Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponedjeljak nakon produženog vikenda, do 11 h, 1.4 milijuna kuna prometa..

Smijurija.

U prijevodu oprezna kupnja. Prodaja ne da vise jeftino.

I dalje mislim da slijedi nagli skok na nekim dionicama.

salt, 15.06.2020. u 16:14

U prijevodu oprezna kupnja. Prodaja ne da vise jeftino.

I dalje mislim da slijedi nagli skok na nekim dionicama.

na kojim?

evo atpl na primjer …

a dosade majke ti mile

adris kreće u otkup dionica

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/p886SixfMDyuL9eXUdTNuw==.pdf

da ne bude kasno

 

Max 548 kuna?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ja to dobro vidim?

900 milijuna kn?

Pa ako to sve potrose dogurat ce je do 100 eurica

Obzirom na domace i ino vijesti moglo bi u utorak biti “veselo”…

Rastimo zajedno...

Pa ne bih se baš složila sa Vama gos. Parica. Očito da ste u kešu. Nema više “zaključavanja gospodarstva” bez obzira što se u narednim mjesecima bude ili ne bude dešavalo. Niti jedna ekonomija više to ne bi mogla podnijeti a kamo li Hrvatska. I ovako smo već propali.

Kolegice,

Apsolutno se slazem s Vama u svemu. Nema vise zatvaranja, ali ocito ce sezona biti losija od najgoreg scenarija sto znaci da ce sve u p.m. Strah me i pomislit sto ce bit na jesen…najmanji problem ce bit ZSE…

Kao i od pocetka ovog sranja i dalje sam 70% u kešu, ali ovo sto je u papirima radi kao singerica, trejdam i dobro pazarim. Uopce ne zelim raspad burze jer mi i ovako ide odlicno i ne zelim da ljudi pogube novce.

P.s. na ATH-u sam, prinos ovu godinu cca. 8%…a u utorak ocekujem i veci prinos jer imam DLKV…

Rastimo zajedno...

Parica, 21.06.2020. u 23:43

Obzirom na domace i ino vijesti moglo bi u utorak biti “veselo”…

Da, da. Ameri u panici trenutno +1.37%, u Zadru zaražen bugarski tenisač. Sutra panika i raspad sistema. Evo odmah šaljem brokeru poruku da mi sve rasproda. Bežanija. Od puste panike vanka investitori masovno kupuju umjesto da prodaju. Mora da je šok to. Srećom ste vi u kešu pa će te sutra moći kupiti nešto kad padne 0.14%. Taman brokera nahranite provizijom da može na more sa ženom i djecom.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Djubre, 22.06.2020. u 18:49

 





Parica, 21.06.2020. u 23:43



 

Obzirom na domace i ino vijesti moglo bi u utorak biti “veselo”…

 



 

Da, da. Ameri u panici trenutno +1.37%, u Zadru zaražen bugarski tenisač. Sutra panika i raspad sistema. Evo odmah šaljem brokeru poruku da mi sve rasproda. Bežanija. Od puste panike vanka investitori masovno kupuju umjesto da prodaju. Mora da je šok to. Srećom ste vi u kešu pa će te sutra moći kupiti nešto kad padne 0.14%. Taman brokera nahranite provizijom da može na more sa ženom i djecom.

Smirite glavu😉, cemu nervoza???

Ja sam to napisao jucer prije otvaranja ino burzi. Sve vijesti su ukazivale na jaki crveni dan (koji se nije desio). Lako je sada mudrovat, sto se niste jutros javili kad ste tako pametni?

Trenutno u ovoj situaciji i obzirom na cijene samo su hazarderi full u papirima. Ni u ludilu na ovim cijenama ne ulazim s vise od 50% portfelja…

P.s. ne navijam za pad, neka sve raste, imam 30% portfelja u papirima i to mi je dovoljno do daljnjeg…

 

Rastimo zajedno...

kod tebe nema FOMOa jer si ti već MO. banana ti je dobro rekla. ovih 70% casha koje imaš su ti od prodaje papira u bescjenje u ožujku u travnju…očekivao si da će past još više, a i dalje očekuješ što je razvidno iz tvog držanja 70% casha, a sve kako bi imao veću količinu. bolje drži taj cash narednih 6-7 do neke nove korone pa ćeš tad imat čistin jeftini ulaz. i reagiraj brzo, najbolje kroz DCA sistem kad bude vrlo nisko. procjene su ti slabe i vrijeme je da počneš slušati mudrije od sebe. nemoj nas samo zabavljat s pričama kolioo dugo si na burzi jer svi znamo da mudrost ionako ne dolazi s godinama…

Eh moj kolega, stvarno imate pravo, sve sam prodavao na dnu u ozujku i travnju, ali sam to sve jos jeftinije kupovao par dana ranije i tako iz dana u dan vrtio (dnevno po 0,3-0,5 mil kn). Kad je padalo u 9:30 sve prodavao i u podne sve vracao nazad i tako “shortao” gubitak, kad je krenuo odbijanac prodavao popodne, pa ujutro opet (skuplje) kupovao i tako shortao dobitak…ali konacni rezultat je fenomenalan, prinos za sad odlican, kes pozicija jaka i psiha sacuvana…

FOME kod mene nema jer trejdam i uvijek sam unutra samo od rasta/pada zavisi koliku imam kes poziciju…

Ako ne vjeruje mozemo se i okladit za neki simbolicni iznos, cca 2000kn i ja Vam javno posaljem sve trsnsakcije, stanje portfelja na pocetku godine i sada…a mozete mi samo vjerovat na rijeci

P.s. znam da je vama investitorima tesko shvatit napisano ali ima nas razlicitih😀🙋‍♂️

Rastimo zajedno...

New Report

Close