Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u moru depresivnih dionica instinkt mi govori da će HTPK s obzirom na nadbidavanja početi ozbiljnije rasti


u moru depresivnih dionica instinkt mi govori da će HTPK s obzirom na nadbidavanja početi ozbiljnije rasti

sjećam se da si isto pisao i kad je HTPK bio na 110 kn [bye]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Petak je jel može to bar 1% u minus? Kaj Ameri papci znaju kako se to radi.

Evo još malo pa tio se želja ispuni blizu smo 1% MINUSA
Bilo kakav komentar na ovaj lopovluk je suvišan

kriminal

ma kakav cash-r-a, 100% in

10 minuta bez transakcija na ZSE [shocked]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

još malčice pa ćemo i u zeleno [yawn]


kriminal


a sto je to kriminal, na sto mislite

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Sad će to malo INU gurnut gore i još jednu dvije fondovske i crobex evo ga u zelenom



kriminal


a sto je to kriminal, na sto mislite
[/quote]

Trgovanje na ZSE čisto i veliki kriminal


još malčice pa ćemo i u zeleno [yawn]

moguće da na kraju managerčići naguraju crobex u zeleno, samo ne znam zašto se trude…nas i tako ne mogu prevariti jer na svoje oči gledamo minus cijeli dan [angry]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



kriminal


a sto je to kriminal, na sto mislite
[/quote]

upravo ovo što se događa, rušenje i ponovno naštimavanje na 0 ili mali +
a i općenito stanje u našoj državi, sanader će nakraju počet izigravat spasitelja , majstor opsjenarstva…

ma kakav cash-r-a, 100% in

idemooooooooooooooooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close