Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uh kakav fini pad, minus 2,47 %, pa to više čovjek niti da pita, može li to bolje?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uh kakav fini pad, minus 2,47 %, pa to više čovjek niti da pita, može li to bolje?

lp


Ma ludilo pravo, uspio nekako prodati ht iznad prosječne i kupiti dlkv ispod iste, otić zubaru i putem naoštriti motorku. Sve više od toga bila bi magija. Uskoro ćemo saznati jel to sve bilo i pametno.

who dares, wins


mi smo danas u manjem minusu nego cijela europa (ne u puno manjem) !
evo kolega !
http://www.cfdspros.com/indices/world-indices

Čudna matematika prije bih rekao samozavaravanje.
Jučer smo mi pali 1 % i danas 2,47 %, a Europa jučer porasla 1,5 %.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



mi smo danas u manjem minusu nego cijela europa (ne u puno manjem) !
evo kolega !
http://www.cfdspros.com/indices/world-indices

Čudna matematika prije bih rekao samozavaravanje.
Jučer smo mi pali 1 % i danas 2,47 %, a Europa jučer porasla 1,5 %.

lp
[/quote]
a onaj “igrokaz” na kraju u četvrtak i neradni petak ste zaboravli.
koliko su oni pali u ta dva dana,a koliko mi.



mi smo danas u manjem minusu nego cijela europa (ne u puno manjem) !
evo kolega !
http://www.cfdspros.com/indices/world-indices

Čudna matematika prije bih rekao samozavaravanje.
Jučer smo mi pali 1 % i danas 2,47 %, a Europa jučer porasla 1,5 %.

lp
[/quote]
toćno nikita007
a i kolega je govorio o DANAS ! [rolleyes]

rokaju nas zbog prodaje manjiskih udijela u drzavnim firmama ocito su na redu sljedeci mjesec a ne na jesen


…sve to stoji….

Zato sam napisao da se naša burza ponaša nelogično.., jer pad se smanjuje (iako smo najgori u regiji) i ne samo naša, već i inozemna predviđanja su da zadnji kvartal ili početkom godine slijedi oporavak…,
Pa zašto onda na sve to što sam napisao burza ne reagira jer je opće poznato da burza prva reagira na pozitivna kretanja u gospodarstvu (bar u najavi) i to bar 6 mjeseci unaprijed…

Zato jer na burzi svi jedno govore, drugo rade, a treće misle, a nitko nije siguran što će se u stvari dogoditi ! [rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


rokaju nas zbog prodaje manjiskih udijela u drzavnim firmama ocito su na redu sljedeci mjesec a ne na jesen

Baš sam si mislio o tome nešto. Moguće. Ali ako riješe brodogradilišta, a navodno su optimistični onda praćka.

who dares, wins

Šta to radite na burzi ….?

Jutarnje vijesti sa apokalipsom u Grčkoj i neredima u Španjolskoj ..nisu se niti drukčije mogle odraziti na Crobex…. nervoza prije nekoliko dana, pokazala se opravdana ..uključili su se mnogi
margin pozivi.od kojih izgleda strahuje veći broj investitora , nego mi mislimo.
Poziv kolege X , na prodaju HT-a, urodio je plodom…. dio ulagača, počelo je izlaziti iz Ht-a
i kupovati ostale dionice u padu..izlaz iz Adrisa ..i dokup ostalog…
Da li je pad konačan..kako vidimo na građevinarima, tu je manje šokova…
Čvrst primjer Tankerske plovidbe, da PAMETNA politika Uprave, čini čuda..za razliku
od nedisciplinirane i delinventne ATPL…gdje su brokeri , odlučili i zaraditi kritizirane
troškove usluge…. ponajprije rušenjem cijene i niskim dokupom za Upravu.

Ostalo nemam u portfelju…kao i svi Vi ..mislim da bi bilo pametno imati novaca za dokup….
ali ne kreditnog.Prošli puta , investitori su mahom ušli na 1850 Crobexa..Da li će to biti dno?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


.Ostalo nemam u portfelju…kao i svi Vi ..mislim da bi bilo pametno imati novaca za dokup….
ali ne kreditnog.Prošli puta , investitori su mahom ušli na 1850 Crobexa..Da li će to biti dno?

Sve ovisi kolko bi ova kriza i resesija mogla da traje. Budel trajalo moglo bi da se desi da bude i niže.



…sve to stoji….

Zato sam napisao da se naša burza ponaša nelogično.., jer pad se smanjuje (iako smo najgori u regiji) i ne samo naša, već i inozemna predviđanja su da zadnji kvartal ili početkom godine slijedi oporavak…,
Pa zašto onda na sve to što sam napisao burza ne reagira jer je opće poznato da burza prva reagira na pozitivna kretanja u gospodarstvu (bar u najavi) i to bar 6 mjeseci unaprijed…

Zato jer na burzi svi jedno govore, drugo rade, a treće misle, a nitko nije siguran što će se u stvari dogoditi ! [rolleyes]
[/quote]
Kolega, 6-9 mjeseci prije reagiraju uređene burze u uređenim zemljama. Kod nas može reagirati 2 godine prije a može i što mi je logičnije 2 tjedna prije. Kad se ekipa ukrca , evo nas u 2 tjedna 50-100 % rasta Crobija. Već viđeno.

evo malo brojki:
od 26. travnja (2215,18) do danas (1875,40) crobex roknuo više od 15 posto.
znači, djeca draga, da smo ovaj tjedan, do petka sigurno, i praktično i teoretski u tržištu međeda.
ako je to tako, sam bog zna di će se crobex reboundat.
po meni, vjerojatno osjetno niže od 1800 bodova…

hate red

New Report

Close