Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-bez-dovoljno-goriva-za-preokret,75950.html

Ova Grčka kriza ima više utjecaja na našu ZSE nego na samu Grčku

nemojte badela puno kupovat, stetno je za zdravlja

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ova Grčka kriza ima više utjecaja na našu ZSE nego na samu Grčku

Kao i uvijek prisustvujemo intenzivno padovima svjetskih indexa a uvijek smo blazi u rastu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

danas nadzorni odbor Dalekovoda odlućuje o dozvoli upravi za stjecanje vlastitih dionica.


Ova Grčka kriza ima više utjecaja na našu ZSE nego na samu Grčku

Ma fenomen Grčka je samo na ZSE – dok je ATGI trenutno na +5,xx%
baš me zanima dal uopće ima snage za odbijanac na ZSE jer koliko vidim MIFovi i dalje šopaju gladnu državu uzimajući njezine obveznice

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Ova Grčka kriza ima više utjecaja na našu ZSE nego na samu Grčku

Ma fenomen Grčka je samo na ZSE – dok je ATGI trenutno na +5,xx%
baš me zanima dal uopće ima snage za odbijanac na ZSE jer koliko vidim MIFovi i dalje šopaju gladnu državu uzimajući njezine obveznice
[/quote]

Šuki je nezasitan usisa sve a pomaka niodkud

Danas iz praznog u šuplje. Sutra će i gore da bude. Možda šta idući tjedan?
Zašto se ovo u opće zove burzom da mi je samo znati?

who dares, wins



Ova Grčka kriza ima više utjecaja na našu ZSE nego na samu Grčku

Kao i uvijek prisustvujemo intenzivno padovima svjetskih indexa a uvijek smo blazi u rastu.
[/quote]

što je najgore jučer i danas kod nas nema ni tog blagog rasta, dok su indexi za kojima se crobi "poveo" u pad i jučer rasli i danas rastu…….
nejgor od svega je što nema ni tog blagog konstantnog rasta……

a uz sve to crobi se opet sveo na tek jednu dionicu koja ima zadovoljavajuči promet…….
mislim, da se razumijemo, no zagovaram promete od 70-80 milja ali ovo je premalo……

Činili se vama da je ZSE cjeli na promatranju

jel se i kod vas nis ne dogadja il mi se to gledalica smrzla ;p….prava euforija danas

New Report

Close