije oporavio.

 



 

na ZSE sam skoro 20 godina pa sam prema tome doživio i preživio i 2008. …a ti se slobodno pravi pametna, čvrsto drži dionice i gledaj kako im se topi vrijednost…

Ja dionice ne drzim cvrsto. Trejdam sa njima.

Samo se bojim da vi koji ste sve rasprodali i sada cekate apokalipsu budete malo razocarani.

Nije niti u ozujku bilo nekog znacajnijeg pada a tada je strah bio veliki jer je virus bio nepoznati. U Njemackoj su uveli “lockdown” gdje su zatvorili restorane i kafice koji su ionako prazni. U Svedskoj nije bilo lockdowna i nista se spektakularno nije dogodilo. U Aziji nitko ne govori ni o kakvom lockdownu vise.

Ja ocekujem stabilizaciju stanja nakon Trumpovog reizbora.

Imam i ja casha inace i cekam. Zasto kupovati skuplje kada za tjedan dana mozes jeftinije.

 

 

 

@Marielena

Načelno se slažem, s iznimkom da ja nisam trejder. Ali izrečeno u glavnini stoji.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/dzs-promet-industrije-u-kolovozu-pao-za-82-posto-na-godisnjoj-razini-677223

Ignore: KressoM, delux

S obzirom na to da Bitcoin jucer i danas dozivljava boom, evo jedan prigodan video, za pocetnike https://www.youtube.com/watch?v=I_yyS1_aQFg

Slijedeci tjedan su ameri i europa u zeleno. Nadam se da ce i nasi pratiti trend.

New Report

Close