Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

yieldchaser, 21.08.2020. u 16:37

@invest

Tek će se na dionicama financijskog sektora, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj osjetiti kad ćemo točno izaći iz ove krize. Ako pogledamo preko bare, ali i cijeli svijet, dobre perfomanse su imale dionice najjačih tech kompanija, a to nije samo odraz monetarnih mjera i ostaloga, nego generalno jako dobrih poslovnih rezultata.

AAPL jako dobar primjer.

Pitam se samo kako će se takva zadržavanja dobiti utjecati na cijene dionica u nas? Ako ne budu rasle, a ne bude dividende, a bilo je ok dobiti, treba kupovati.

Tako je.

Mislim da ce trgovanje sutra biti jako eksplozivno. Ocekujem rast Crobexa preko 1.5%.

zašto

Zasto ne? Talav mi bio feeling. Nazalost samo 0.5%

Što je to na DDJH?

redizajnlos, 26.08.2020. u 09:53

Što je to na DDJH?

Ništa novoga. Takvu su putanju do sada prošle sve dionice koje su na kraju nulirane. Obrazac trgovanja je uvijek isti. Prodala sam danas sve svoje pozicije u dionicama. Preagresivne su kupnje da bi bile istinite. To me naučila prošlost i ne namjeravam više tu pouku ignorirati. Sretno do proljeća 2021!

Sretno i vama bilo, ali čini mi se da propuštate veliku oportunitetnu zaradu.

Svatko zna za sebe što mu je najbolje činiti.

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Za ovu godinu dosta zarade i dosta poreza za platiti. Kolegi BudFoxu preporučujem da u buduće bolje sluša žensku intuiciju!

salt, 25.08.2020. u 23:20

Zasto ne? Talav mi bio feeling. Nazalost samo 0.5%

Zapravo ti je feeling bio dobar. Nije 1,5%, al poteglo je. I ovo danas što se događa.. Šta reć, neloše.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

redizajnlos, 26.08.2020. u 09:53

Što je to na DDJH?

Mokri snovi…

Vujnovac, Debeljak i Šešok u igri za Đuru Đakovića

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

zadnjih dana ulazio u razne (pred)stečajuše (jer su na ZSE i volovi letjeli), ali zato sam danas zatvorio sve te stečajne pozicije tipa ddjh, dlkv, ingr i sada skoro 100% cash-r-a jer uskoro će sve to popadati da boli glava…penezi su v žepu 👍😘

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zoki

sto mislis o opte po 5 kn?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

5 kn je preskupo obzirom da je natječaj propao i da će se pokušati prodati preko posrednika, vjerojatno tek iduće godine…a do tada će na ZSE biti bar 2 jače korekcije pa će biti prilika za jeftino kupiti …meni  5 kn nije više jeftino…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 26.08.2020. u 15:30

zadnjih dana ulazio u razne (pred)stečajuše (jer su na ZSE i volovi letjeli), ali zato sam danas zatvorio sve te stečajne pozicije tipa ddjh, dlkv, ingr i sada skoro 100% cash-r-a jer uskoro će sve to popadati da boli glava…penezi su v žepu

Hmm. kolega i sada posto ste prodali “stecajuse” kao npr DLKV, sada cete poceti svakodnevno pljuvati po njoj po obicaju, vi i takvi slicni vama buregdjijama ovdje zapravo i nije mjesto…

lp

Pozdrav svim forumašima.

Novi sam ovdje, a dionice sam prvi put kupio sa 19 godina. Neko sam  vrijeme bio vani sad opet imam nešto gore na ZSE ali bih htio još ali se dvoumim.

Znam da se ovakve info debelo naplaćaju,ali ima neka dobra duša da bi napisala ovdje javno ili privatno poruku kojih 5 dionica na Hr tržištu bi vrijedilo kupiti i gdje bi se dugoročno mogla očekivati zarada. Dionice koje vrijedi ispratiti kupnjom.

Lp svima.

New Report

Close