Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da bar padne nešto što vrijedi pa da nadokupimo.

Izuzev ATGR koji pada zbog ex dividend day i mrtvih turista (i dalje jako precjenjenih), sve ostalo su stečajuše i ostale grobarske dionice. Čekam nešto dobro kad ono kit*.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

hm..korekcija..to je zapravo eufemizam koji koristimo kad hoćemo reći da smo izgubili novac. 😀

IGH je zanimljiva kontra-dionica, kada sve pada ona raste, i obrnuto!

Ljeto tek počelo a  evidentno  je  da  “winter is coming” ..  😀

ne, dobro je da smo odradili ovaj rast prethodnih dana

hpb2020hpb, 24.06.2020. u 11:53

stvarno mi nije jasno da danas nemamo korekciju od jedno -10%

nije ni zse više što je nekad bila


Osim što je komentar sarkastičan, sve mi se čini da će biti i točan…

Rastimo zajedno...

ma nije sarkazam 🙂 ova burza je takav spalionica novca da je nema nadaleko i naširoko

A jesam sivonja, ne mogu ni dva dana crvenila docekat, a da ne krenem u šoping… danas ubacio 30% portfelja unutra, HT, ATGR, ERNT, PODR, RIVP i malo nadokupio i “brzih” akcija DLKV i IGH.

Bumo vidili…

Rastimo zajedno...

evo vatreno jutro danas

Opet pao sustav???

Agram ne radi…ostali?

Rastimo zajedno...

Ne radi ZSE. Sad neznam kako mi je prošao nalog u izmjeni. Katastrofa.

Parica, 25.06.2020. u 16:43

A jesam sivonja, ne mogu ni dva dana crvenila docekat, a da ne krenem u šoping… danas ubacio 30% portfelja unutra, HT, ATGR, ERNT, PODR, RIVP i malo nadokupio i “brzih” akcija DLKV i IGH.

Bumo vidili…

Slaab karakter!

Ha, ha, ha!

 

Raspad sustava na sve strane!

Danas promet i pol

https://www.jutarnji.hr/life/zivotne-price/htjeli-su-postati-hrvatska-toscana-ali-sve-su-otkazali-a-spiskali-smo-milijune-na-vile-15005914

Ne znam di je sad onaj lik koji se ovdje pomalo bahato hvalisao proslo Ljeto kako upravo zavrsava apartmane na kredit u Dalmaciji koji ce biti spremni za ljetovanje 2020. Mislim da je to bilo na viro temi jer je ulozio nesto i u secer.

Uh zajeba…

New Report

Close