Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moci ces i zabu komotno odbit-to je samo danas, dok ne pokupuju dionice za svoje radnike…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


ovo sto se dogadja na IGH je pokusaj umjetnog drzanja cijene ispod 3000.
tovare se na 2950 ne bi li poplasili imaoce.

samo cekam da dodje netko i opali po asku svih 88 komada…
bit ce tu papreno, posebno ako je ocito da je IGH po tehnickoj analizi na lokalnom dnu!

[lol] [smiley]

evo gospodo kao sto sam Vam i napisao:

2.950,00 70 12:38:32
2.949,00 18 12:38:32
2.949,00 15 12:38:32
2.948,92 2 12:38:32
2.948,70 3 12:38:32

netko je u jednoj transakciji opalio po IGHu 100 komada po asku.

PS. ajde recite iskreno, koja me majka za zeta ne bi pozeljela?
[smiley]


PS. ajde recite iskreno, koja me majka za zeta ne bi pozeljela?
smiley

Edo MAJKAA…
[lol]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus


Jel zarađuje ovdje itko [undecid], pa ovo nije za gledat..

Ha. Burza je odraz kolektivne svijesti, baš kao i ekonomija, uopće. A Hrvati, kako u ekonomiji tako i na burzi imaju strategiju – čekati da Nijemcima krene, pa će valjda i nas povući. Ne do bog, da mi sami nešto pomaknemo, promijenimo.

Nekonkurentni u ekonomiji, nekonkurentni na burzi. Da popravimo konkurentnost na burzi povećao bi se promet. Da popravimo konkurentnost u ekonomiji, bili bismo uspješniji na tržištu..

Jer, kad Nijemcima krene, ima ih još poput nas koji čekaju u redu! Spremniji mogu dulje čekati da Nijemcima krene, a i bolje će proći kad im krene.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Na burzi rada ima puno više prometa nego na ovoj.

Ali nema zarade,samo trošak.

obožavam strvine-posebno ovce


Dali je ovo za smijat ili plakat kad odbiješ HT i ZABU ostane neka 3 mil prometa

Katastrofa!



PS. ajde recite iskreno, koja me majka za zeta ne bi pozeljela?
smiley

Edo MAJKAA…
[lol]
[/quote]
opa kaj je ovo????
ovo nije moj citat,,,

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0




PS. ajde recite iskreno, koja me majka za zeta ne bi pozeljela?
smiley

Edo MAJKAA…
[lol]
[/quote]
opa kaj je ovo????
ovo nije moj citat,,,
[/quote]

Tko će ga više znat od pustih nickova… Ionako na forumu sveukupno piše desetak likova a sve su ovo njihovi različiti nickovi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"





PS. ajde recite iskreno, koja me majka za zeta ne bi pozeljela?
smiley

Edo MAJKAA…
[lol]
[/quote]
opa kaj je ovo????
ovo nije moj citat,,,
[/quote]

Tko će ga više znat od pustih nickova… Ionako na forumu sveukupno piše desetak likova a sve su ovo njihovi različiti nickovi.
[/quote]
na sve ovo mogu samo rec- imam samo jedan nick…
tko zeli moze uvijek provjerit kod moderatora..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ovo je trgovanje kao 2001,2002 god…,tada se je ekipa koja vodi burzu,brokerske kuće,fondove nakrcavala jeftinim dionicama i čekala bolje dane da postanu guru HR.
Tada su 2006,2007 po Bussnes Hr,Poslovnom,Lideru davali interviu o uspješnosti njihovih fondova i njih samih.
Opaka igra i taktika velikih.

dobra mi je ekipa na brodarima…….kao danas otkrili okret bdi-a a nekad su na istoj
razini bdi-a bile veće cijene………no sad treba iskrcat ono kaj su stiskali za dole
i nakrcali se …………………….

zaboravio napisat da se polako sve pretvara u ravnu crtu…………..ali baš sve……

New Report

Close