Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/depoziti-u-kolovozu-najveci-mjesecni-rast-ove-godine,59011.html

oporavak? meni je to vise selektiranje drustva…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Svi igrači na ZSE tržištu postali su šibicari, a zse portal može staviti ovo

traže se dugoročni investitori, a kratkoročne više nikad ne primamo.


Daj bilo kakve. Ovi kratkoročni su možda i najbolji, kupe skupo pa prodaju jeftinije ali nema ni njih što je najgore.

who dares, wins

Nisam ni ja daleko od tog razmišljanja, turisti isto out definitivno, loša sezona što se hotelijera tiče, mogući ubrzo problemi sa zemljištem oko hotela.Banke su OK, ove dvije velike, premda niti jednu nemam trenutno, ali su dosta rasle, pa možda sačekati da se malo ispuše.


Ti ptoblemi sa zemljištem su još i najmanji i najbrže riješivi problem, najveći problem je nepostojanje strategije Hr turizma, sve nam je u kaosu i konfliktu, sezona nam traje 40 dana i to po sistemu – oderi koliko možeš jer slj. god. i tako dolaze drugi…da ne pišem i kritiziram previše, dovoljno je samo pogledati što je Crna gora postigla u par godina.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

E sad već…mogla bi nastati panika na Janafu, kolega gouvernur, što mislite o trenutnoj situaciji?
Nema prodaje, sad su ementaleri, a kupnja se još pojačala?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pocelo je i ovdje prljavo rublje izlazit na svijetlo dana…

Predsjednik Uprave Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga Ante Samodol podnio je Hrvatskom saboru prijedlog za razrješenje člana Uprave Hanfe Ivice Letinića, o kojem bi Sabor trebao odlučivati već danas………No, time je, čini se, otvorio Pandorinu kutiju jer je Letinić u pismu Saboru odlučio podvući sve nezakonitosti u Samodolovu upravljanju Hanfom.

http://business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Samodol-smjenjuje-Letinica-koji-otkriva-nezakonitosti-u-Hanfi

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jutro…. [yawn]….ajde šta pizdite……..završićemo u zelenom danas…..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

TILT TILT na Janafu??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovo je lijepo vidjeti nakon dugo vremena. selektivan rast/pad dionica. još da je volumen veći… onda bi čak mogli reći da nam tržište sazrijeva…


E sad već…mogla bi nastati panika na Janafu, kolega gouvernur, što mislite o trenutnoj situaciji?
Nema prodaje, sad su ementaleri, a kupnja se još pojačala?

Mislim da je uvreda za Švicarce spominjati ementaler u ovom slučaju. Pa ementaler nema tako velike rupe!

P.S. Još 68 kom do 4000. gric,gric…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



E sad već…mogla bi nastati panika na Janafu, kolega gouvernur, što mislite o trenutnoj situaciji?
Nema prodaje, sad su ementaleri, a kupnja se još pojačala?

Mislim da je uvreda za Švicarce spominjati ementaler u ovom slučaju. Pa ementaler nema tako velike rupe!
[/quote]

Ovisi sa koje strane gledaš, je li bolje kad ementaler ima veće rupe ili manje?
I je li uopće to bitno?

Pred TILT TILT- om smo na Janafu.

Al ih nanjušim uvijek.. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jao ljudi moji ( ili fondići ), nemojte toliko kupnje stavljati, pa nema prodaje uopće na Janafu,što vam je???

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

16 komada do TILT TILT-a na Janafu..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close