Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2009,9,7,,175408.jl

Damir Novotny, pak baljezga ili ipak nije izmislio podatke?
a jaca rekla da je zadovoljna, kak sad?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Da li još netko ima problema sa otvaranjem foruma preko Mozille ili je to samo moj slučaj?
Sporost i tako te stvari…

who dares, wins


Da li još netko ima problema sa otvaranjem foruma preko Mozille ili je to samo moj slučaj?
Sporost i tako te stvari…

meni radi savrseno samo nigdje da nadem nas novi croby
CROBEX10 0,00 ni http://www.zse.hr ne prati nasu novu nadu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

što se vani leti jutros, mi polako i sigurno

ma kakav cash-r-a, 100% in


Da li još netko ima problema sa otvaranjem foruma preko Mozille ili je to samo moj slučaj?
Sporost i tako te stvari…

Meni radi normalno. Problem vam je samo sa forumom?


koja tišina…..jel možda najavljen kakav vatromet za danas u 10:00?……. [thumbsup]

Hm… nekako mi se čini da sve manje pratimo strane indexe!
Ako vani samo malo smanje ovaj debeli plus … mi odošmo u minus…
… nema investitora izvana a mi aktivni zadovoljavamo se i sa minimalnim zaradama … kao da nitko nije spreman držati dionice … nešto tu ne štima…

Ko vrijedi leti!

a kad naši misle rast kad vanjski indexi budu padali ili ne kužim

čuči se u sačekuši za bar 300 bododova

IGH-R-A kao dionica je ponajbolji indikator ovog naseg trzista…
nema se snage a rekao bih iti volje probiti 2050 bodova…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



koja tišina…..jel možda najavljen kakav vatromet za danas u 10:00?……. [thumbsup]

Hm… nekako mi se čini da sve manje pratimo strane indexe!
Ako vani samo malo smanje ovaj debeli plus … mi odošmo u minus…
… nema investitora izvana a mi aktivni zadovoljavamo se i sa minimalnim zaradama … kao da nitko nije spreman držati dionice … nešto tu ne štima…
[/quote]
kako mislite kolega da nesto ne stima?
Jaca puna optimizma, mora se realna slika gospodarstva prenesti na burzu, kad-tak!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Da li još netko ima problema sa otvaranjem foruma preko Mozille ili je to samo moj slučaj?
Sporost i tako te stvari…

Meni radi normalno. Problem vam je samo sa forumom?
[/quote]
Sa forumom i šire. Greška je kod mene. Doktor za kompiće mi je zapeo na Lošinju. Sutra stiže iskreno ga zanima gdje je problem.

who dares, wins

e jebi… zavladala konačno i recesija na našoj burzi [rolleyes]

mi smo ipak zemlja slučaj

…ovoga sam se i bojao…već drugi dan ne pratimo euforično future i Dax…oni su u debelo zeleno a mi 0.2-0,3…nije dobro…skraćeno mi je sve na manje od pola…ako u iduća dva dana opet bude tako skraćujem još…ovo je samo komentar moga razmišljanja…nije poziv ni na što…možda se zeznem a možda i dobijem iste dionice po 10-20% manje u idućih dva tri tjedna…bumo vidli, sretno nam svima-iako je nemoguće…jednima odgovara rast drugima pad…ali eto, SRETNO ali i mudro…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close